Pomoc oko OJOsoft total video converter-a

dollarqueen

Iskusan
Poruka
5.226
Treba mi pomoc nekog ko koristi ovaj program,jer samo za njega imam licencu.Ima mnogo tema o konverterima i izvinjavam se sto otvaram novu,ali koliko god da trazim-ne mogu da se snadjem!

Imam tonu filmova u mp4 formatu,ali kako moj dvdpleyer,za tv, ne moze da ih ocita,prinudjena sam da ih convertujem u .avi format.

E,sad-kada konvertujem film,od 250 mb,u Dvd player-Ntsc compatibile-DivX,4000 kbps,29.97 fps 720*480,dobijem film od 1,5 gb!!

Tu ima milion formata(pricam samo za avi) i ja ne mogu da se snadjem.
Da ne bih convertovala u svaki posebno i rezala na dvd,da vidim da li moze da se ocita,da li neko moze da mi kaze-u koji avi format da prebacim film,pa da dobijem nekih 450-500 mb??
 
ahaaa tebi bi trebao DVDrip ako hoces EXTRA grafiku
u njemu ako film traje sat ipo onda on zauzima negde oko 700 MB

a ako hoces nesto bezveze npr da ti je grafika i zvuk ocajni onda uzmi cam on ti zauzima negde oko 500 MB

a ako te player toliko muci mogu da ti posaljem na PP jedan EXTRA plejer za mp4 ja mislim da je besplatan a iako nije poslacu ti key
 
Treba mi pomoc nekog ko koristi ovaj program,jer samo za njega imam licencu.Ima mnogo tema o konverterima i izvinjavam se sto otvaram novu,ali koliko god da trazim-ne mogu da se snadjem!

Imam tonu filmova u mp4 formatu,ali kako moj dvdpleyer,za tv, ne moze da ih ocita,prinudjena sam da ih convertujem u .avi format.

E,sad-kada konvertujem film,od 250 mb,u Dvd player-Ntsc compatibile-DivX,4000 kbps,29.97 fps 720*480,dobijem film od 1,5 gb!!

Tu ima milion formata(pricam samo za avi) i ja ne mogu da se snadjem.
Da ne bih convertovala u svaki posebno i rezala na dvd,da vidim da li moze da se ocita,da li neko moze da mi kaze-u koji avi format da prebacim film,pa da dobijem nekih 450-500 mb??

Smanji 4000kbps na recimo 2000. Ili jos manje. Ili smanji rezoluciju, neceg moras da se odreknes.
A audio smanji na 128.
Svakako moras narezati jedan probni cd da vidis da li tvoj dvd podrzava taj format.

Evo ti jedan odlican sajt, lako ces se snaci.
Izaberes velicinu fajla koji zelis da dobije npr 700mb ukucas duzinu videa h/m/s
i Audio Bitrate koji zelis, dovoljno je 128, max 160.
I dobices koliko treba da ti bude Video Bitrate.

http://www.3ivx.com/support/calculator/index.html
 

Back
Top