Pomoć! Prva gitara...

pojacalo uzmi marshall ili fender...a sto se tice gitare, za 200e bi mogao da uzmes ibanez ili squier (al' nikako bullet), al' po prodavnicama imas i neke no name, to su kopije gibsona, fendera i sl.
 
uskoro kupujem svoju prvu el.gitaru.planiram da izdvojim oko 200e za gitaru i 150 za pojacalo.sta mi preporucujete?

poslusaj me!
za sto evra kupi roland micro cube, odlicno pojacalce.. ima i neke efekte, simulacije drugih pojacala, nije neki hiper-mega-giga zvuka, ali ono..malo je, mobilno, a zvuk je sasvim pristojan..
sto se gitare tice, ja ti predlazem yamahu pacificu 112.. imam gitaru godinu i po, i vrlo sam zadovoljan..
uostalom, sta slusas, pa cu ti reci bolje...
 
koliko ja znam to su u glavnom midi gitare (tj. posle snimanja treba taj midi signal "obojiti" u pravu boju)! Ako hocesh mogu ja da te povezem sa chovekom koji prodaje polovan Jackson Dinky DK2M za tu cenu, gitara je ok, u "voznom je stanju", nishta joj ne fali i ima mnogo dobar zvuk... Ako hocesh pusti private poruku, evo kako gitara izgleda (ne ta koja je na prodaju nego tek izashla ispod chekica al' to je taj model)

jack08dk2m-car.jpg


isti taj chovek prodaje i ESP LTD gitaru (les paul oblik) za istu cenu od 200 evra

p20685h-89a3ac27962138016ba9f83c5e9142f1.jpg


i ako nekome treba procesor, GNX 3000 za 250 evra neka me slobodno kontaktira na private message
 
Poslednja izmena:
Ahhahhaha Ihsahn,barabo stara vazda si u pravu ;)

pa i mi bubnjari po nekad ubodemo nešto kvalitetno :P... al' iskreno, behringer možeš koristiti kao šporet (kad god sam pravio onaj nes u flaši vode na probi i stavio ga na behringer pojačalo, uvek sam dobijao nešto slično espresso-u, vruće k'o đavo) a zvuk nakon manje od 3 godine korišćenja... pa probaj da slušaš buljom i shvatićeš :hahaha:
 

Back
Top