Hitno pomoc tema nije kao i sve druge SP2

  • Začetnik teme Vaterpolista 89
  • Datum pokretanja
V

Vaterpolista 89

Gost
Otkada sam installirao sp2 za xp totalno mi racunar radi sporije al aj sto je to nego sto me od svega toga nervira najvise jeste mis,tastatura i muzika :

Mis mi se desi da nekada normalno radi a nekada se desi da njegov npr. pokret u levo odreaguje tek posle nekih 3-4 sekunde isto se desava i sa tastaturom ne uvek ali ponekad dovoljno da me iznervira recimo pocnem nesto da kucam i slova mi se pojave odjedamput sva posle 3-4 sekunde STRASNO!

A sto se tice muzike to me tek dovodi do ludila da cu da osedim stvarno recimo ukljucim winamp ili windows media player i pocnem da slusam muziku i nekada mi se desi recimo ide pesma pa da krene da baguje i onda jedu rec ponavlja po sto puta recimo krene nesto da kaze sto poceinje na a to bi u tom trenutku jedno 6-7 sekundi zvucalo aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ...... nazalost ovo najvise me nervira i najcesceje .


MOLIM VAS HITNO MI ODGOVORITE STA DA RADIM MISLIM DA JE SULUDO I TOTALNO AMATERSKI DA UZMEM I FORMATIRAM CEO HARD PA DA PONOVO INSTALIRAM CEO WINDOWS - A OVAJ KOJI KORISTIM MOZDA JE STAR 1-2 NEDELJE JOS JEDNOM MOLIM VAS HITNO NEKI ODGOVOR !!!!
 
Ja nisam josh instalirao SP2 iz 2 razloga. Prvi-zato sto ga nemam a drugi je taj zato sto na mnogim mestima citam dosta vishe negativnih kritika nego pozitivnih za SP2.
E sada.Kako si ti instalirao taj SP2? Jel si samo pokrenuo instlaciju? Predpostavljam da imash SP1?
Koliko sam uspeo da provalim,ljudi savetuju clean instalaciju SP2. Znaci, format->XP->SP2 pa ostalo redu (ako treba)....
A neki su deinstalirali SP1 i sve updateove tako da su SP2 pokrenuli fakticki na "suv" XP..

Neki se zale da im neki programi ne rade kako treba, dok drugima ti isti rade sasvim normalno...

Itd...
 
Poshto vidim da su svi nezadovoljni, onda verovatno nema svrhe da dajem adresu za besplatno naruchivanje CD-a sa SP2 ???
Ja sam ga naruchio ali treba malo vremena da stigne poshtom iz US-a. A i kad stigne nisam siguran da li da ga instaliram, due to the narastajuci problemi sa tim kontraverznim service pakom.
 
Serijski_Ubica:
Poshto vidim da su svi nezadovoljni, onda verovatno nema svrhe da dajem adresu za besplatno naruchivanje CD-a sa SP2 ???
Ja sam ga naruchio ali treba malo vremena da stigne poshtom iz US-a. A i kad stigne nisam siguran da li da ga instaliram, due to the narastajuci problemi sa tim kontraverznim service pakom.
Pa pazi,ako tebe nista nije kostalo narucivanje,daj i nama adresu da probamo da narucimo, mozda i stigne! Ajd napisi
 
Agent Orange:
Ja nisam josh instalirao SP2 iz 2 razloga. Prvi-zato sto ga nemam a drugi je taj zato sto na mnogim mestima citam dosta vishe negativnih kritika nego pozitivnih za SP2.
E sada.Kako si ti instalirao taj SP2? Jel si samo pokrenuo instlaciju? Predpostavljam da imash SP1?
Koliko sam uspeo da provalim,ljudi savetuju clean instalaciju SP2. Znaci, format->XP->SP2 pa ostalo redu (ako treba)....
A neki su deinstalirali SP1 i sve updateove tako da su SP2 pokrenuli fakticki na "suv" XP..

Neki se zale da im neki programi ne rade kako treba, dok drugima ti isti rade sasvim normalno...

Itd...

NE znam bre... Meni ovaj SP2 radi super. Ja sam ga integrisao sa Windowsom i narezao na CD pa kad instaliram Windows XP automatski ide i SP2. Stvarno super radi.
Moram da napomenem da nije neophodno imati Sp1 da bi se instalirao SP2 jer SP2 ima sve onos to ima SP1 (razumete me, znam da me razumete :D )
..."Neki se zale da im neki programi ne rade kako treba, dok drugima ti isti rade sasvim normalno...
Ne znam zasto se to desava. Ako imamo isti Windows (a imamo) jedini prob mi bio onda u konfiguracijama. Ja npr na ovom kompu imam Intel Celeron 1.7, 256MBDDR, HDD 40GB Maxtor sa 2mb, geforce fx 5200 magic (mada to nije bitno)...MSI 845 Ultra C i sve super radi. Medjutim zali mi se drug da njemu radi kilavo a ima 3.2GHz pentium 4, 1GB memorije itd.

i???

Nije neophodno ali je veoma preporucljivo instalirati SP2 na svez Windows. Mnogo bolje radi... :wink:
 
Кулиража:
Serijski_Ubica:
E vidis tu ima jedan problem, a to je nasa carina, a onda i stoka iz poste.
X puta sam narucivao te stvari za DZ i od svega toga dobio samo jednu podlogu za misa (s tim sto sam i nju bar 3 puta porucio).

No u svakom slucaju vredi pokusati

Narucio sam pre 20 dana (dali su rok 30 dana) i iskreno sa nadam da ce stigne. Ja imam SP2 ali opet, lepse je kad dodje onako zapakovan, izlepljeni to direktno iz M$-a 8)

Sto se tice ovog drugog... hehe, pa valjda ce pre nama da doje nego nekome iz Albanije, Madagaskara, Turkmenistana itd... :wink:
 
Кулиража:
E vidis tu ima jedan problem, a to je nasa carina, a onda i stoka iz poste.
X puta sam narucivao te stvari za DZ i od svega toga dobio samo jednu podlogu za misa (s tim sto sam i nju bar 3 puta porucio).

No u svakom slucaju vredi pokusati



Meni nedeljno stize mail sa besplatnim stvarima i kad neshto poruchim, u 80% sluchajeva mi to i stigne na adresu. Stizale su mi video/audio kasete, diskovi, nalepnice, pa chak jednom i jedna VEEEELIKAA kutija sa posterom !! Ali nikako ne mogu da dobijem te podloge za misha, hemijske, i ostale sitnice (koje su se izgleda svidele chovi na carini!???)

U svakom sluchaju, dobar deo naruchenih stvari stize, a posto je free, uzimam dosta toga (shto je dzabe, i bogu je drago ;-) ). Jedino mi je malo zao poshtara, shto svaki drugi dan mora da dolece do mojih vrata, ali nema veze, za to je i placen.

poz
 
Кулиража:
Serijski_Ubica:
E vidis tu ima jedan problem, a to je nasa carina, a onda i stoka iz poste.
X puta sam narucivao te stvari za DZ i od svega toga dobio samo jednu podlogu za misa (s tim sto sam i nju bar 3 puta porucio).

No u svakom slucaju vredi pokusati
A na kojim adresama ima stvari za dz
 
ya!
Ako neko ima win 98 koji je Micro$oft poslao u penziju, mozda bi hteo da naruchi besplatan komplet svih zakrpa, dodataka, saveta i trikova u vezi sa ovim windozom.

A onima kojima ovo nije potrebno ........... ma ....naruchite bre svi, da malo udarimo bilu po novchaniku, makar tako, kad vec ne mozemo da predjemo na neki drugi OS.
________________
FREE YOUR MIND, AND YOUR OS WILL FOLLOW !
 
Ljudi, zaboravio sam da vam kazem, secate se kada smo se svi smejali onda kada je micorosoft rekao da ce da salje besplatan CD Service Pack 2? e meni stig'o pre 5 dana... :D
sp2.jpg
p0z! :wink:
 

Back
Top