Зашто жене не могу да победе у ВБ ?

Ilinoida

Domaćin
Poruka
4.843
Драге моје,

Ево уочавам једну чињеницу, како већ четврти пут за редом у ријалити шоу "Велики брат" побеђује МУШКАРАЦ !!! :worth:

То ми указује да је Србија дебело задрто друштво које женама не опрашта ни да имају "златне врлине" док се мушкарцима увек некако "гледа кроз прсте" :mrgreen:

Та слика у Србији ми се уопште не свиђа а верујем и да сте и ви уочили ту појаву, било на послу, или негде друге да ово наше друштво има више поверења у мушкарце....:confused::dontunderstand:
 
Pa namestili su jednu pobedu onoj debilCi Mimi iz Crne Gore... Moze da pobedi ako crnogorska mafija lobira... ;)

Ево овакав мушки став пун предрасуда је нпр. потврда, чак и ако жена победи, свет ће рећи да је било намештено :mrgreen:

што би она била "дебилица", на основу чега то тврдиш ?
 
Zato sto uglavno glasaju devojke od 15-18 god.
Sigurno nece za zensko da glasaju jer u tim godinama lece komplekse na nekim lepsim, pametnijim, obrazovanijim devojkama.
Pa glasaju za svoje favorite kao sto su Arsa, Svaba itd, posto se i loze na takve kao sto su oni dok jos malo ne odrastu.

Слажем се. Мислим да је твој одговор у потпуности оправдан.

Ја не знам како нису виделе толике мане Швабе, он само ћути и говори "Госпођа Лепа"...."чика Боро" ....:mrgreen::dosadno:

ал ето ћутање се исплатило...:mrgreen:
 
Драге моје,

Ево уочавам једну чињеницу, како већ четврти пут за редом у ријалити шоу "Велики брат" побеђује МУШКАРАЦ !!! :worth:

То ми указује да је Србија дебело задрто друштво које женама не опрашта ни да имају "златне врлине" док се мушкарцима увек некако "гледа кроз прсте" :mrgreen:

Та слика у Србији ми се уопште не свиђа а верујем и да сте и ви уочили ту појаву, било на послу, или негде друге да ово наше друштво има више поверења у мушкарце....:confused::dontunderstand:

Proteci ce jos vode Dunavom,dok ovde zena ne pobedi u VB-u,ne postane predsednik drzave i sl. ....:mrgreen:
 
Da stvarno čovečanstvo i Srbija nemaju o pametnijim stvarima da brinu, ko ebe:
globalno zagrevanje
nuklearno oružje
ekonomsku krizu
nezaposlenost
sex trafiking
narko kartele

bitno je što pobednik jednog krajnje buđavog i nebuloznog TV programa nije ženskog spola? :confused: O čemu sve dokone radikalne nazi-feministkinje razmatraju? Hrizte Bože, zemljo otvori se.... :roll:
 
Драге моје,

Ево уочавам једну чињеницу, како већ четврти пут за редом у ријалити шоу "Велики брат" побеђује МУШКАРАЦ !!! :worth:

То ми указује да је Србија дебело задрто друштво које женама не опрашта ни да имају "златне врлине" док се мушкарцима увек некако "гледа кроз прсте" :mrgreen:

Та слика у Србији ми се уопште не свиђа а верујем и да сте и ви уочили ту појаву, било на послу, или негде друге да ово наше друштво има више поверења у мушкарце....:confused::dontunderstand:

Kako ne mogu kada je pobedila ona neka crnogorka u jednom od VIP VB tako da tema ti je propala u startu.
 
Драге моје,

Ево уочавам једну чињеницу, како већ четврти пут за редом у ријалити шоу "Велики брат" побеђује МУШКАРАЦ !!! :worth:

То ми указује да је Србија дебело задрто друштво које женама не опрашта ни да имају "златне врлине" док се мушкарцима увек некако "гледа кроз прсте" :mrgreen:

Та слика у Србији ми се уопште не свиђа а верујем и да сте и ви уочили ту појаву, било на послу, или негде друге да ово наше друштво има више поверења у мушкарце....:confused::dontunderstand:

Sad lepo daj podatke gde se jasno vidi procenat zena pobednika VB u drugim zemljama, posebno u zemljama Zapadne Evrope. Ako bude POTPUNO ISTI kao u Srbiji izvini se sto ne razmisljas glavom i sto olako donosis plitke zakljucke.
Kad vec okrivljujes drzavu za glasanje neke besposlene dece onda daj argumente i uporedi nas sa ostatkom sveta. Moze?
Naravno da ne. SVUGDE u svetu je situacija ista i zene ne cine ni 25% pobednika u tim debilnim programima.
 

Back
Top