mjesoviti brak-sala

Batali. Suvise naprezanja, i zivotnog cimanja! Barem se meni tako cini...

Ajde da simuliramo situaciju: ti si urbano srpche i iz Bgd-a se udas za nekoga iz neke zatucane selendre, npr. u nasoj drugoj drzavi clanici, i odete kod baba i matere - i tako krenu tvoji shokovi... Sada ce da skoche postovane, romanticne dushe sa foruma: ne morate da idete kod njih - ali SIGURNO ce doci kod tebe... i onda HELL! Ili mu trenutku/afektu izleti kulturoloska razlika i ima da radi hrkljush...

Da si u US - druga prica... Opet moje misljenje.

Sve to jos zacinimo tvojim povrsnim stavom - batali dok ti ne prorade emocije, a teorije: ljubav ce i pobedjuje sve - ostavi druge da se bahcu... Ako te zanima kakav je sex s "njima", e onda je pogresno formulisano pitanje...

Ciao
 
hmm zanimljivi odgovori..sto se tice pitanja ono je glasilo i PSIHICKI I FIZICKI ...tako da je postavljeno adekvantno samo za onog ko zeli da ga procita do kraja !!! :wink:
Za emocije nisam ni rekla da ne postoje...bas naprotiv... :arrow:
 
A sta je problem? To sto je crnac ili sto je iz Afrike?
Meni ni jedno ni drugo ne bi predstavljalo problem..Samo zavisi sta ti hoces od svega toga... Recimo da ja trenutno vrlo dobro funkcionisem sa jednim Afrikancem, doduse nije crn, ali kulturoloska razlika ne predstavlja nikakav problem..bar ne za ono sto ja ocekujem od svega toga..
 
Pa kako da ti objasnim...nije problem to sto je on crn..ja ga ne gledam kao crnca vec kao osobu ...on potice iz Afrike ali zivi u Becu ali kao sto se i vidi ovde na forumu tako i u zivotu mislim da ce nasa veza biti problem...
 
lucci:
Pa kako da ti objasnim...nije problem to sto je on crn..ja ga ne gledam kao crnca vec kao osobu ...on potice iz Afrike ali zivi u Becu ali kao sto se i vidi ovde na forumu tako i u zivotu mislim da ce nasa veza biti problem...

Zbog cega?
Zbog toga sto vama ta razlika predstavlja problem ili zasto sto drugi tako misle?
 
Ma zar se ne vidi da nama to apsolutno ne smeta ...nego ipak zbog daljine nam ttreba podrska koju ja imam od oca ali ne i od majke ...uostalom ne bih ni bila sa njim da mi smeta i obrnuto ...samo treba izdrzati poglede i uvrede ..doduse on ih nece razumeti ali ja hocu :(
 
Bad_Wolf:
Batali. Suvise naprezanja, i zivotnog cimanja! Barem se meni tako cini...

Ajde da simuliramo situaciju: ti si urbano srpche i iz Bgd-a se udas za nekoga iz neke zatucane selendre, npr. u nasoj drugoj drzavi clanici, i odete kod baba i matere - i tako krenu tvoji shokovi... Sada ce da skoche postovane, romanticne dushe sa foruma: ne morate da idete kod njih - ali SIGURNO ce doci kod tebe... i onda HELL! Ili mu trenutku/afektu izleti kulturoloska razlika i ima da radi hrkljush...

Da si u US - druga prica... Opet moje misljenje.

Sve to jos zacinimo tvojim povrsnim stavom - batali dok ti ne prorade emocije, a teorije: ljubav ce i pobedjuje sve - ostavi druge da se bahcu... Ako te zanima kakav je sex s "njima", e onda je pogresno formulisano pitanje...

Ciao

slazem se sa ovim gore navedenim misljenjem pa da ne ponavljam, citiram, mnogo brze a jos i nesto da dodam, pazi nadam se da cete da ziveti u becu, beograd zaobidi ipak je po nekim pitanjima selendra, i ako sam dobro shvatila vi planirate, ili ti planiras, da zivite zajedno sto znaci da on mora negde da radi, pitanje je da li ce brzo naci posao recimo u beogradu, i gde i kakav a onda dodu i decica pa njih ce vise izolovati u beogradu negu u becu ili bilo gde u austriji...to ti je cisto sa ovako prakticne strane gledano, onda ima nesto sto bih ja nazvala vezom, u fazonu kako dvoje funkcionisu, tj. je l' taj decko odrastao u becu ili tamo samo zivi i koliko dugo, jer nije isto recimo srpce koje je odraslo u torontu i one koje je odraslo u bg tako nije ni isto crnce koje je odraslo u becu pa se ponasa i misli kao neki zapadnjak i ono koje je odrsalo na obali slonovace, hocu reci i ako vi izaberete bec da tamo zivite jer cete u drustvu biti u mnogome lakse prihvaceni nego na "naprednom" balkanu, dobor razmisli s kim hoces da zivis jer mozda je on u totalno drugoj kulturi odrastao, sto moze ali na srecu ne mora da vam zivot ucini "interesantnijim", nadam se da sam bila jasna, s obzirom da je skoro 2h...laku noc :wink:
 

Back
Top