žene zašto vučete kratku suknju

dve ili tri

Zainteresovan član
Poruka
121
uvek me zanimalo zašto obučete kratku suknju tek da vam pokrije dupe a onda kada idete ulicom stalno je vučete na dole. ili negde sednete i onda je opet vučete jedan ili dva santimetra (kao da se ne vidi ništa). pitao sam već nekoliko desetina prijateljica i sve su odgovarale različito. ovo me pitanje uvek zanimalo pa budite ljubazne da mi odgovorite.
Svako muško mešanje smatraću pederskim odgovorom, ovo je pitanje za ženske hormone. 2&3
 
dve ili tri:
uvek me zanimalo zašto obučete kratku suknju tek da vam pokrije dupe a onda kada idete ulicom stalno je vučete na dole. ili negde sednete i onda je opet vučete jedan ili dva santimetra (kao da se ne vidi ništa). pitao sam već nekoliko desetina prijateljica i sve su odgovarale različito. ovo me pitanje uvek zanimalo pa budite ljubazne da mi odgovorite.
Svako muško mešanje smatraću pederskim odgovorom, ovo je pitanje za ženske hormone. 2&3


Ja sam na zalost zaboravila kako izgleda obuci kratku suknju, ali sam resena da to promenim :)

A mislim da je odgovr na tvoje pitanje (ne)svesno skretanje paznje na (ne)otkriveni deo tela tim odevnim predmetom.
 
dve ili tri:
uvek me zanimalo zašto obučete kratku suknju tek da vam pokrije dupe a onda kada idete ulicom stalno je vučete na dole. ili negde sednete i onda je opet vučete jedan ili dva santimetra (kao da se ne vidi ništa).
Pa sam si rekao obucemo suknju koja nam pokrije dupe. Kada hodamo suknja ide gore i otkriva dupe. Da smo hteli da nam se vidi ne bi ni obukle suknju koja pokriva, vec koja ne pokriva dupe (ili bi setale samo u gacama).
Malo sam se zapetljala, nadam se da si shvatio sta sam htela da kazem.
 
dragi moj ženski svete niste razumeli pitanje.
mi muški volimo da gledamo i maštamo tako da je nemam ništa protiv kratkih suknjica,NAPROTIV.
Da ponovim.
Nije mi jasno sledeće:
Obučete toliko katku suknjicu da se vide gaćice i onda je svom snagom vučete na dole kao da se pokrijete.
ZAŠTO. možete povući samo 1 cm ali i dalje se sve vidi i ništa niste pokrile ali vi i dalje vučete i vučete i vučete...
To postaje smešno.
 
dve ili tri:
dragi moj ženski svete niste razumeli pitanje.
mi muški volimo da gledamo i maštamo tako da je nemam ništa protiv kratkih suknjica,NAPROTIV.
Da ponovim.
Nije mi jasno sledeće:
Obučete toliko katku suknjicu da se vide gaćice i onda je svom snagom vučete na dole kao da se pokrijete.
ZAŠTO. možete povući samo 1 cm ali i dalje se sve vidi i ništa niste pokrile ali vi i dalje vučete i vučete i vučete...
To postaje smešno.
Pa to jeste smesno.
Ako je takva situacija to je, po meni, odraz nesigurnosti doticne devojke. Bolje je onda obuci malo duzu suknju i biti sigurna u sebe da tu sve stoji na svom mestu. :wink: :)
 
rastamann:
A ti si bash neka extra ruzna riba chim samo minic moze da te izvadi

U zabludi si, nisam extra ružna riba, već smežurana baba u oblaku jeftinog parfema, kako reče efendija a
pri tom se još vozim gradskim autobusom i čitam ljubavne romane( tu me je nasmejao do suza).

Obožavam kada me muškarci doživljavaju kao ti.
Samo ti maštaj i dalje i naravno da me minić vadi.Onda moje kratke i krive noge dođu do punog izražaja i svi me gleeeeedajuu :D :D :D :D :D
 
dadap:
dve ili tri:
dragi moj ženski svete niste razumeli pitanje.
mi muški volimo da gledamo i maštamo tako da je nemam ništa protiv kratkih suknjica,NAPROTIV.
Da ponovim.
Nije mi jasno sledeće:
Obučete toliko katku suknjicu da se vide gaćice i onda je svom snagom vučete na dole kao da se pokrijete.
ZAŠTO. možete povući samo 1 cm ali i dalje se sve vidi i ništa niste pokrile ali vi i dalje vučete i vučete i vučete...
To postaje smešno.
Pa to jeste smesno.
Ako je takva situacija to je, po meni, odraz nesigurnosti doticne devojke. Bolje je onda obuci malo duzu suknju i biti sigurna u sebe da tu sve stoji na svom mestu. :wink: :)


A MOZE I TAKO :D
 
kučka:
rastamann:
A ti si bash neka extra ruzna riba chim samo minic moze da te izvadi

U zabludi si, nisam extra ružna riba, već smežurana baba u oblaku jeftinog parfema, kako reče efendija a
pri tom se još vozim gradskim autobusom i čitam ljubavne romane( tu me je nasmejao do suza).

Obožavam kada me muškarci doživljavaju kao ti.
Samo ti maštaj i dalje i naravno da me minić vadi.Onda moje kratke i krive noge dođu do punog izražaja i svi me gleeeeedajuu :D :D :D :D :D


Fuj...
 
dve ili tri:
uvek me zanimalo zašto obučete kratku suknju tek da vam pokrije dupe a onda kada idete ulicom stalno je vučete na dole. ili negde sednete i onda je opet vučete jedan ili dva santimetra (kao da se ne vidi ništa). pitao sam već nekoliko desetina prijateljica i sve su odgovarale različito. ovo me pitanje uvek zanimalo pa budite ljubazne da mi odgovorite.
Svako muško mešanje smatraću pederskim odgovorom, ovo je pitanje za ženske hormone. 2&3

pa stidimo se..i pocnu da ujedaju gljivice i onda nas to svrbi i moramo da povucemo sukju da se zastitimo!
 
To zna svaka zena ( i to svaka ima svoj razlog , kao sto si i primetio ) ,pa bila bi steta da ti sada kazemo , a mozda nebi ni shvatio ... Jedino da probas ...
Super je osecaj !
:wink:
Samo zamisli...
Posto ja verujem da VAMA muskarcima , sve treba nacrtati da bi shvatili , mozda mi samo radimo nesto da bi vas asocirali, da suknjica moze da se pomeri gore , ali i NA DOLE ...
inace , super ti je pitanje !!
 
rastamann:
kučka:
rastamann:
A ti si bash neka extra ruzna riba chim samo minic moze da te izvadi

Obožavam kada me muškarci doživljavaju kao ti.
Samo ti maštaj i dalje i naravno da me minić vadi.Onda moje kratke i krive noge dođu do punog izražaja i svi me gleeeeedajuu :D :D :D :D :D


Fuj...


Zašto FUJ kada nisi ni video ni probao.
Moje nogice u miniću budu još lepše kada ih ne depiliram pa malo zarastu.
:wink:
 

Back
Top