upravo svirepo ubijen pas u mladenovcu!

mina21bg

Aktivan član
Poruka
1.778
na najsvirepiji nacin,vezan sajlon i vuven po putu zatim sekirom udaran dok nije ubijen
znam i ko je ubio i covek i zena koji su gleali hoce da svedoce prijavili policiji ali policajac je poslao patrolu a coveku koji je prijavio ni broj telefona nije uzeo
ima li koga iz mladenovca da ode da uslika psa les je jos tamo i da vidi sa policijom da s eovaj slucaj izgura do kraja
zvala sam i ja policiju -oduvali su me sa pricom ako nesto ima radicemo..


--------------------
 
полиција неће ни кур... мрднути због мртвих паса.
треба цимати новинаре и испрозивати локалну власт,па државну!
ово није први пут да се животиње брутално ликвидирају а такве зликовце
треба у затвор на мало дуже!
баш да видим сад да ли ће ико из власти зуцнути на ову тему,а и ови из Орке,
само кењ...ју по телевизијама уместо да се организују у кажњеничке ескадроне,
плате 10 навијача и поломе сваког ко приђе керу!
 
svedoci su dali izjave.
zvala sam policiju kao najobicniji gradjajnin da kazem da se taj monstrum zatvori.
priznao je da ga je ubio jer mu je uzimao obucu.
ima jos jednog psa.
pre nedelju dana ubio je motkom jos jednog
blic ce objaviti pricu


vi mozete da pisete policiji,gradonacelniku da znate za slucaj i da cete pomno pratiti ocekujuci najvecu kaznu za to krivicno delu..

mada znam da niko nece nista da napise,ipak kazem


imam i slike mrvog izubijanog psa..mozda vas to dotakne??ako ne mozete da zamsilite bol i zapomaganje dok je umirao......
 
Možemo da pišemo ali ne vidim svrhu ako postoje svedoci fotografije i priznanje, taj će sigurno biti procesuiran i najvervovatnije osudjen na istu kaznu kao i njegov kolega koji je prvi slučaj u istoriji Srbije.

Mi možemo da dignemo glas protiv nasilja prema životinjama ali ovo je jasan slučaj koji je koliko sam shvatio već uzeo maha.

Jedino ako se odustane od krivičnog gonjenja ima svrhe vršiti pritisak, treba pritiskati da slučaj krene ako je već krenuo šta da pritiskam.

Veći je efekat objaviti kasnije da je taj i taj osudjen za to ito - i tako polako izmeniti svest ljudi koji žive u prošlosti.

Taj ako je ubio sopstvenog psa zbog papuča isto tako sutra može ubititi dete što mu je polupaolo prozor sa loptom.
 
ama covece objavicemo i mi svio ako ga osudenaravno-ti je senzacionalna vest
sta se brines za to
poenta je da sada znaju da su milioni oci uprti u njih da ne mogu da varaju
jer je pocelo!!
\izgleda da ima vezu i da ce se izvuci
a ima jos jednog psa!!!!!!!!!!
sa svih staran ce se interesovati.

ja sam poslal kratak mejl da se nadam da ce biti kaznjen najvecom kazno i da nije za zivot medju ljudima
 
Svirepo ubio štene naočigled komšija

Policija u Mladenovcu podnela je krivičnu prijavu protiv Dragoslava Š. zbog sumnje da je prekjuče oko 12 sati svirepo udarcima sekirom ubio svog psa u Dositejevoj ulici. Osumnjičeni je psa prethodno mučio i vukao po ulici na očigled komšija.



- Kroz prozor sam video komšiju kako vuče psa po ulici i to sajlom kojom se hvataju svinje. Kad mu je to dosadilo, mešanca od otprilike osam meseci, odvukao je u žbun, a zatim počeo da ga udara tupim delom sekire. Prizor je bio jeziv. Brutalno se iživljavao, a povremeno je zastajao da proveri da li je pas živ. Udario je jadnu životinju više od 20 puta. Supruga mi se mnogo potresla, sreća da mi deca nisu videli ovu svirepost - priča za „Blic“ jedan od stanara Dositejeve ulice.


On kaže da ovo nije prvi put kako se Dragoslav Š., inače honorarni radnik jedne lokalne klanice, maltretira životinje.
- Pre nekoliko nedelja naočigled moje majke je brutalno motkom izudarao jednu lutalicu koja je došla u dvorište kod njegova dva psa. Ne mogu da se načudim da neko može tako nešto da uradi. Pa štence mu je donela ćerka na čuvanje - kaže komšija.


Građani su svirepo maltretiranje životinje prijavili policiji, koja je juče došla u Dositejevu ulicu i obavila razgovor sa Dragoslavom Š.
- Odmah po prijavi naša ekipa je došla i obavila uviđaj. Pronašli smo uginulu životinju na kojoj je bilo povreda koje su nanete najverovatnije drvenom motkom. Konsultovali smo se s tužilaštvom Drugog osnovnog suda u Beogradu, nakon čeka smo podneli protiv osumnjičenog krivičnu prijavu zbog ubistva i zlostavljanja životinje. Njemu nije određeno policijsko zadržavanje - kažu u mladenovačkoj policiji.
Ukoliko ga sud proglasi krivim, Dragoslavu Š. preti novčana ili kazna zatvora do godinu dana.

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/178937/Svirepo-ubio-stene-naocigled-komsija-

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Posle neka mi neko kaze da ti ljudi rade po klanicama da bi preziveli!!!!
Ma nemoj!!!
Rade tamo jer vole da mrcvare ,muche,izivljavaju se i ubijaju
To nije normalno
 
Stvarno se nadam da vi ljubitelji svi mozete da odvojite minut jedan da posaljete bar mail da se nadate da ce biti strogo kaznjen,blablabla...znate vec.

Sigurno zanci kada sto vise ljudi posalje nesto.
Dokle bre vise ovako?
Dokle ce se psihopate izivljavati?Danas bespomocni pas,sutra bespomocno ljudsko bice....naucno dokazano...dakle,saljite pisma....monstrumi moraju da odgovaraju i za ovakve stvari a ne samo za ubistvo i mucenje ljudi.
 

Back
Top