MUVAnje-kuvanje, osvajanje...

Neznanko

Iskusan
Poruka
5.497
Živo me zanima, zašto gro devojaka voli lažne komplimente od strane svekolikiih muškaraca, a bogami i svojih drugarica, poznanica ili slučajnih prolaznika ?
Jedan moj komšija, ne izgleda ništa posebno, rekao bih prosek-proseka, ali ima uspeha više kod devojaka no 99% muškaraca na svetu. Odmah da vam kažem, isti sipa komplimente bez ikakvih kriterija, čak i nekim devojkama kojima to nikada niko nije rekao. Uglavnom priča i komplimenti su njegovo glavno oružje, i ništa drugo.
Slušao sam ga u nekoliko navrata kako ih muva, pa to su takve glupe i neinventivne, proste rečenice, tipa: kako imaš lepe oči ! Kako imaš fino ovo, ono, uglavnom to pali, iako po meni su to treš udvaranja. Šta VAS osavaja ? Koje priče, reči, itd?
 

Jedan moj komšija, ne izgleda ništa posebno, rekao bih prosek-proseka, ali ima uspeha više kod devojaka no 99% muškaraca na svetu. Odmah da vam kažem, isti sipa komplimente bez ikakvih kriterija, čak i nekim devojkama kojima to nikada niko nije rekao. Uglavnom priča i komplimenti su njegovo glavno oružje, i ništa drugo.?

Ne zaboravi da je svaka žena ipak lepa na svoj način;).
 
Živo me zanima, zašto gro devojaka voli lažne komplimente od strane svekolikiih muškaraca, a bogami i svojih drugarica, poznanica ili slučajnih prolaznika ?
Jedan moj komšija, ne izgleda ništa posebno, rekao bih prosek-proseka, ali ima uspeha više kod devojaka no 99% muškaraca na svetu. Odmah da vam kažem, isti sipa komplimente bez ikakvih kriterija, čak i nekim devojkama kojima to nikada niko nije rekao. Uglavnom priča i komplimenti su njegovo glavno oružje, i ništa drugo.
Slušao sam ga u nekoliko navrata kako ih muva, pa to su takve glupe i neinventivne, proste rečenice, tipa: kako imaš lepe oči ! Kako imaš fino ovo, ono, uglavnom to pali, iako po meni su to treš udvaranja. Šta VAS osavaja ? Koje priče, reči, itd?

Osvaja me kad vidim da ti komplimenti nisu fraze nego nesto sto je stvarno specificno za mene, neko to ne vidi, a on je prepoznao..
 
Ne zaboravi da je svaka žena ipak lepa na svoj način;).

Ma da, ali on ih osvaja na čiste laži, izmišljotine...sećam se letos, jednoj devojci nezanimljive spoljašnosti se obratio: gde si princezo !? Ona se oduzela, nikada u životu joj se niko tako nije obratio, a ovaj mangup zna na šta padaju takve devojke. Posle pola sata poznanstva je imao sex sa njom. Eto, vidite kako princeze padaju ko snoplje, samo treba reći čarobnu reč. Nikada u životu nijednoj ženskoj nisam rekao niti jedam komliment, ni lažni ni istiniti. Ne žalim se, no konstatujem.
 
Poslednja izmena:
Živo me zanima, zašto gro devojaka voli lažne komplimente od strane svekolikiih muškaraca, a bogami i svojih drugarica, poznanica ili slučajnih prolaznika ?
Jedan moj komšija, ne izgleda ništa posebno, rekao bih prosek-proseka, ali ima uspeha više kod devojaka no 99% muškaraca na svetu. Odmah da vam kažem, isti sipa komplimente bez ikakvih kriterija, čak i nekim devojkama kojima to nikada niko nije rekao. Uglavnom priča i komplimenti su njegovo glavno oružje, i ništa drugo.
Slušao sam ga u nekoliko navrata kako ih muva, pa to su takve glupe i neinventivne, proste rečenice, tipa: kako imaš lepe oči ! Kako imaš fino ovo, ono, uglavnom to pali, iako po meni su to treš udvaranja. Šta VAS osavaja ? Koje priče, reči, itd?

Ne verujem da na tu spiku moze neku smuvat, ili ih on vodi na pice dok ih drugi torbaju.

Muskih majmuna imas na pretek, a zene su tako jednostavne....:)
 
Neznako , a sto si skrt na komplimentima ?
Lipa ric se nebi trebala buksat samo za sebe

Znaš kako, kad smo teta-tet, niko ne ume tako lepo da ćuti, ko onaj ko ume lepo da priča.
Ne mogu ovde da ćutim, ali kažem, nema većeg talenta za ćutanje od mene, kad to treba, a treba ćutati kad ti je lepo. Eto ja ne pričam, ne delim komplimente, ali radim radnju i ostale objekte.
 
Živo me zanima, zašto gro devojaka voli lažne komplimente od strane svekolikiih muškaraca, a bogami i svojih drugarica, poznanica ili slučajnih prolaznika ?
Jedan moj komšija, ne izgleda ništa posebno, rekao bih prosek-proseka, ali ima uspeha više kod devojaka no 99% muškaraca na svetu. Odmah da vam kažem, isti sipa komplimente bez ikakvih kriterija, čak i nekim devojkama kojima to nikada niko nije rekao. Uglavnom priča i komplimenti su njegovo glavno oružje, i ništa drugo.
Slušao sam ga u nekoliko navrata kako ih muva, pa to su takve glupe i neinventivne, proste rečenice, tipa: kako imaš lepe oči ! Kako imaš fino ovo, ono, uglavnom to pali, iako po meni su to treš udvaranja. Šta VAS osavaja ? Koje priče, reči, itd?

Uh ja ne podnosim komplimente...kako ja njih mrzim pa to je za pricu...i to bas komplimente...ovo laskanje pazi da ne padnes na pamet hajde nekako jer je budalasto i iz aviona se vidi da je zafrkavanje u pitanju ali tipa imas lepu kozu, osmeh, oci, kosu...najezim se doslovno:bljak::bljak::bljak:...nikada nisam razumela poentu komplimenata ja kao ne znam kako izgledam pa ce neko da mi skine tamne naocare sa ociju...ako bi neko zeleo da me odbije dovoljno je da krene da nabraja sta mu se sve dopada...eliminacioni faktor definitivno u mom slucaju...bljak
 

Back
Top