Štene na deponiji

natasa76

Obećava
Poruka
68
Ova kuca se nalazi na deponiji smeca izmedju Rodica i Idee. Veoma je ugrozen, a copor lokalnih pasa ga tera. Sam je jadnicak. Ako ga neko zeli, rado cu ga dovesti, vakcinisati i ostalo sto je potrebno. Sirite dalje. Pozdrav svima!:)

kuca4b.jpg
kuca1b.jpg
 
Hvala ti. Oglasila sam ga na face-u, ali niko nije zainteresovan jos uvek. Ja nisam iz tog kraja i ne znam gde je Dom zdravlja. Izmedju Rodica i Idee postoji samo jedan putic kojim se ide na gore i na kraju tog putica je neka zica i gomila smeca. Ispred te zice je bela posuda za pse( to sam ja ostavila) i tu je ovaj malisa. Nadam se da sam dobro objasnila.:) Pozz
 
danas sam ga ceo dan na fb oglasavala, konacno dobih neku poruku iz neke grupe i ovako glasi:

"Sladjana, imas li konkretnije informacije o tom stenetu kako bismo mogli nekome ko je zainteresovan da priblizimo pricu??? gde je deponija, koliko je star, itd... HVALA TI UNAPRED! Pozdrav"

pa ako nije problem da objasnis tacno gde je ta deponija, neki info da napravimo pa kad postavis jos slika da upakujemo to lepo, objasnimo gde kako i sta i da sirimo na sve strane.valjda ce biti nesto, ne znam... jako me je rastuzila ta kuca :(

evo ga topic na fb da postavis sve informacije: https://www.facebook.com/topic.php?uid=110206080150&topic=15703
 
Poslednja izmena:
Cao Natasa!
Danas sam videla slike ovog malise na fb! Mozes li mi reci ima li neke sanse da ga prebacis na neko drugo mesto? Da li si mozda kontaktirala nekog iz NOA udruzenja? Oni cesto bas dosta pomognu!
Imaju i svoju fb grupu, i svoj forum! Dosta zivotinja se udomi preko njihovog foruma: http://www.noa.rs/
Da li mu mozda neko odnosi hranu i vodu, da se ne bi zarazio djubretom sa deponije!
Ja radim po ceo dan, ali cu pokusati da na sto vise grupa postavim njegove slike!
Nadam se da ce mucenik naci nekoga ko zeli da ga usvoji, samo moramo dosta da se potrudimo!
Pozdrav,
Jelena
 
Poslednja izmena od moderatora:
Natasa, molim te da nam sto pre posaljes kontakt za ovo stene. Najvise bi znacio telefon na koji moze da se javi onaj ko zeli da ga usvoji!
Ukoliko ne zelis da ga ostavis ovde na forumu, mozes mi ga poslati na mail (jelenamp0809@gmail.com).
Devojka sa fb-a zeli da da oglas u novinama, ali bi znacilo i da se da telefon na koji moze da se javi potencijalni udomitelj!
Moooolim te javi se sto pre!
 
Natasa, nadjena je devojka koja zeli da usvoji ovog malisu sa deponije!
Devojka koja je pronasla udomiteljku se zove Jelena i evo ga njen 064/458-35-75,
a devojka koja zeli da ga usvoji se zove Anja i ovo je njen telefon 061/158-15-89.
Molim te javi im se cim dobijes ovu moju poruku!

Znam da sam ja nova na forumu i da moje postove mozes videti tek kada ih moderatori odobre, pa se nadam da ce to biti valjda uskoro!

Uzgred, molbamoderatorima da prebroje moje poruke, jer mislim da sam vec poslala vise od 3, te bi na dalje valjda trebalo da imam slobodan pristum da ih saljem!

Ja samo zelilm da pomognem zivotinjama! To je sve!
 
Devojke, hvala vam do neba sto ste pomogle. :heart:
U kontaktu sam sa ljudima koji ce ga udomiti i ucinicemo to sto pre (nadam se sutra). Sada idem po njega i prenocice kod mene u stanu. Hocu da ga okupam i sredim da bude savrsen za novi dom. :) Javicu se jos. Pozz
 
Jao Natasa,
da nisam na poslu, rasplakala bih se od srece definitivno!
Pretpostavljam da ce ga Anja uzeti, ali bilo ko da je u pitanju, vazno je samo da ga paze, maze i vole i da budu nezni prema njemu, jer on mukica ko zna koliko ipak uplasen! :eek:

Molim te javi bilo ovde, bilo mailom (jelenamp0809@gmail.com), bilo telefonom (064/17-24-766) kada ga budes dovela, a onda i kada ga posaljes u bolji zivot!:sanke:

Hvala tebi sto si ga toliko dugo pazila da bi uopste doziveo ovaj dan! :mazi:

Veeeeliki pozdrav,
Jelena
 

Back
Top