Jedno pitanje

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Nije vezano za ovaj forum, ali je i vezano za ovaj forum, jer na njemu mi zatvaraju teme i dobio sam opomenu.

Necu vise otvarati teme, jer forumska vlast ne zasluzuje tako siroke vidike. Neka citaju ono sto mogu shvatiti.

Inace pitanje se odnosi, da li neko ko je pet godina na forumu moze dobiti opomenu zato jer nije otvorio nikad temu, isto kao sto i ja dobijem opomenu kad ih otvorim puno?
 
Poslednja izmena:
Ovde si potpuno u pravu, ima ovde korisnika koji otvaraju dnevno po 4-5 krajnje nebuloznih tema i nisu kažnjeni zbog toga i ja bih isto tako da postavim pitanje zašto se neki korisnici kažnjavaju a neki ne, zbog iste stvari?
 
Ovde si potpuno u pravu, ima ovde korisnika koji otvaraju dnevno po 4-5 krajnje nebuloznih tema i nisu kažnjeni zbog toga i ja bih isto tako da postavim pitanje zašto se neki korisnici kažnjavaju a neki ne, zbog iste stvari?


Zene kod nas izuzetno mrze muskarce, jer ih ne mogu pokoriti. Tako sam ja u zadnjoj firmi imao problema sa dve zene (koje i jesu cinile kompletan zenski rod u firmi).

Sve je bilo super, samo su te dve zene unosile negativnu energiju u firmu. Cak mi je jedna rekla u momentu psihicke rastrojenosti kako je iritira moje izrazito musko ponasanje. I da me namerno napada, bas zbog toga. A sta cu joj ja sto je ona luda, nisam joj ja kriv sto imam kitu.:) Da nosim picu, ponasao bi se kao zena, bio bi povucen i gledao bi kako da se dobro istorbam.
 
Znam da nisi pa te zato nisam nagrdio. U tebi zla nema, dobro ti je uterano. :)

Možda ti dobro uteruješ ali zato ja dobro isterujem....


....zlo :zper:
t1583.gif
:zcepanje:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top