ПРИХВАЋЕН ЗАХТЕВ ЗА РЕГИСТРАЦИЈУ ЈЕХОВИНИХ СВЕДОКА

МАЧАК

Buduća legenda
Poruka
25.542
http://www.politika.rs/vesti/najnovije-vesti/index.1.sr.html#v125393
ПРИХВАЋЕН ЗАХТЕВ ЗА РЕГИСТРАЦИЈУ ЈЕХОВИНИХ СВЕДОКА
БЕОГРАД – Министарство вера Србије усвојило је захтев Јеховиних сведока да се та организација упише у Регистар цркава и верских заједница, саопштено је данас из те заједнице.
„То значи да су Јеховини сведоци сада званично признати као верска заједница у свим земљама у окружењу, као и у свим земљама ЕУ. Србија, такође, настоји да постане чланица ЕУ. Одлуком да упише Јеховине сведоке у Регистар цркава и верских заједница, Министарство вера потврдује вишедеценијско постојање и активност Јеховиних сведока у Србији”, наводи се у саопштењу.
У саопштењу се наводи да је регистрација Јеховиних сведока ступила на снагу 8. фебруара.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Због уласка Србије у ЕУ, прихватили Јеховине сведоке...?
Па ебем ти Еуропу и оне што нас воде њој у наручје
газећи у гушећи све оно традиционално.
:(
 
http://www.politika.rs/vesti/najnovije-vesti/index.1.sr.html#v125393
ПРИХВАЋЕН ЗАХТЕВ ЗА РЕГИСТРАЦИЈУ ЈЕХОВИНИХ СВЕДОКА
БЕОГРАД – Министарство вера Србије усвојило је захтев Јеховиних сведока да се та организација упише у Регистар цркава и верских заједница, саопштено је данас из те заједнице.
„То значи да су Јеховини сведоци сада званично признати као верска заједница у свим земљама у окружењу, као и у свим земљама ЕУ. Србија, такође, настоји да постане чланица ЕУ. Одлуком да упише Јеховине сведоке у Регистар цркава и верских заједница, Министарство вера потврдује вишедеценијско постојање и активност Јеховиних сведока у Србији”, наводи се у саопштењу.
У саопштењу се наводи да је регистрација Јеховиних сведока ступила на снагу 8. фебруара.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Због уласка Србије у ЕУ, прихватили Јеховине сведоке...?
Па ебем ти Еуропу и оне што нас воде њој у наручје
газећи у гушећи све оно традиционално.
:(

Јел су то они што угасе светло па ко кога довати?
 
Јел су то они што угасе светло па ко кога довати?

На жалост, то нису ти....:D
Сведоци су најагресивнија секта на овим просторима....
а између осталог, не дозвољавају трансфузију крви...
:dash:
 
Pa nemojte opet NAOPAKO....

Nije problem u snazi Svedoka, problem je u slabosti pravoslavlja.

Svedoci nude svojim clanovima RAZLICITE VIDOVE ZASTITE, na ovom svetu i to je ono sto privlaci ljude. Ni katolicizam ni pravoslavlje to ne nude, pa su svakim danom sve manje zanuimljivi.

SPC se MORA uhvatiti u konkurenciju sa ostalim religijama i sektama.

Od toga je drzava ne moze sacuvati.

--------------------------------------------------

Kako sam ja prosao sa Svedocima:

Jos kada sam stigao u J. Ameriku otvorio sam jednu malu radnju....

Nisam ni govorio skoro spanski...

Dodjose jedan dan kod mene Svedoci i donese mi "Despertad!" i "Altalayu"...

Da ne budem bezobrazan, kazem im da ja ne citam spanski, da ne razumem....

Pitaju me oni odakle sam.....ja kazem ...Srbin iz Srbije....

Mislio sam da ni ne znaju gde je to...

Kad, eto ti njih sutra ponovo....Doneli mi njihove revije NA SRPSKOM JEZIKU!

"A sad razumete?" pitali me...."Pa razumem..." zbunio sam se....

Jedva sam ih se resio.

Kada bi tako nesto SPC uradila za svije "stado"?
 
ja sam bio podliji :mrgreen:
pokupio sam sve njihove prospekte i časopise uz osmeh i zahvalnost,
ništa nisam odbio a oni samo tovare tim sranjem,
i bacio ih u kontejner iza zgrade :mrgreen:

U reviji "Probudite se" moze da se nadje interesantnih stvari koje nemaju veze sa religijom.

U vreme rata u Jugi su nam cak i blago drzali stranu u nekom clancima, sto me je iznenadilo.

"Kula strazara" je cisto religiozna.
 
Фино... значи "почело је"... ови секташи су "пробили лед" и сада ће сви редом све до Сатаниста и још ће да траже паре из буџета...

Нешто мислим, па када је ова болесна власт регистровала педере и лезбосе и чак их и финансира - зашто не би и секте... то вам је та јЕвропа ... све што је ЗЛО ТО СЕ ОДМАХ ДОВУКЛО ОВДЕ ... а што је добро - тога нема, то је 4.Рајх задржао за себе, овде стиже бофл свега и свачега.
 
Јел су то они што угасе светло па ко кога довати?
Нису. Јеховци хватају неуке на приче о смаку света, чиповима и наравно нуде ''спасење преко везе(централе у УСА).

Оргије на ''служби'' раде масони (сатанисти). Ако је неко гледао давинчијев код(који популаризује масонерију) зна коме се приноси групна блудна жртва. Иначе реч је о масонерији вишег степен, који су хардкор сатанисти.
 
Poslednja izmena:
Nadam se da će sad naći neki normalniji način delovanja i da mi se neće pojavljivati na vratima svaki drugi dan jer ću u suprotnom da im nabijem one njihove prospekte gde ne treba ...

Ne verujem da će biti promene, agresivna propaganda, misionarenje i prozelitizam je osnovni oblik njihovog delovanja. Lov u mutnom
 
Da mi to pogledamo malo drugacije.Konkurencija postoji svuda,pa i u religiji.Sve je trziste,ne treba prvaiti svece od Crkve zato sto to nije.Sta radi SPC da bi animirala i privukla ljude?! Dobili su "stado",veliku vecinu naroda na gotovo,nisu prstom mrdnuli.Dobili infrastrukturu i veliku imovinu.A treba li da se malo potrude i da zadrze taj narod,ili samo da se vecina "profesionalaca" te Crkve materijalno zbrine i dobro zivi,a "stadu"da obecavaju bolji zivot na nebu.Mnogo se gresi u nasoj Crkvi,komotni su,oholi i bahati,pa im posle kriv polozajnik.Deo smo evrope i ne mozemo Srbiju staviti u vrecu,pa nositi u Afriku.Mora se nesto raditi ovde,na svom terenu,a ne samo pricati prazne price.I sve im neko drugi kriv,Niko nije kriv osim njih samih.
 
Ne verujem da će biti promene, agresivna propaganda, misionarenje i prozelitizam je osnovni oblik njihovog delovanja. Lov u mutnom
Е од данас имају на то право по државном (бе)закону.:(

Питање је које то дозволио? И што се нико не буни?
 

Back
Top