Још сам она стара... Или нисам?

Шта је за вас већи успех?

  • стварање породице

  • успех на пословном плану


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Fiamma

Iskusan
Poruka
6.964

Kad se setim onog dana,kada krenula sam sama
u novi zivot da srecu potrazim
Bas surova je stvarno zbila a ja pticica bez krila
mogla sam lako i put da promasim
Sad gledam ova kola ovaj sat
Na mojoj ruci pravi dijamant
I svatim da mi nista ne znace,ma s vama mi je bilo najjace

REF:
Jos sam ona stara,sve sto imam sve bih dala
Da se vrate lude noci lude godine
Izlasci do jutra,niko ne misli na sutra
Svako vece bilo nam je kao poslednje
Jos sam ona stara

Унапред се извињавам за турбо-фолк :rumenko: (знам да ћете се бунити :mrgreen:) али ова песма ми је дала инспирацију за тему ;)

Волела бих да ми се на тему јаве форумашице које за себе сматрају да су успеле у животу, али у послу :!: Лично сматрам да је највећи успех основати породицу, имати поред себе човека којег волиш, и који те воли, родити му децу... али овде ме занима успех на пословном плану... ;)

Дакле, како сте успеле да се изборите за своје место?
Чега вас је све коштало?
Јесте ли остале исте као особа?
 
Poslednja izmena:

Kad se setim onog dana,kada krenula sam sama
u novi zivot da srecu potrazim
Bas surova je stvarno zbila a ja pticica bez krila
mogla sam lako i put da promasim
Sad gledam ova kola ovaj sat
Na mojoj ruci pravi dijamant
I svatim da mi nista ne znace,ma s vama mi je bilo najjace

REF:
Jos sam ona stara,sve sto imam sve bih dala
Da se vrate lude noci lude godine
Izlasci do jutra,niko ne misli na sutra
Svako vece bilo nam je kao poslednje
Jos sam ona stara

Унапред се извињавам за турбо-фолк :rumenko: (знам да ћете се бунити :mrgreen:) али ова песма ми је дала инспирацију за тему ;)

Волела бих да ми се на тему јаве форумашице које за себе сматрају да су успеле у животу, али у послу :!: Лично сматрам да је највећи успех основати породицу, имати поред себе човека којег волиш, и који те воли, родити му децу... али овде ме занима успех на пословном плану... ;)

Дакле, како сте успеле да се изборите за своје место?
Чега вас је све коштало?
Јесте ли остале исте као особа?

Pu, prva!

Ako te zanima uspeh na poslovnom planu, cemu anketa?

Definisi uspeh na poslovnom planu, sta to podrazumeva?
 
Ја волим да постављам анкету уз сваку тему ;) зато сам је и ту ставила :lol:

Па, успех у нашим околностима... :think:
... да си цењен у својој области, добро зарађујеш, надмашио си родитеље, људи ти завиде :lol: ...
 
Jeste da je tema na PDF-u zene, ali citiracu jednog mog profesora: "Svi vas uce odmalena da budete uspesni, a biti uspesan i biti srecan nije isto."

Think about it. ;)

bravo.

mislim lično zadovoljstvo i sreća (šta god una podrazumevala u pogledima individue) po meni su primarne kategorije.

ona ne mora da uključuje ni porodicu, niiskonsku ljubav, ni buljuk dece...

takođe i uspeh na poslovnom planu, u društveno očekivanim merilima...


na temu konkretnu prirodno ne mogu da odgovorim, ali nikada neću smatratu ispunjenjem neki poslovni uspeh ako ja istrulim... premda to jeste uspeh i donosi satisfakciju svakome u izvesnom smislu...
 
...necu da biram...najvaznija su mi oba...i necu da pristanem na zivot bez dece kao i na zivot bez profesije...necu necu necu

Pa stvar i jeste u tome sto ne mora da se bira.

Sve zavisi kakav uspeh na poslovnom planu zelis. Profesija je jedno, vrtoglavi uspon u karijeri nesto sasvim drugo.

Uspeh, kao i bogatstvo i sreca, su relativne stvari i zavise od poredjenja.
 
Šta je za tebe uspeh? :dontunderstand:

Zašto misliš da uspeh mora da košta? Možda ako radiš nešto što podrazumava gaženje preko mrtvih, smeštanje kolegama, napuštanje dečka/muža/dece da ti ne bi smetali u karijeri? Ne razumem. Nisu svi poslovi takvi i ne zahtevaju takve poteze. :)

...u pravu si..retko koji posao zahteva tako teske i mucne zrtve...ako bi me neko bas bas bas prinudio ipak bih izabrala dete...ali to bi morala biti teska prinuda
 

Back
Top