Nećemo o politici

terapeut

Primećen član
Poruka
988
Da li je mozda neko procitao knjigu Branka Dimitrijevica <Necemo o politici>.Dobila sam preporuku da je procitam ,ali ne mogu da je nadjem ,ako je neko procitao nek da komentar da znam da li da je trazim i dalje.Hvala svima...
 
Smeh do suza!
spin.gif


Ja je nisam čitao, već sam slušao kad su Srđan i Milica pročitali dve priče iz te knjige u onom njihovom kvizu koji je išao na Radio Politici 1995 - 96. Urnebes ! Valjao sam se od smeha!
Obavezno
smart.gif
pročitaj knjigu ako uspeš da je pronađeš.
 
Tu knjigu sam citala u autobusu, gradskom naravno. I procitala sam vic iz te knjige a on ide ovako: Dodje covek kod lekara sa zabom na glavi. Lekar ga pita: "Sta vam je to pobogu?" a zaba odgovori: " Nemam pojma, izraslo mi nesto na dupetu."
Na glas sam se smejala u punom autobusu dok su me ljudi zblanuto gledali. Knjiga je super i cita se u jednom dahu. Govori o onom pravom Beogradu iz vremena moje mladosti.
 
Citala davno, ali se odlicno secam svega, jer sam citala vise puta. Jedne noci sam se u svojoj sobi toliko smejala naglas, da sam probudila mamu, u susednoj sobi i dosla je da vidi sta radim.
Elem, knjiga je ne dobra, nego fenomenalna. Naravno, imam je, kupila sam na nekoj rasprodaji na sajmu knjiga, ali joj fali nekoliko stranica. Hocu da kazem, nisu ni odstampane. Svejedno, vrlo drag primerak u kucnoj biblioteci. Inace, mislim da u Gradskoj biblioteci imaju primerak, pa mozes da potrazis tamo, posto vec dugo niko nije dostampavao tiraz.
U svakom slucaju, toplo preporucujem. :-)
 

Back
Top