Momci. Da li vam je devojka nekada....

Nije nikad ali jednom mi je devojka ostavila poruku na frizideru :rtfm:da sam skot i da ne zeli vise nikad da me vidi:sad2:
Jel se to racuna?:think:
A kad bi mi devojka stvarno napisala pesmu verovatno bih se prestravio i spetljao,iskreno nisam tip za izlive neznosti i ako bi to uradila bez ikakvog posebnog povoda,imala bi minus kod mene nazalost,a ako bi to bilo u znak nekog izvinjenja(sem za preljubu,to ne oprastam)ili zato sto mi ne iskazuje dovoljno neznosti obradovao bih se.
Ni ja sam :dontunderstand: zasto je to tako,sta cu kad sam komplikovan....
 
cek,se racuna i prvi osnovne?:huh:
ako je tako,ondak-jesam
pa,divna je to prica,da je cika vili sekspir ziv,a i tolstoj bogami,rado bi posvetili hiljadu stranica ovoj romansi
dakle,sve devojcice iz mog razreda su bile ludo zaljubljene u jednog osmaka,i dogovorile smo se da mu napisemo pisma
i ja sam rucno napravila kovertu,ukrasila je srcima,itd,i uzela list na linije iz sredine sveske i napisala-Zorane,vole te:
i nabrojala ime svake devocice iz razreda,i svako sam drugom drvenom bojicom napisala!
i onda smo mu dale to u skoli,i on nas je postrojio u hodniku,na opste odusevljenje njegovih drugara,i citao imena,i mi smo dizale ruke:mrgreen:
da napomenem-keva je nasla to pismo,koje sam metnula pod jastuk,i ne propusta priliku da me i dan-danas,deset godina kasnije,podseca na to.
sta kazete,lovely
edit-dobro,nije pesma,nije ni pismo,pre mu dodje spisak:lol:,ali je ljubavno
ljubavni spisak
zacetnik sam novog knjizevnog pravca
 
Poslednja izmena:

Back
Top