Toplo-hladno

Ja razumeo:cool:
Vredi samo u slucajevima kad parteru pocinje da se nabacuje druga osoba.Skrenes paznju na sebe,zatim posle jedne vece serije toplog,koje vrati centar interesovanja na tebe,udaris hladno;)
Time trajno oduvas kokurenciju:rtfm:
 
Ja razumeo:cool:
Vredi samo u slucajevima kad parteru pocinje da se nabacuje druga osoba.Skrenes paznju na sebe,zatim posle jedne vece serije toplog,koje vrati centar interesovanja na tebe,udaris hladno;)
Time trajno oduvas kokurenciju:rtfm:


E, hvala na strategiji, cenim;).

Takođe mislim da može da bude korisno, naročito na početku kada se
procenjuje partner, reagovanja, komunikacija, način kako pristupi "problemu".
Zatim, kao način da suprotnom polu pokažete da "držite do sebe", tj. da ne
ulećete tek tako, procenjujete da li je osoba spremna za obavezu. I,
mislim da je beskorisno za avanturice, kres kombinacije i sl.
 
'balo vas to poigravanje... ne volim...a ako osetm da mi se neko mota oko bojlera i zeza se sa prekidacem bijem...volem topu vodu ...konstantno...to igranje pali gasi me nervira i snosi posledice :azdaja:

u prevodu - ne se igraj sas tudja osecanjia...ili jos preciznije - ne igraj se sas moja osecanjia ebacu ti sve po spisku

valjda sam skontala
285.gif
 
'balo vas to poigravanje... ne volim...a ako osetm da mi se neko mota oko bojlera i zeza se sa prekidacem bijem...volem topu vodu ...konstantno...to igranje pali gasi me nervira i snosi posledice :azdaja:

u prevodu - ne se igraj sas tudja osecanjia...ili jos preciznije - ne igraj se sas moja osecanjia ebacu ti sve po spisku

valjda sam skontala
285.gif

:hahaha:ijao

Ali, stvarno, mislim da je ta igrarija ponekad posledica dubljih osećanja ili prohteva
sa druge strane. Mi smo ipak veoma kompleksna stvorenja i nije lako izaći na kraj,
pa tada neko i odradi nešto drugačije da bi proispitao, saznao, ili dobio,
nije baš sve uvek jednostavno, crno-belo.
 
E, hvala na strategiji, cenim;).

Takođe mislim da može da bude korisno, naročito na početku kada se
procenjuje partner, reagovanja, komunikacija, način kako pristupi "problemu".
Zatim, kao način da suprotnom polu pokažete da "držite do sebe", tj. da ne
ulećete tek tako, procenjujete da li je osoba spremna za obavezu. I,
mislim da je beskorisno za avanturice, kres kombinacije i sl.
Potpisujem.
 

Slične teme


Back
Top