Zenska tela po naslovnim stranicama...

Babino`unuce

Domaćin
Poruka
3.124
ne mozes vise da stanes ispred trafike a da ti se ne digne makar(u najgorem slucaju svrsis) gledajuci ne u devojku koja radi u trafici vec u naslovne stranice sto nekih dnevnih novina, sto nedeljnika, sto mesecnika... mene samo interesuje jedna stvar - da li je to normalno?
da li se zena eksploatise, da li se predstavlja kao seksualni objekat, gde je tu "ravnopravnost polova" i uopste, zasto moramo toliko golotinje gledati po novinama, nebitno sad da li je musko ili zensko telo u pitanju?

pitanje za one koji ce spamovati - kad ste poslednji put imali seks?
 
Poslednja izmena:
Pa jeste, sredstvo za reklamu...
Ali meni je nekako smešno kad odmah pored face nekog političara, slike raskrvavljenog Brisa Tatona etc. vidim neku gologuzu lepoticu :lol:
Ali opet, valjda to treba da dođe da ublaži sve loše vesti...kao šećer u gorkoj kafi :lol:
hleba i igara
ali opet, seks prodaje sve, pa čak i loše vesti...
 
Pa dobro, znaš i sam da su muškarci vizuelni tipovi više nego žene...
Mada ja bi volela da se više prodaju takvi časopisi za žene...
Ne znam baš da li bi jedan takav časopis listala jednom rukom, ali znam da bi mi se dopalo videti nešto zanimljivo :mrgreen: ...
Jedna velika nepravda, ipak...
 
ne mozes vise da stanes ispred trafike a da ti se ne digne makar(u najgorem slucaju svrsis) gledajuci ne u devojku koja radi u trafici vec u naslovne stranice sto nekih dnevnih novina, sto nedeljnika, sto mesecnika... mene samo interesuje jedna stvar - da li je to normalno?
da li se zena eksploatise, da li se predstavlja kao seksualni objekat, gde je tu "ravnopravnost polova" i uopste, zasto moramo toliko golotinje gledati po novinama, nebitno sad da li je musko ili zensko telo u pitanju?

pitanje za one koji ce spamovati - kad ste poslednji put imali seks?
ne eksploatisu ih ni zle zle novine ni mediji
stvari se prave i prodaju na prvom mjestu jer postoji potraznja
 
ne eksploatisu ih ni zle zle novine ni mediji
stvari se prave i prodaju na prvom mjestu jer postoji potraznja

kljucna rec u tvom postu - "stvari", zasto se to gleda kao stvar, kao nesto normalno? u pitanju je zensko telo, u pitanju je moral! ako nekim zenama to odgovara i nekim umovima koji zele veci tiraz i vecu zaradu - ne odgovara drustvu i trebalo bi to zabraniti, ili ja gresim? pa nije ni cudo sta nam se sve desava, kakvih sve vesti imamo, pa tamo pored ozbiljnih naslova i tema, pored vesti o sportu, itd itd stoje guze i sise!
pa zasto ja da ne snimam drugaricu mobilnim telefonom kako je pipa drug?
 
kljucna rec u tvom postu - "stvari", zasto se to gleda kao stvar, kao nesto normalno? u pitanju je zensko telo, u pitanju je moral! ako nekim zenama to odgovara i nekim umovima koji zele veci tiraz i vecu zaradu - ne odgovara drustvu i trebalo bi to zabraniti, ili ja gresim? pa nije ni cudo sta nam se sve desava, kakvih sve vesti imamo, pa tamo pored ozbiljnih naslova i tema, pored vesti o sportu, itd itd stoje guze i sise!
pa zasto ja da ne snimam drugaricu mobilnim telefonom kako je pipa drug?
eh, to zapitaj sebe i ostale koji kupuju :ok: na kraju krajeva, zbog vas se radi
 
ja koiko znam to i jesu novina za takve slicice...ako gresim izvinjavam se
ali staviti golotinju na dnevne novine je stvarno idotizam...

bez pametovanja, kada sam njih spomenuo pitao sam se gde je tu "ravnopravnost polova", nemam nista protiv toga, ali zasto u toj meri i sta je sa muskarcima koji pokazuju svoje misice, gde su novine za zene i za "njihove oci"?
 
Opet, zašto smatraš golotinju nemoralnom?

na trafici ne bi trebalo biti mesta za golotinju, zasto bih ja razmisljao da li ce moja baba da dozivi srcku kad ode do trafike da kupi politiku, ili dok lista blic? tebi su smesne necije sise i guze pored glave nekog politicara a meni je to tuzno. dan nekome zapocinje novinama, i kada se svakog jutra tako gledaju necije sise i guze pored naslova "smanjene zarade za ovaj mesec" npr, taj neko moze raznorazne fiks ideje u svojoj glavi dobiti... pa zasto je golotinja nemoralna? pa koliko silovanja i koliko pedofila ima danas a koliko ih je bilo pre? zasto je to tako? zato sto je golotinja danas na "izvolte"
 
bez pametovanja, kada sam njih spomenuo pitao sam se gde je tu "ravnopravnost polova", nemam nista protiv toga, ali zasto u toj meri i sta je sa muskarcima koji pokazuju svoje misice, gde su novine za zene i za "njihove oci"?

to se i ja pitam...gledas film samo zenske...gledas emisije o nekim sexi ljudima sve zenske i po koji picopevac napumpan steroidimi...nema smisla...sta treba postanem lez pa da parim oci na zenske na tvu...di su muzjaci :zper:

jel ima neka novina za zenske ko sto su one za muzjake :zper:
 
:rotf:

2112071712.jpg
 
eh, slušala sam danas jednog gospodina na radiju
sav je histerisao, al ima pravo
i lepo reče kako se to zove al ja sam zaboravila
seks+nešto (ta pojava)

sasvim se slažem da su preterali sve mere i granice sa seksualnim sadržajima
nek pavle počiva u miru, al ovo je već stvar vere i crkve
 
ne mozes vise da stanes ispred trafike a da ti se ne digne makar(u najgorem slucaju svrsis) gledajuci ne u devojku koja radi u trafici vec u naslovne stranice sto nekih dnevnih novina, sto nedeljnika, sto mesecnika... mene samo interesuje jedna stvar - da li je to normalno?
da li se zena eksploatise, da li se predstavlja kao seksualni objekat, gde je tu "ravnopravnost polova" i uopste, zasto moramo toliko golotinje gledati po novinama, nebitno sad da li je musko ili zensko telo u pitanju?

pitanje za one koji ce spamovati - kad ste poslednji put imali seks?

Ma normalno je. Ali da ce mi biti dignuta kita od slika, nema sanse. Mene zena napali tek kad je dohvatim, jer se ne mogu napaliti na zene koje mene nece. A sta mogu kad volim sebe.
 

Back
Top