stari sloveni i vera

Аууу, ти си им изгледа завиривао испод сукњица.... :rumenko:

kilt.jpg

:mrgreen:

Inace ja smatram da su Srbi i Skoti stvorili svet.
:mrgreen:
 
Stari Sloveni nisu došli iz Indije, ali su svakako tamo boravili neko vreme i to kao vladaju ća klasa, posebno na jugu. Sveta reka Ind nosi ime po Božanstvu Srbinda, otuda današnja srpska reč Srbenda. Stari indijski jezik sanskrit je pun srpskih reči. Jedan od vrhovnih bogova je Višnu odnosno Višnji - Svevišnji. Bog podzemlja je Jama - srpska reč je jasna asocijacija za podzemlje - jamu. Ima još puno primera, nažalost do zabune dolazi jer ovo ne učimo u školi, vać lažnu, falsifikovanu istoriju podmetnutu od strane bečke škole i Vatikana, a upravo se u arhivi Vatikana čuva prava istina o Srbima, zato nas i mrze i hoće da nas unište. i u pali jeziku kojim je govorio Buda postoji preko 1000 srpskih reči. MI smo starosedeoci u današnjoj Srbiji najmanje 30 000 godina i širili smo se svuda po svetu što mnogi koriste da tvrde da smo se doselili odnekud. Odlazili smo i vraćali se, ali oduvek je Srbija srpska. Do zabune dolazi i zbog činjenice što se za sledeća plemena tvrdi da su stranog porekla - Sarmati, Skiti, Venedi, Anti, Etrurci, Alani, Raseni ,Tirseni, Jazige, Roksalani, Dačani, Tračani, Morijani, Zervijani, Trojanci i mnogi drugi. To su sve srpska plemena koja potiču od Drevnih i velikih Soraba - vladara sveta, sinova Božjih! Čitajte M.Milanovića, S. Bilbiju, Radivoja Pešića.
 
Stari Sloveni nisu došli iz Indije, ali su svakako tamo boravili neko vreme i to kao vladaju ća klasa, posebno na jugu. Sveta reka Ind nosi ime po Božanstvu Srbinda, otuda današnja srpska reč Srbenda. Stari indijski jezik sanskrit je pun srpskih reči. Jedan od vrhovnih bogova je Višnu odnosno Višnji - Svevišnji. Bog podzemlja je Jama - srpska reč je jasna asocijacija za podzemlje - jamu. Ima još puno primera, nažalost do zabune dolazi jer ovo ne učimo u školi, vać lažnu, falsifikovanu istoriju podmetnutu od strane bečke škole i Vatikana, a upravo se u arhivi Vatikana čuva prava istina o Srbima, zato nas i mrze i hoće da nas unište. i u pali jeziku kojim je govorio Buda postoji preko 1000 srpskih reči. MI smo starosedeoci u današnjoj Srbiji najmanje 30 000 godina i širili smo se svuda po svetu što mnogi koriste da tvrde da smo se doselili odnekud. Odlazili smo i vraćali se, ali oduvek je Srbija srpska. Do zabune dolazi i zbog činjenice što se za sledeća plemena tvrdi da su stranog porekla - Sarmati, Skiti, Venedi, Anti, Etrurci, Alani, Raseni ,Tirseni, Jazige, Roksalani, Dačani, Tračani, Morijani, Zervijani, Trojanci i mnogi drugi. To su sve srpska plemena koja potiču od Drevnih i velikih Soraba - vladara sveta, sinova Božjih! Čitajte M.Milanovića, S. Bilbiju, Radivoja Pešića.

:eek: Maj-ko-mo-ja-ro-đe-na. :eek:
Srpski jezik pre 3000 godina!
Jesi li ti cuo za protoindoevropski jezik, pa za praslovenski, pa za staroslovenski od koga je na kraju nastao srpski?????
 
:eek: Maj-ko-mo-ja-ro-đe-na. :eek:
Srpski jezik pre 3000 godina!
Jesi li ti cuo za protoindoevropski jezik, pa za praslovenski, pa za staroslovenski od koga je na kraju nastao srpski?????

Pre 30 000 godina i rekla sam srpski jer ga mi danas govorimo, nisam mislila da moram da crtam, a protoindoevropski je nastao od Srbice, najstarijeg pisma na svetu. Zaboravi na standarnu istoriju, čitaj Svetislava Bilbiju!
 
Pre 30 000 godina i rekla sam srpski jer ga mi danas govorimo, nisam mislila da moram da crtam, a protoindoevropski je nastao od Srbice, najstarijeg pisma na svetu. Zaboravi na standarnu istoriju, čitaj Svetislava Bilbiju!

A istovremeno bih mogao da zaboravim i na logiku.
Hoces da kazes da je ovaj jezik kojim mi govorimo ostao nepromenjen 30 000 godina? :dash:
 
odakle su se prostilari pa do indije

arijevci nikad mi nece biti jasno sta je to zato sto svi govore drugacije o njima

Grci,Rimljani,Sloveni,Germani(za njih nije 100% sigurno).... svi pripadaju(su pripadali) indo-evropskoj jezickoj grupi. Dakle, skoro svi smo dosli iz Azije.
Jedni dosli iz Azije na jug, drugi na sever.
Istorijski dokazano da vecina danasnjih naroda koji naseljavaju Evropu su potekli iz Azije. Dakle, nije pravilno reci da je Evropa "stari kontinent". Sve u Evropi je poteklo od Azije.
Ko je tu stariji?
 
A istovremeno bih mogao da zaboravim i na logiku.
Hoces da kazes da je ovaj jezik kojim mi govorimo ostao nepromenjen 30 000 godina? :dash:
Zaboga čoveče, tebi baš mora da se crta. Naravno da nije ostao nepromenjen, već hoću da kažem da je izvorno srpski, menjao je oblik,reči, ime, ali ne potiče od nekog stranog jezika već od drevnog Sorabskog čije je pismo Srbica najstarije na svetu. A drevni Sorabi su direktni preci današnjih Srba. Prema tome čiji je to jezik nego srpski, razlika je zapravo samo u izgovoru, jer mi danas govorimo veoma iskvarenim jezikom, sorabski ili srpski razlika je neznatna.
 
Koja glupost!!!
Slovenski i germanski jezici su nastali od istog jezika, a to ni u kom slucaju nije mogao biti srpski, vec praindoevropski koji je sa srpskim bio slican kao recimo sanskrit.
Čovek je u pravu svi smo nekada govorili jedan jezik. Danas bi se mogao nazvati staroevropski.Slovenski i germanski nisu postojali kao takvi, oni su nastali od drevnog sorabskog kao i pogrešno nazvan indoevropski.Stari Sorabi su najstarija i najmoćnija civilizacija od koje je sve poteklo, mnogo starija od Sumera i Mesopotamije, a Germani i Sloveni tada nisu postojali ni u obliku zigota. Zato ti preporučujem da pročitaš od Svetislava Bilbije - Staroevropski jezik i pismo Etruraca, i moći ćeš da čitaš vinčansko pismo odnosno Srbicu na današnjoj ćirilici, ni ja nisam verovala dok nisam pokušala. Na žalost u školama nas uče lažima i falsifikovanoj istoriji, ali na nama je odgovornost da otkrijemo istinu i da je sačuvamo za budućnost.
 
Najmoćnija civilizcija koja nije ostavila traga ...


Došli iz vaseljene :|
Drevni Sorabi su najmoćnija civilizacija koja je itekako ostavila traga na raznim stranama sveta. Kao na primer na Tibetu, gde i danas postoje tri Sorabska odnosno srpska sela koja čuvaju drevne Sorabske knjige, koje su vekovima starije od Biblije, a Vatikan zna zašto nisu svrstane u istu. U Indiji su ostavili traga, ali to sam već komentarisala. Drevni Sorabi su ostavili traga i na Andima, čuveni Virakoča - belo bradato božanstvo je bio Sorab. Sorabi su ostavili na Andima svoje pačate, danas poznate kao Naska linije, među njima i Sorabski krst, danas poznat kao Vizantijski. Kod nas je sačuvan stari Sorabski pečat poznat kao krst sa 4 s. Pre nego što osudite i odbacite temu, prvo se upoznajte sa njom!
 
Drevni Sorabi su najmoćnija civilizacija koja je itekako ostavila traga na raznim stranama sveta. Kao na primer na Tibetu, gde i danas postoje tri Sorabska odnosno srpska sela koja čuvaju drevne Sorabske knjige, koje su vekovima starije od Biblije, a Vatikan zna zašto nisu svrstane u istu. U Indiji su ostavili traga, ali to sam već komentarisala. Drevni Sorabi su ostavili traga i na Andima, čuveni Virakoča - belo bradato božanstvo je bio Sorab. Sorabi su ostavili na Andima svoje pačate, danas poznate kao Naska linije, među njima i Sorabski krst, danas poznat kao Vizantijski. Kod nas je sačuvan stari Sorabski pečat poznat kao krst sa 4 s. Pre nego što osudite i odbacite temu, prvo se upoznajte sa njom!

Naravno, kada su na astralnim zmajevima obletali oko mističnih kontinenata Lemurije i Atlantide susreli su se sa bicima četvrtog denziteta, od kojih primiše drevna znanja Nephilima .
 

Back
Top