Ko je bolji kuvar ?

najcesce u najboljim restoranima glavni kuhari su muskarci...ako cemo po tome..onda odgovor je muski...sto se mene tice nek kuhaju u zdravlju sreci i veselju samo mene da zaobidje stednjak, lonci i poklopci:cool:
 
najcesce u najboljim restoranima glavni kuhari su muskarci...ako cemo po tome..onda odgovor je muski...sto se mene tice nek kuhaju u zdravlju sreci i veselju samo mene da zaobidje stednjak, lonci i poklopci:cool:

A pa ne moze to tako..ispomoc treba sve odradi i pripremi sta sef kaze..to ti je ko modni kreatori..ne shiju oni nego zene..a on je ime koje prodaje robu:hvala:
 
Ne zelim da generalizujem,ali mislim da vecina zena,posebno u danasnje vreme zbog malo slobodnog vremena a uglavnom svakodnevnog kuvanja to radi rutinski,dok muskarac kad udje u kuhinju to radi natenane i radi samo to,dakle bez nekih dodatnih radova po kuci.
Mislim da su muskarci bolji kuvari,u stvari oni muskarci koji hoce da se okusaju to jesu sigurno.
 
Moguće je da zavisi i od toga šta treba kuvati i na koji način. Popularna kultura smatra da je vrlo muževno raspaliti roštilj ili kuvati riblju čorbu u kotliću, a ne sećam se da su neki muškarci mnogo hvaljeni zbog svojih štrudli ili sarmica.
 
Ne zelim da generalizujem,ali mislim da vecina zena,posebno u danasnje vreme zbog malo slobodnog vremena a uglavnom svakodnevnog kuvanja to radi rutinski,dok muskarac kad udje u kuhinju to radi natenane i radi samo to,dakle bez nekih dodatnih radova po kuci.
Mislim da su muskarci bolji kuvari,u stvari oni muskarci koji hoce da se okusaju to jesu sigurno.

Tako je. A sudove, isprljane pločice i pod ostavi ženi.
Znači, kuvala ili ne, ženu na kraju ipak čekaju ‚‚ženski poslovi‚‚.
 
OK,bio sam u zurbi pa nisam jasno postavio pitanje.
Ko je bolji kuvar kada se radi o kuvarima amaterima,na to sam mislio.
U vasoj porodici mama,tata,muz,zena....ko to bolje radi?


Moj dečko bolje od mene kuva ova domaća jela: pasulj, paprikaš, gulaš .... Ja sam bolja u pikantnijim jelima .... Moj tata je fantastično umeo da sprema ribu ... dok supu moje mame ne bih menjala ni sa čim .... Sestra je specijalista za morske plodove ....


Kuvanje je stvar interesovanja .... bolje kuvaš ona jela koja više voliš ..
 
OK,bio sam u zurbi pa nisam jasno postavio pitanje.
Ko je bolji kuvar kada se radi o kuvarima amaterima,na to sam mislio.
U vasoj porodici mama,tata,muz,zena....ko to bolje radi?

mama od tate,tata pravi lepe kolache :)
moj muz od mene(al to nije fer,on je kuvar po zanimanju)
i ne,nece da mi sprema :evil:
dosadi mu na poslu i ja ostajem kratkih rukava :evil:
 

Back
Top