Glatko izbrijan, ili sa macho bradicom?

Devojke, da li Vas više lože glatko izbrijani dečaci ili oni koji furaju fency/macho/clasik bradice?

Lepo je i jedno i dugo..
Super je kad je tip sveže obrijan i miriše na eki diskretni aftershave.....(ovom prilikom molim mušku populaciju da izbegava trapanje losionom nakon brijanja....ogavno i je i ugušićete devojku/ženu)....
A fino je i kad ima bradu od tri dana.....naročito ako ta tri dana nije stigao da se obrije zato što je proveo konstruktivno vreme.....sa mnom...:mrgreen:
 
brada je zakon.....:mrgreen:....još kada ostane malo loja od pečenja i gibanice za posle.... :per:

1109.jpg
 
sad mi pade na pamet...misim...jeste brada, al ona donja...


...jel vama normalno da neko ima dlakav stomak, grudi, misim ono...mužjak bre...
...a dole oko kurrca...skroz na ćelavo obrijo...i sad sve rutavo, samo dole ćelav trouglić...:confused:
...meni to umobolno...neznam vama...

I kod mene je slicna situacija, samo sto sam ja prije skonto da ce to tako biti pa nisam ga sisao na celavo. :per:
 
sad mi pade na pamet...misim...jeste brada, al ona donja...


...jel vama normalno da neko ima dlakav stomak, grudi, misim ono...mužjak bre...
...a dole oko kurrca...skroz na ćelavo obrijo...i sad sve rutavo, samo dole ćelav trouglić...:confused:
...meni to umobolno...neznam vama...

Nema mi nista gore nego kad vidim izdepiliranog muskarca,a narocito kad se brija dole,mislim,musko si ***!:dash:
 
ko ti je sad pa taj? u opste ne poruznuje svakog, ali za takvu bradu moras da imas odredjene crte lica, da preciziram ostre. ako imas glavu ko bundevu i jos ako si rumen na sve to mos da izgledas jedino musavo,prljavo i raspalo.

ovaj gore je bas bundeva glava. ima tipova kolko oces kojima to pak odlicno stoji.
 
fuj bre sta stavljas te gejse :eek: pretpostavljam da su za postavljaca teme to fancy brade :confused:

meni je brada ona normalna brada (ne bas popovska :neutral: jer to prelazi u katogoriju verske brade) il ona od nekoliko dana.....ove stilizovane bradice su za gejse. i krofnaste zeljkovice,madzgalje i joksimovice :sad2:
 

Back
Top