POMOC VOJSKE U POPLAVLJENOM ZAJECARU...???

paja1408

Buduća legenda
Poruka
34.639
i na zalost evo potvrde mojih ranijih teza....elementarne nepogode a vojska ne ucstvuje u pruzanju pomoci...kad je ranije to zabelezeno..???
narod grca vojske nema...razlog mali broj vonika...kratka obuka...nedostatak opsti ljudstva i MTS-a...nestrucnost staresinskog kadra....tuga jad i cemer....zamislite istu situaciju za 20 godina...!!!! ranije su vojska i policija bili prvi u borbi protiv elementarnih nepogoda...a danas ???? i ko je kriv za to...????
hocemo profesionalnu vojsku a nemamo razvijenu alternativu u vidu nacionalne garde ili aktivne rezerve...mogu misliti na sta bi licila ratna mobilizacija danas....
 
i na zalost evo potvrde mojih ranijih teza....elementarne nepogode a vojska ne ucstvuje u pruzanju pomoci...kad je ranije to zabelezeno..???
narod grca vojske nema...razlog mali broj vonika...kratka obuka...nedostatak opsti ljudstva i MTS-a...nestrucnost staresinskog kadra....tuga jad i cemer....zamislite istu situaciju za 20 godina...!!!! ranije su vojska i policija bili prvi u borbi protiv elementarnih nepogoda...a danas ???? i ko je kriv za to...????
hocemo profesionalnu vojsku a nemamo razvijenu alternativu u vidu nacionalne garde ili aktivne rezerve...mogu misliti na sta bi licila ratna mobilizacija danas....

Iznosis notorne lazi!Kako te nije sramota bre????
I vojska,vojnici i oficiri iz zajecarskog garnizona po naredjenju nacelnika Generastaba vojske Srbije ucestvuju u akcijama odbrane od poplava!
 
Poslednja izmena od moderatora:
Iznosis notorne lazi!Kako te nije sramota bre????
I vojska,vojnici i oficiri iz zajecarskog garnizona po naredjenju nacelnika Generastaba vojske Srbije ucestvuju u akcijama odbrane od poplava!

jel...!!! gde i kad..??? pa jel komandant garnizona rece da je vojska samo ucestvovala u punjenju dzakova sa peskom ---javno u dnevniku 2 RTS-a...da to mozda ne smatras za pomoc...???
 
Poslednja izmena od moderatora:
Iznosis notorne lazi!Kako te nije sramota bre????
I vojska,vojnici i oficiri iz zajecarskog garnizona po naredjenju nacelnika Generastaba vojske Srbije ucestvuju u akcijama odbrane od poplava!

''Među stanovnicima Zaječara se sve češće čuje i pitanje zašto Vojska Srbije i zaječarski garnizon od ponedeljka nisu uključeni u odbranu grada od katastrofalne poplave.

U Petom centru za obuku kažu da je vojska prošle nedelje dobila poziv od lokalne samouprave da pomogne u odbrani od poplava.

Istog dana i narednog dana iz zaječarskog garnizona angažovano je ukupno 30 vojnika i šest profesionalaca koji su napunili hiljadu džakova.''



http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2010&mm=02&dd=26&nav_id=414171

.................................................

Evo kako ti lazes!A,ako punjenje dzakova sa 36 vojnika racunas kao pomoc,onda nisi normalan!:dash:
 
Nemam nameru da tebi nista dokazujem.Imam familiju u Zajecaru i znam sta se desava.Uostalom pitaj nekog ko sluzi vojsku u Zajecaru pa ces videti.

sta ima nejasno u tome da je komandant garnizona zajecar izjavio u sredstvima javnog informisanja---licno gledao ---da vojska pomaze samo oko punjenja dzakova peskom--i brine se za vojnu imovinu....i sta ja tu lazem...??? ili mislis da laze komandant garnizona...???
i sad opet kazem da se uporedi vreme nekad i sad oko pmoci vojske u elementrnim nepogodama.....ima li razlike i u cemu je...??? JA TVRDIM DA IMA....a ti tvrdis da ja lazem...
 
''Među stanovnicima Zaječara se sve češće čuje i pitanje zašto Vojska Srbije i zaječarski garnizon od ponedeljka nisu uključeni u odbranu grada od katastrofalne poplave.

U Petom centru za obuku kažu da je vojska prošle nedelje dobila poziv od lokalne samouprave da pomogne u odbrani od poplava.

Istog dana i narednog dana iz zaječarskog garnizona angažovano je ukupno 30 vojnika i šest profesionalaca koji su napunili hiljadu džakova.''



http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2010&mm=02&dd=26&nav_id=414171

.................................................

Evo kako ti lazes!A,ako punjenje dzakova sa 36 vojnika racunas kao pomoc,onda nisi normalan!:dash:

i vide li koliko je covek ozbiljan sagovornik...pa jos objektivan....i jos lepi drugom etikete da laze...
 
Da pustimio mladice da brane grad od poplave pa da neki vojnik upadne u vodu danas je vojnik svetinja. Bolje da voda poplavi nego neki vojnik da padne u vodu danasnja deca su cudo:hahaha:

pa gde su ti profesionalci...??? gde je aktivna rezerva...???? zar narodu sto placa poreze drzava ne duguje bar osnovno---da obezbedi pomoc od najorganizovanijeg dela drzave ---vojska i policija...????
 
pa gde su ti profesionalci...??? gde je aktivna rezerva...???? zar narodu sto placa poreze drzava ne duguje bar osnovno---da obezbedi pomoc od najorganizovanijeg dela drzave ---vojska i policija...????

g.pajo, ne uzimajte srcu spamovanje i nekulturu. ja sam ga prijavio za prostakluk

inace ne bih mu pozeleo poplavu i `pomoc` od celih 30 vojnika
 
Evo, baš čitam neke članke povodom aktivnog učešća vojske u gašenju onih silnih požara po Srbiji u leto 2007....a sad tridesetak vojnika treba da spreči širenje poplave...:roll:
Smanjili su vojsku na smešno mali broj....i ovo što imaju je za ovakvu zemlju skupo, ali još kad je i neupotrebljivo...lele....
 

Back
Top