Peglanje peškira

Peškire peglate posle...

  • ...svakog pranja.

  • ...svakog drugog pranja.

  • ...svakog petog pranja.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

ne peglam peškire

Ne peglam peskire,jos mi i to treba.

nekad bila budala pa sve peglala...vise peskire ne peglam, naravno napravim
izuzetak ako omeksivac nije uradio svoje

E, hvala vam k'o sestrama... ono imate pivo od mene ili šta god + sve da vas izljubim. :super: Ja se ubih objašnjavajuci kevi da je*ene peškire ne treba peglati, možda eventualno jednom u metar dana, a ona reče a ne ne to ubija bakterije... :roll: ... Kada sam joj rekao da je to besmisleno, život pod staklenim zvonom ovo-ono, žena reče a što onda svi tako rade? :roll: ... i naravno tu se je dosetim kako da joj doskočim :mrgreen: , anketom na krsti nego kako :) ... i eto imam šta da vidim, u pravu sam, i imam dokaze za to. :D

E a namerno nisam hteo da stavim opciju "ne peglam peškire", da posle ne bude da sam nekog navukao :mrgreen:
Nego, je l' usisavate gajbu baš svaki dan, ili jednom u dva-tri dana? :mrgreen:
 
Noooooo!.jpg


:lol:
 
Moja koleginica pegla ČARAPE npr. ... mora nekako da ispuni dan :)

Dokon pop...

Nikad, jos mi samo to treba u zivotu, gubljenje vremena na takvu glupost...peglam samo najosnovnije

Taj radoslav. :ok:

Nikad? :think:

Ali poznajem jednu osobu koja i krpe za brisanje prasine pegla :lol:

Da ukloni ono prašine što nije voda isprala valjda... :lol:

Ne peglam peškire, mada je tvoja mama u pravu za ubijanje bakterija ... ali bakterija toliko ima, da nas jedan opeglan peškir neće spasiti od istih.

Pa to ti kažem, ali će zato ako tako sve radiš previše tj. više nego što treba posle da te bole ledja, živci da ti se stanje itd... :roll: Najgore što pola života radiš tako za dž, znaš koliko mi je krivo kada je gledam kako po ceo dan rinta a u pitanju nešto skroz nepotrebno... :( tipa peglanja peškira... usisavanja drugi put tog dana... itd... :roll:
 
Moja koleginica pegla ČARAPE npr. ... mora nekako da ispuni dan :)
Ubija žena bakterije...
Kako li se bori sa onim bakterijama na i u cipelama, nogama, na ulici, u vazduhu....????

Znam za ljude koji na čaršave obavezno šiju končiće, kako bi znali posle pranja šta treba da ide pod glavu, a šta pod noge - da se ne daj Bože ne desi da pogrešno okrenu.

Nego, zašto anketa nema opciju: "nikada"?
 
Nikad. Bas fali ta opcija u anketi :D

Eventualno jednom u mesec dana, to bi bila opcija broj dva... :mrgreen:

ima mašina koje to rade danas
samo smo mi zaostali u tom pogledu...

Opa, ovo su neke nove informacije. Stvarno? Šta ti tu moraš da uradiš? Verovatno da staviš komad odeće u neki kalup ili kako? :think:

Ubija žena bakterije...
Kako li se bori sa onim bakterijama na i u cipelama, nogama, na ulici, u vazduhu....????

Znam za ljude koji na čaršave obavezno šiju končiće, kako bi znali posle pranja šta treba da ide pod glavu, a šta pod noge - da se ne daj Bože ne desi da pogrešno okrenu.

Nego, zašto anketa nema opciju: "nikada"?

Ja kad' to pitam kaže mi: " Pa dobro treba valjda da se čisti ono što je do nas, necu sada valjda po blatu da se valjam zato što je isto svuda oko mene... " :lol:

Jaaaaaaaaaao... ne mogu da verujem, mislim mogu ali ne želim. :lol: Kod mene to ide ovako... gde su dugmad, to ide dole... što nema dugmad, okreći kako hoćeš. :mrgreen:

Zato što nisam hteo da je stavim. :mrgreen:
 
Moja mama sve pegla, apsolutno sve i kad cuje da ja ne peglam nista plasim se za njeno srce:eek:

Izvadim iz susilice ves(lancune, sugamane,mudante) poslozim i adio... to peglanje cisto gubljenje vrimena :whistling:
 

Back
Top