KAKO???

  • Začetnik teme Coca-Cola
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Coca-Cola:
pa zar ne vidite da sam stavila znake navoda "NATERATI",odnosno osvojiti,zavesti ....itd.pa gde su saveti?
Pa ne mogu ti ja reci kako kad ne znam njega kao osobu.To sve zavisi od osobe do osobe.To bi ti trebalo da znas.Sto se mene tice neka sitnica , gest, dodir.....dodir to je to.Ako ne osetim toplinu u dodiru dzabe sve ostalo. :wink:
 
Coca-Cola:
Kako da "nateram" decka da se zaljubi u mene?Pomagajte........
Idi do nekog vraca da ti pomogne :lol:
________________________
68.gif
69.gif
gubavci.gif
 
Pazi....ne znam kako i shta - poshto nisam zensko ;o]
Ali u svakom sluchaju, ja bih ti predlozio da mu se priblizish
shto vishe mozesh, dok on sam ne ukapira o chemu se radi,
i onda cesh po njegovim gestovima shvatiti da li ili ne zeli
da ima bilo shta sa tobom....
.....ili prosto.....stisni zube i otvori mu se totalno pa vidi shta
ce da bude ;o[ (to je ona loshija varijanta)...

Lepo je rekao onaj lik....niti mi znamo tog decka, pa da bi
mogli nesto konkretnije da ti kazemo, zato si ti trebala malo
vishe neshto da nam kazesh o svemu tome....ovako mi za
sad samo mozemo da nagadjamo....

U svakom sluchaju....pokushaj neshto konkretno, ako ti je
dovoljno stalo do toga....

Ali zapamti nije lako NATERATI nekoga da mu se svidish,
a kamoli da te voli....

J_bem ti tu ljubav kad se pominje TERANJE
 
STVARNO SE POKAJAH STO NAPISAH OVO NATJERATI.....UF NARODE NISAM MISLILA BUKVALNO!!!!!VLADO HVALA NA SAVJETU....I PONAVLJAM NISAM MISLILA BUKVALNO NEKOG DA NATJERAM (mada ne bi bilo lose,kupim jedan pistolj,ucjenim ga.... :wink: razmislicu ja o ovome )JEDNOSTAVNI NIKAD NISAM "OSVAJALA" UVJEK SU MI MOMCI PRVI PRILAZILI...
 
Coca-Cola:
JEDNOSTAVNI NIKAD NISAM "OSVAJALA" UVJEK SU MI MOMCI PRVI PRILAZILI...
I ja sam slican slucaj.Nikada nisam imala hrabrosti da pridjem nekom decku.Zato sam pocela da ispitujem svoje drugove kakav "pristup" oni cene i svasta sam saznala... :D Ali cinjenica je da je sve to individualno i da su velike sanse,ma koliko lupala glavu i trazila pravo resenje,da ne potrefis ono sto bi njega osvojilo.No,to ne znaci da ne treba pokusati...
 
nenushka:
Coca-Cola:
JEDNOSTAVNI NIKAD NISAM "OSVAJALA" UVJEK SU MI MOMCI PRVI PRILAZILI...
I ja sam slican slucaj.Nikada nisam imala hrabrosti da pridjem nekom decku.Zato sam pocela da ispitujem svoje drugove kakav "pristup" oni cene i svasta sam saznala... :D Ali cinjenica je da je sve to individualno i da su velike sanse,ma koliko lupala glavu i trazila pravo resenje,da ne potrefis ono sto bi njega osvojilo.No,to ne znaci da ne treba pokusati...

Nemas pojma kako je lako da devojka zavede decka... ponekad je i osmeh dovoljan
 
snake:
nenushka:
Coca-Cola:
JEDNOSTAVNI NIKAD NISAM "OSVAJALA" UVJEK SU MI MOMCI PRVI PRILAZILI...
I ja sam slican slucaj.Nikada nisam imala hrabrosti da pridjem nekom decku.Zato sam pocela da ispitujem svoje drugove kakav "pristup" oni cene i svasta sam saznala... :D Ali cinjenica je da je sve to individualno i da su velike sanse,ma koliko lupala glavu i trazila pravo resenje,da ne potrefis ono sto bi njega osvojilo.No,to ne znaci da ne treba pokusati...

Nemas pojma kako je lako da devojka zavede decka... ponekad je i osmeh dovoljan
Onda to treba imati na umu :D ...
 
Coca-Cola:
Kako da "nateram" decka da se zaljubi u mene?Pomagajte........
E ja imam srecu da uvek osvojim decka koji mi se svidi,zaista,pa cu ti reci kako ih osvajam i nadam se da cu ti pomoci.Pokusaj da uprkos tome sto ti je stalo do njega,pokusaj da se ponasas kao i da nije,zatim daj mu neke simpaticne nadimke, ako ste bliski drugovi-ako niste pokusaj da se sprijateljis sa njim i pokazes mu da si cool drugarica-pricaj mu o deckicima koji su ti simpaticni,zatim na zurkama-na kojima je i on-igraj zavodljivo i u njegovoj blizini,kad-kad ga i pogledaj ili ga pozovi da igrate,a pokusaj da ga pitas kako bi odreagovao kada bi cuo da ti se svidja,i kroz smeh ga pitaj da li bi imala sanse,pokusaj,nista ne gubis,mislim ja sam uvek dobijala...i postoji jos hiljade detaljcica,to prepustam tebi...I da...nemoj da se predajes!!! :wink:
 
dandak:
Coca-Cola:
Kako da "nateram" decka da se zaljubi u mene?Pomagajte........
E ja imam srecu da uvek osvojim decka koji mi se svidi,zaista,pa cu ti reci kako ih osvajam i nadam se da cu ti pomoci.Pokusaj da uprkos tome sto ti je stalo do njega,pokusaj da se ponasas kao i da nije,zatim daj mu neke simpaticne nadimke, ako ste bliski drugovi-ako niste pokusaj da se sprijateljis sa njim i pokazes mu da si cool drugarica-pricaj mu o deckicima koji su ti simpaticni,zatim na zurkama-na kojima je i on-igraj zavodljivo i u njegovoj blizini,kad-kad ga i pogledaj ili ga pozovi da igrate,a pokusaj da ga pitas kako bi odreagovao kada bi cuo da ti se svidja,i kroz smeh ga pitaj da li bi imala sanse,pokusaj,nista ne gubis,mislim ja sam uvek dobijala...i postoji jos hiljade detaljcica,to prepustam tebi...I da...nemoj da se predajes!!! :wink:
Uuuuuu.....pa ti si neka opasna.......zesca riba a??????Probaj mene da osvojis. :wink: 8) koliko imas godina kad si tako iskusna??????
 
dandak:
Coca-Cola:
Kako da "nateram" decka da se zaljubi u mene?Pomagajte........
E ja imam srecu da uvek osvojim decka koji mi se svidi,zaista,pa cu ti reci kako ih osvajam i nadam se da cu ti pomoci.Pokusaj da uprkos tome sto ti je stalo do njega,pokusaj da se ponasas kao i da nije,zatim daj mu neke simpaticne nadimke, ako ste bliski drugovi-ako niste pokusaj da se sprijateljis sa njim i pokazes mu da si cool drugarica-pricaj mu o deckicima koji su ti simpaticni,zatim na zurkama-na kojima je i on-igraj zavodljivo i u njegovoj blizini,kad-kad ga i pogledaj ili ga pozovi da igrate,a pokusaj da ga pitas kako bi odreagovao kada bi cuo da ti se svidja,i kroz smeh ga pitaj da li bi imala sanse,pokusaj,nista ne gubis,mislim ja sam uvek dobijala...i postoji jos hiljade detaljcica,to prepustam tebi...I da...nemoj da se predajes!!! :wink:


Pa da znas...nesto slicno sam pokusala,ovo kroz salu,i on to prihvata ali samo kroz salu nista ozbiljno,mozda zato sto sam ga prije nekog vremena odbila...ma necu vise da se trudim ko ga ****!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top