Vaš najveći?

Lexa

Buduća legenda
Poruka
30.368
Zajeb?

Zbog čega ste najviše zažalili? Missim, kako je to izgledalo i da li vam je nekada bilo žao što ste nekoga uopšte poznavali, ili što ste nekoga propustili ili što niste nastavili pravo nego skrenuli kod lajkovca i sl? I da li vas je neko jednostavno... zajeb'o?

Ajmo malo ozbiljnosti :rumenko:
 
Zajeb?

Zbog čega ste najviše zažalili? Missim, kako je to izgledalo i da li vam je nekada bilo žao što ste nekoga uopšte poznavali, ili što ste nekoga propustili ili što niste nastavili pravo nego skrenuli kod lajkovca i sl? I da li vas je neko jednostavno... zajeb'o?

Ajmo malo ozbiljnosti :rumenko:

Žao mi je što sam ga slagala...mislim da to nikad sebi neću oprostiti...
 
Zajeb?

Zbog čega ste najviše zažalili? Missim, kako je to izgledalo i da li vam je nekada bilo žao što ste nekoga uopšte poznavali, ili što ste nekoga propustili ili što niste nastavili pravo nego skrenuli kod lajkovca i sl? I da li vas je neko jednostavno... zajeb'o?

Ajmo malo ozbiljnosti :rumenko:

Sto sam se te noci okrenula i otisla od njega..eto
 
Sto sam se te noci okrenula i otisla od njega..eto
Da...

Every step that you take
Could be your biggest mistake
It could bend or it could break
But that's the risk that you take
What if you should decide
That you don't want me there in your life.

Elem, nikada ne znaš sa sigurnošću šta je bilo bolje.....
Gledam u šolju na poslu i izmišljam gluposti, jer je mnogo dosadno, i kažem liku 3 ne! I čovek ne stavi 3+ a dođe 3 :D i sad..... možda je bolje što nije dobio te pare, možda je nekako bolje..... možda je trebao kupiti picu sa otrovnim pečurkama ili nešto slično...
 
Da...

Every step that you take
Could be your biggest mistake
It could bend or it could break
But that's the risk that you take
What if you should decide
That you don't want me there in your life.

Elem, nikada ne znaš sa sigurnošću šta je bilo bolje.....
Gledam u šolju na poslu i izmišljam gluposti, jer je mnogo dosadno, i kažem liku 3 ne! I čovek ne stavi 3+ a dođe 3 :D i sad..... možda je bolje što nije dobio te pare, možda je nekako bolje..... možda je trebao kupiti picu sa otrovnim pečurkama ili nešto slično...

Ne znas,ali eto,ja se ponekad zapitam nije li mi to bila najveca greska u zivotu
 
A kad god sam ubedila sebe da neke stvari ne postoje one su prestale da postoje.
Grešite u koracima.

Dve godine pričam sa nekim, nedostaje mi, izmišljam gluposti, zezam se i na kraju kad sve to bude gotovo...ja skontam da to nije samo navika...koja praznina posle toga, ali mala sam, proćiće me...
Jeste greška u koracima...:confused:
 
Zajeb?

Zbog čega ste najviše zažalili? Missim, kako je to izgledalo i da li vam je nekada bilo žao što ste nekoga uopšte poznavali, ili što ste nekoga propustili ili što niste nastavili pravo nego skrenuli kod lajkovca i sl? I da li vas je neko jednostavno... zajeb'o?

Ajmo malo ozbiljnosti :rumenko:
Ахам, једном.
Нисам на време неког добро проценила.
Дан данас не знам како ми се то десило. :confused:
 

Back
Top