Najbolji spot svih vremena

Inspector

Aktivan član
Poruka
1.372
I tako posle duzeg vremena resio sam da otvorim jednu pametnu temu posto su sve moje teme (znate iz iskustva) bile OCAJNEEEEEEE. Dakle koji je vas najbolji spot svih vremena !!! Ja bas nebi mogao da se odlucim ali ako bas moram da biram onda su to : The Offspring - Pretty fly, Sadisfaction i Eminem - The Real Slim Shady. Pozdrav svima !!! (Ako bude bilo dovoljno glasova napravicu neki racun sa statistikom i poslati vam na mail)
 
Inspector:
I tako posle duzeg vremena resio sam da otvorim jednu pametnu temu posto su sve moje teme (znate iz iskustva) bile OCAJNEEEEEEE. Dakle koji je vas najbolji spot svih vremena !!! Ja bas nebi mogao da se odlucim ali ako bas moram da biram onda su to : The Offspring - Pretty fly, Sadisfaction i Eminem - The Real Slim Shady. Pozdrav svima !!! (Ako bude bilo dovoljno glasova napravicu neki racun sa statistikom i poslati vam na mail)

Pa ovi spotovi sto si napisao nisu nista posebno...

Ja sad, kao za inat ne mogu da se setim nijednog spota za koji mogu da kazem da je nesto posebno, ali spot koji me je odusevio kad sam ga prvi put gledao je Nickelback - Someday...
 
Strani definitivno najbolji je "Wellcome Home" od King Diamonda. Ko je gledao spot zna o cemu pisem. Ceo spot prati pesmu i govori ti slikom o njoj i ne samo da ti isprica pesmu nego na neki nacin i album. Uzasno dobar spot. Spot je snimljen jos davne '88. i bukvalno moze da se rame uz rame meri sa danasnjim spotovima slicne tematike.
Sledeci spot koji bih izdvojio je od COF-a "No Time To Cry". Jako fin.
Od stranog PUNK-a Die Toten Hosen imaju isto jako dobar spot za pesmu "Pushed Again". Ono kad se demostranti makljaju sa policijom i sl.
Ovaj spot kontam da niko nije video to je od grupe Abyssaria za pesmu "Licht". Spot je jako jednostavno i prilicno je spot ali jako mi je jak. Mozda bas zbog jednostavnosti koju ima u sebi.
E da i Negura Bunget za pesmu "Vazduh" isto ima dobar spot.

Od nasih, oni jeste da nisu bas nasi ali sta sad. . . Colonia ima jako lep spot sa nastupa, mislim da je Sibenik 2002., za pesmu "Oduzimas Mi Dah". On je za bez komentara, e da spot za pesmu "Luda Za Tobom" je isto fin :D
Od PUNK i metal grupa Trula Koalicija ima dobar spot, mislim da im je to i jedini, za pesmu "Americki San". Mozda najbolji spot snimljen ikad u nasoj drzavi.
Isto jako dobar spot je imao i Zbogom Brus Li za pesmu "Buzi Fajter". Ako mozete nabavite taj spot razbija, Slavko se bas fino uneo u ulogu :D A tu u PUNK-u su i goblini sa "PUNK'S NOT DEAD". Fin spot.
Bilo je tu jos par dobrih spotova samo sada ne mogu da se setim svih. . . Ako se setim napisacu ih. . .
E da setio sam se jos par.
Kraljevski Apartman "Misterija", spot je mogao da bude i bolji ali i ovakav nije los.
Bjesovi su imali spot za jednu pesmu ali sada ne mogu da se setim koja je. . . I mislim da su Qrve imali fin spot za pesmu "Ja To Znam" ali ne mogu da se setim bas najbolje o tome. Ali secam se da je bio u skladu sa pesmom.
 
MERCYFUL FATE-The Univated Guest (Into The Unknown,1996).Fantasticno mocna kombinacija mracnjastva i demonizma.
KING DIAMOND-Welcome Home ("Them",1988).Spot koji je prevazisao sve moderne aspekte,genijalno,genijalno!!!
JUDAS PRIEST-A Touch Of Evil (Painkiller,1990).
OZZY OSBOURNE-Back On Earth (1997).Mozda jedan od najoriginalnih spotova ikad snimljen u crno beloj tehnici.
SCORPIONS-Rythm Of Love (Savage Amusement,1988),toliko slobodnih scena slobodne ljubavi i fantasticne atmosfere celog spota,prepun energije,zaista predivno.
YNGWIE MALMSTEEN-Save Our Love (Eclipse,1990).Mozda jedna od najboljih balada ikada napisana,sa celokupnom atmosferom u starom zamku.
 
Po meni Aerosmith ima najbolje spotove:

Hole in my soul - Decko pravi savrsenu devojku,... Ali ga ona napusta... Napravi drugu savrsenu i ona ode... I onda nailazi ona prava ~nenapravljena~ ljubav...

Crazy - Devojke beze iz skole... Glupipiraju se... Na kraju spota traktor ispisuje Crazy... Tu se pojavljuje Liv Teylor... :wink:

Amazing - Motori,kola,avioni.. :)

Cryin' - Bangi Jump...

Girls of summer - Jedan letnji dan... ;) I to kako su ga 3 lude devojke iskorisitile... (Jedna je Naomi,za ostale ne znam kako se zovu...)

Od ovih ostalih:

1. Nickelback - Someday
2. The Underdog Project - Summer Jam
3. Moby - In This World
4. Enrique Iglesias - Hero
5. Shaggy - It wasn't me
6. Puff Daddy, Faitn Evans, 112 - I'll Be Missing You
7. DJ Tiesto - Love Comes Again
8. Enigma - Return To Innocence
9. Madonna - Frozen
10. Evanescence - Everybody's Fool...

I mnogi drugi... 8)

P.S. Lista nije rangirajuca...
 
bleach:
. . .:
Bjesovi su imali spot za jednu pesmu ali sada ne mogu da se setim koja je. . .
ja znam za pesmu ~ Ime ~... "moje lice krije dusu starca, moje noge nose mrtvog coveka... "

superrr spot (8 hm... od 'domacih' jos... svidja mi se Par Godina Za Nas...
od stranih... ama bas nista mi ne pada na pamet... :roll:
Nije "Ime". Spot je sa albuma iz '97-'98.
Inace posle sam se setio da i Huntersi imaju jako dobar spot za pesmu "Franz's Late Gir" onako na groblju i sve. . . Uzasno jak spot!
A na kraju je prokazana i moja osnovna skola :D
 
Po meni Chemical Brothers imaju najbolje spotove:
1. Hey Boy Hey Girl
2. The Test
3. Let Forever Be
4. Star Guitar (najbolji)

a ostali:
Prodigy - Smack My Bitch Up
Apocalyptica - Path
Farmer Boys - Here Comes The Pain (najhororskiji)
 

Back
Top