kada nema hopa cupa

galathea:
apotekarka:
Zato ja nikad ni ne idem preko tih nedelju dana :wink:
blago tebi....ja sam jednom bila na postu celih sedam meseci...bilo ne ponovilo se....dok mi jedan dobri cika nije skrenuo paznju da to ne mora da se radi iskljucivo u braku....onda sam prekinula apstinenciju

Za pharmacy: jos se nije vratio? :twisted:
Za galathea: i dao ti je bonu? :D :wink: (cek, cek: mraku ili braku??? :lol: :lol: )

Pzdrv
 
HOPA-CUPA? Sta je to :oops: ?
8) Jel' to ono kada... pa onda.. pa posle..
aaaaa-ha... sad se secam! :wink:
Lep sport, nema sta. Odgovor na temu: "Moze da utice na stanje svesti i te kako" Evo me vec nekoliko dana na forumu, a ranije sam retko dolazio. Zivi primer. :?
 
lignjoslav:
Kako duga apstinencija moze da utice na ljude?Mora da dolazi do promene nekih hemijskih procesa u glavi,ima li jos neko iz zone sumraka ili su ovde sve sami bachije

pozdrav iz deep space!! : )))
e ko zna reci cu ti ako se srecno obescastim, do tada..mada mozda i nesrecno...pa valjda sam zato nadr.ana :x ali bar znash da moze bez toga!!! : ) i nema straha od trudnoce! ;) mada verovatno bolje nishta nego neki bljak...joooooj ja se plashim da ne pocnem tek tako i da mi bude odvratno, sada sam ipak opushtena...posto sam kreten...imam ponude za placanje al da se ne naviknem necu!
uzas
mislim da je sex ipak precenjen ?! mislim, ispade da je sve u tome...pa nije!
 
jagodica:
lignjoslav:
Kako duga apstinencija moze da utice na ljude?Mora da dolazi do promene nekih hemijskih procesa u glavi,ima li jos neko iz zone sumraka ili su ovde sve sami bachije

pozdrav iz deep space!! : )))
e ko zna reci cu ti ako se srecno obescastim, do tada..mada mozda i nesrecno...pa valjda sam zato nadr.ana :x ali bar znash da moze bez toga!!! : ) i nema straha od trudnoce! ;) mada verovatno bolje nishta nego neki bljak...joooooj ja se plashim da ne pocnem tek tako i da mi bude odvratno, sada sam ipak opushtena...posto sam kreten...imam ponude za placanje al da se ne naviknem necu!
uzas
mislim da je sex ipak precenjen ?! mislim, ispade da je sve u tome...pa nije!


mudro zboris :D
 

Back
Top