Ко је крив за распад Југе?

VladimirPutin89

Aktivan član
Poruka
1.308
Сви данас криве Слобу за распад Југе, а аргумент за то им је његов говор на Газиместану и то чак само једна реченица - " Шест векова касније, данас, опет смо у биткама и пред биткама. Оне нису оружане, мада и такве још нису искључене..." (Документациони центар, Ратови 1991-1999, www.dcr.org.yu).
Али да ли неко зна за изјаву Алије Изетбеговића дату 27. фебруара 1991: " Ја бих жртвовао мир за суверену БиХ, али за мир у БиХ ја не бих жртвовао суверенитет".
А о међународним челницим и њиховој кривици и да не говорим ( нпр. дотурање оружја Муслиманима у БиХ, и различито примјењивање међународних норми на исте случајеве)
Данса након рата у Југославији много је важно за Србе и Сбију да се сазна истина о том рату, да се сва кривица не стави на Србе!
 
Сви данас криве Слобу за распад Југе, а аргумент за то им је његов говор на Газиместану и то чак само једна реченица - " Шест векова касније, данас, опет смо у биткама и пред биткама. Оне нису оружане, мада и такве још нису искључене..." (Документациони центар, Ратови 1991-1999, www.dcr.org.yu).
Али да ли неко зна за изјаву Алије Изетбеговића дату 27. фебруара 1991: " Ја бих жртвовао мир за суверену БиХ, али за мир у БиХ ја не бих жртвовао суверенитет".
А о међународним челницим и њиховој кривици и да не говорим ( нпр. дотурање оружја Муслиманима у БиХ, и различито примјењивање међународних норми на исте случајеве)
Данса након рата у Југославији много је важно за Србе и Сбију да се сазна истина о том рату, да се сва кривица не стави на Србе!

Bolje da nikad nije ni postojala, od te Jugoslavije svi su imali koristi samo mi Srbi ne,i zarad te Juge smo izgubili teritorije a Hrvati i ostala bagra su dobili a da nisu mrdnuli dupetom.
 
long story short-krivi su srbi shto su uopshte naseli na tu nebuloznu ideju stvaranja fantomske drzave bez nacije u koju su utopili svoj suverenitet i hrvati koji su je iskoristili kao prelaznu fazu-inkubator u svom vishevekovnom rasistichkom projektu nacional-shovinistichke hrvatske drzave po principu krvi i tla
long story short,short-kriv je onaj majmun aleksandar karadjordjevic shto nije povukao granice srbije tamo dokle je ziveo srpski narod a hrvate pustio niz slivnik italijanima
 
long story short-krivi su srbi shto su uopshte naseli na tu nebuloznu ideju stvaranja fantomske drzave bez nacije u koju su utopili svoj suverenitet i hrvati koji su je iskoristili kao prelaznu fazu-inkubator u svom vishevekovnom rasistichkom projektu nacional-shovinistichke hrvatske drzave po principu krvi i tla
long story short,short-kriv je onaj majmun aleksandar karadjordjevic shto nije povukao granice srbije tamo dokle je ziveo srpski narod a hrvate pustio niz slivnik italijanima

Tema nije ko je kriv za stvaranje Juge. Tema je ko je kriv za raspad :rtfm:
 
Сви данас криве Слобу за распад Југе, а аргумент за то им је његов говор на Газиместану и то чак само једна реченица - " Шест векова касније, данас, опет смо у биткама и пред биткама. Оне нису оружане, мада и такве још нису искључене..." (Документациони центар, Ратови 1991-1999, www.dcr.org.yu).
Али да ли неко зна за изјаву Алије Изетбеговића дату 27. фебруара 1991: " Ја бих жртвовао мир за суверену БиХ, али за мир у БиХ ја не бих жртвовао суверенитет".
А о међународним челницим и њиховој кривици и да не говорим ( нпр. дотурање оружја Муслиманима у БиХ, и различито примјењивање међународних норми на исте случајеве)
Данса након рата у Југославији много је важно за Србе и Сбију да се сазна истина о том рату, да се сва кривица не стави на Србе!

Sloba je samo bio najjaci covek najjace drzave,pa samim tim i najvise primecen,i neprevazidjeno harizmatican,pa ga samim tim retko ko zaobilazi u nekoj svojoj teoriji.
 
Tema nije ko je kriv za stvaranje Juge. Tema je ko je kriv za raspad :rtfm:

pa za raspad su krivi oni koji su je stvorili jer su je stvarali + hrvatski nacional-shovinizam na kome im pochiva drzavnost
jer ta tvorevina je bila neodrziva i totalni promashaj
totalno nevazno ko je bio spoljni faktor i inicijalna kapisla,najverovatnije nemci ali to je najmanje vazno jer niko sem budala srba nikad istinski tu drzavu nije zeleo nego je samo gledao kako da se o nju okoristi da ostvari svoje nacionalne ciljeve i zatim shto krvavije satiruci one druge iz iste izadje
 
Сви данас криве Слобу за распад Југе, а аргумент за то им је његов говор на Газиместану и то чак само једна реченица - " Шест векова касније, данас, опет смо у биткама и пред биткама. Оне нису оружане, мада и такве још нису искључене..." (Документациони центар, Ратови 1991-1999, www.dcr.org.yu).
Али да ли неко зна за изјаву Алије Изетбеговића дату 27. фебруара 1991: " Ја бих жртвовао мир за суверену БиХ, али за мир у БиХ ја не бих жртвовао суверенитет".
А о међународним челницим и њиховој кривици и да не говорим ( нпр. дотурање оружја Муслиманима у БиХ, и различито примјењивање међународних норми на исте случајеве)
Данса након рата у Југославији много је важно за Србе и Сбију да се сазна истина о том рату, да се сва кривица не стави на Србе!

Za raspad Jugoslavije je najvise kriv general Kadijevic zato sto nije izvrsio vojni udar kad je bilo vreme i pohapsio Drnovseka, Tudjmana, Izetbegovica, Milosevica, Bulatovica, Gligorova,Rugovu i njihove najblize saradnike i poslao ih na Goli Otok da se tamo igraju rata i da tamo sa cekicem u kamenu ucrtavaju granice svojih zamisljenih zemalja.Tamo bi se lepo druzili postali bi prijatelji a mozda bi to preraslo u nesto vise od prijateljstva.
 
Сви данас криве Слобу за распад Југе, а аргумент за то им је његов говор на Газиместану и то чак само једна реченица - " Шест векова касније, данас, опет смо у биткама и пред биткама. Оне нису оружане, мада и такве још нису искључене..." (Документациони центар, Ратови 1991-1999, www.dcr.org.yu).
Али да ли неко зна за изјаву Алије Изетбеговића дату 27. фебруара 1991: " Ја бих жртвовао мир за суверену БиХ, али за мир у БиХ ја не бих жртвовао суверенитет".
А о међународним челницим и њиховој кривици и да не говорим ( нпр. дотурање оружја Муслиманима у БиХ, и различито примјењивање међународних норми на исте случајеве)
Данса након рата у Југославији много је важно за Србе и Сбију да се сазна истина о том рату, да се сва кривица не стави на Србе!

Re: Ко је крив за распад Југе?

Ko god bio kriv, taj je heroj...
 
Neverovatno ali svi ste u pravu,svi smo mi krivi.Krivi su Srbi,Hrvati,Muslimani,Nemci,Ameri...kriv je Sloba,Tudjman,Alija...kriv sam ja,ti,on,ona,oni...Samo da bog nikad vise ne dozvoli da se nesto tako ponovo stvori jer ce mo mi to opet sje_bat.Treba nas kazniti sve sa tim sto ce mo sada biti evropske sluge,sto nikad necemo moci da kazemo sta zaista mislimo,sto nas nikada vise niko nece pitati za misljenje...ko nas j_be kad smo govna a ne ljudi.ZIVELA SLOBODA :hahaha::hahaha::hahaha:
 

Back
Top