NEKOLIKO PITANJA

gost 214015

Aktivan član
Poruka
1.050
EVO NEKOLIKO Pitanja u vezi sa C#

1 kako da naucim i gde da naucim sta treba ukucati u kodu
npr kad stisnem na neki button da se nesto desi sto ja hocu sta treba na ukucam u kodu
ako mi trebaju tutoriali molim vas da mi stavite link za neke dobre tutoriale na srpskom gde pisu ti kodovi ili kako da ih naucom

2 kako da stavim vise formi?

hvala unapred

ako mi neko resi ova 2 pitanja stvarno je car programiranja i bicu mu zahvalan do kraja zivota!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth:
 
Za to se koristi klasa Process.
Neces nikad da naucis programiranje tako sto ces za sve sto te zanima da postavljas pitanja i da ocekujes da ti neko odgovara. Imas google, pa kopaj. Nauci engleski, to ti je nesto sto se podrazumeva ako mislis da se bavis programiranjem. Ne znaci da treba da ga znas kao spikeri na BBC, nego da se sluzis jezikom da mozes da skontas ono sto nadjes na netu.
Kupi neku knjigu za C#, imas po svim knjizarama koje imaju tu vrstu literature.
Knjiga ti treba za start, da vidis osnove, a posle sam eksperimentisi, pomuci se malo, trazi po netu da li je neko imao slican problem kao ti i kako su mu ljudi odgovorili.
Osmisli neki programcic, napisi u svesku kako zamisljas da treba da izgleda, sta da radi, skiciraj kako treba da izgledaju forme, i onda kreni da ga pravis po tome, tako ces najvise da naucis, na konkretnom programu.
 

Back
Top