Дулија Горин у Јерусалем Посту: "Масовне гробнице историје"

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
Џулија Горин написала је прекјуче један од својих најжешћих чланака у одбрани српског народа и сећања на геноцид почињен над њим од 2 светског рата до данас и умешаности Ватикана у тај злочин.
Изузетно дугачак чланак у Јерусалимском Јерусалем посту говори о најранијим фазама геноцида над Србима до протеривања из Крајине.
Говори о Јасеновцу, хрватским злочинцима и свим морбидностима покоља у Јасеновцу и учешћу хрватског свештенства над Србима.
Говори о почушају канонизације папе Пија кога окривљује за злочин над Србима и Јеврејима, Гоивори о умешаности немачке у злочин над Србима и целом процесу уништења српског народа.

Чланак не могу превести, из два разлога.
Први је што обилује графички описаним сценама покоља над Србима а други је велика обимност тог чланка.

Израелске новине објавиле су оно што ни једне српске новине не смеју да објаве- хронологију хрватског злочина над Србима.
Знате како је, морамо да пишемо само лепо о нашим пријатељима и комшијама Хрватима!

http://www.jpost.com/Features/InThespotlight/Article.aspx?id=169378

мени су нај интересантнији коментари читалаца.

навешћу само пра да би сте спознали о чему се ради у чланку:

"Оставите нас на миру!"
Ђулија, из Италије


"Зашто ово стално извлачите на светлост дана? Прочитала сам чланак само до пола када сам бризнула у плач. Желим да вас питам, како да моја генерација ово схвати? Како можете све ово да за окривљујете нас? Како можете да нам набијате кривицу за ово да је носимо цели живот?"

"Србија"
Авигдор, Босна и Херценовина


"Ја за свог овог живота у Сарајеву могу да имам само речи поштовања према Србима и оним кроз шта су прошли. "кажњени" су без разлога у 2 светском рату, били невино оптужени за Балканске ратове, присиљени да се повуку са Косова које је по праву њихово и ЕУ их и данас малтертира."

"Веома важно"
Хулијо из Аргентине


"Веома значајан чланак који отвара очи. Не само да Папство се ујединило са нацистичком Хрватском већ и са осталим нацистичким режимима, чак и пре Пија."
 
Џулија Горин написала је прекјуче један од својих најжешћих чланака у одбрани српског народа и сећања на геноцид почињен над њим од 2 светског рата до данас и умешаности Ватикана у тај злочин.
Изузетно дугачак чланак у Јерусалимском Јерусалем посту говори о најранијим фазама геноцида над Србима до протеривања из Крајине.
Говори о Јасеновцу, хрватским злочинцима и свим морбидностима покоља у Јасеновцу и учешћу хрватског свештенства над Србима.
Говори о почушају канонизације папе Пија кога окривљује за злочин над Србима и Јеврејима, Гоивори о умешаности немачке у злочин над Србима и целом процесу уништења српског народа.

Чланак не могу превести, из два разлога.
Први је што обилује графички описаним сценама покоља над Србима а други је велика обимност тог чланка.

Израелске новине објавиле су оно што ни једне српске новине не смеју да објаве- хронологију хрватског злочина над Србима.
Знате како је, морамо да пишемо само лепо о нашим пријатељима и комшијама Хрватима!

http://www.jpost.com/Features/InThespotlight/Article.aspx?id=169378

мени су нај интересантнији коментари читалаца.

навешћу само пра да би сте спознали о чему се ради у чланку:

"Оставите нас на миру!"
Ђулија, из Италије


"Зашто ово стално извлачите на светлост дана? Прочитала сам чланак само до пола када сам бризнула у плач. Желим да вас питам, како да моја генерација ово схвати? Како можете све ово да за окривљујете нас? Како можете да нам набијате кривицу за ово да је носимо цели живот?"

"Србија"
Авигдор, Босна и Херценовина


"Ја за свог овог живота у Сарајеву могу да имам само речи поштовања према Србима и оним кроз шта су прошли. "кажњени" су без разлога у 2 светском рату, били невино оптужени за Балканске ратове, присиљени да се повуку са Косова које је по праву њихово и ЕУ их и данас малтертира."

"Веома важно"
Хулијо из Аргентине


"Веома значајан чланак који отвара очи. Не само да Папство се ујединило са нацистичком Хрватском већ и са осталим нацистичким режимима, чак и пре Пија."




Pa posle na s Jevreji mrze?!
Nemamo mi Srbi boljih prijatelja od Jevreja,i treba da ucimo od njih.Da ucimo kako se treba boriti za istinu,i ne zaboravljati nikada.Bas nikada.
 
Џулија је особа коај се више од деценије бори за истину о српском народу!
А Јерсалем пост можда једина просрпска новина на свету укључујући све српске новине.

Сећам се прошле године да сам Џулији послао неке податке о Хрватима, а накондва дана их је цитирала Керол Гликман, једна од колумнисткиња Јеруслем Поста.

Испоставило се да су њих две пријатељице:mrgreen:
 
Џулија је особа коај се више од деценије бори за истину о српском народу!
А Јерсалем пост можда једина просрпска новина на свету укључујући све српске новине.

Сећам се прошле године да сам Џулији послао неке податке о Хрватима, а накондва дана их је цитирала Керол Гликман, једна од колумнисткиња Јеруслем Поста.

Испоставило се да су њих две пријатељице:mrgreen:


Prvo je proverila,pa onda poslala dalje.I sad ti da obijasnis nekom dunsteru ko nam je prijatelj.Nama trebaju prijatelji u svetu koji ce da zastiupaju nase interese,a ne ekipa koja ce da zasedne pod sljivu,napije se ,i pljuje po svima.Pa nam posle ne valja niko.
 
Prvo je proverila,pa onda poslala dalje.I sad ti da obijasnis nekom dunsteru ko nam je prijatelj.Nama trebaju prijatelji u svetu koji ce da zastiupaju nase interese,a ne ekipa koja ce da zasedne pod sljivu,napije se ,i pljuje po svima.Pa nam posle ne valja niko.

Дакле у Јерусалимским новинама је лакше објавити позитиван чланак о Србима него у "Политици"

Стално заборављамо да Србија није држава........:(
 
Pa sta ako su iskopali dreven grobnice?U tome nema nicega a da li su Jevreji dobri prijatelji Srba sada ne znam ali neki su dobri i sa muslimanima ali vlada Izraela nije dobra i treba se mijenjati kod njih mnoge stvari.Izrael se treba razoruzati i skloniti nuklearno oruzje.Druga stvar je da Izrael treba priznati drzavu palestinu u onim granicama iz 1967 godine.Jerusalem je svijeti grad iz Kur'ana i on je svijetiliste i za muslimane jer se tu nalazi jedna od najjstarijih dzamija Mesdzidil Aksaa i bilo bi posteno da se grad podijeli na dva dijela istocni i zapdni i da se situacija oko Palestine smiri jednom zauvijek.
 
Дакле у Јерусалимским новинама је лакше објавити позитиван чланак о Србима него у "Политици"

Стално заборављамо да Србија није држава........:(



Politika je jos i dobra,uravnotezena ,i objavljuje istinu.Vise stete patriote koje lazu,pa posle ne pomaze ni kad pricas istinu.Najveci neprijatelji naseg naroda su lazne patriote,samo stete.
 
Pa sta ako su iskopali dreven grobnice?U tome nema nicega a da li su Jevreji dobri prijatelji Srba sada ne znam ali neki su dobri i sa muslimanima ali vlada Izraela nije dobra i treba se mijenjati kod njih mnoge stvari.Izrael se treba razoruzati i skloniti nuklearno oruzje.Druga stvar je da Izrael treba priznati drzavu palestinu u onim granicama iz 1967 godine.Jerusalem je svijeti grad iz Kur'ana i on je svijetiliste i za muslimane jer se tu nalazi jedna od najjstarijih dzamija Mesdzidil Aksaa i bilo bi posteno da se grad podijeli na dva dijela istocni i zapdni i da se situacija oko Palestine smiri jednom zauvijek.


Muhamedanac,idi na forum Dnevnog avaza...
 
Pa sta ako su iskopali dreven grobnice?U tome nema nicega a da li su Jevreji dobri prijatelji Srba sada ne znam ali neki su dobri i sa muslimanima ali vlada Izraela nije dobra i treba se mijenjati kod njih mnoge stvari.Izrael se treba razoruzati i skloniti nuklearno oruzje.Druga stvar je da Izrael treba priznati drzavu palestinu u onim granicama iz 1967 godine.Jerusalem je svijeti grad iz Kur'ana i on je svijetiliste i za muslimane jer se tu nalazi jedna od najjstarijih dzamija Mesdzidil Aksaa i bilo bi posteno da se grad podijeli na dva dijela istocni i zapdni i da se situacija oko Palestine smiri jednom zauvijek.

Не треба да се израел разоружа од нуклеарног наоружања, него да се Србија наоружа нуклеарним наоружањем, и све земље света биће нам пријатељи.
 
Ne bih preporucivao Srbiam da budu uz Izrael jer Srbi imaju dosta dobrih prijatelja medju Arapskim narodom i to bi trebalo da bude samo jedna vanjstina koja je napisana u jednom clanku.Zasto u Jerrusalem Postu nema rijeci o genocidu u Srebrenici.

Pa Izraellci su prvi u svetu objavili podatak da su muslimani sami ispalili minu na trznici Markale, sto je predhodilo napadu NATO-a...

Sta hoces vise?
 
Ne bi muslimani udarili minom na svoje.Nisu valjda ludi.

Muslims 'slaughter their own people': Bosnia bread queue massacre was propaganda ploy, UN told

From LEONARD DOYLE in New York


United Nations officials and senior Western military officers believe some of the worst recent killings in Sarajevo, including the massacre of at least 16 people in a bread queue, were carried out by the city's mainly Muslim defenders - not Serb besiegers - as a propaganda ploy to win world sympathy and military intervention.


http://www.independent.co.uk/news/m...acre-was-propaganda-ploy-un-told-1541801.html

http://www.nytimes.com/1995/08/01/w...ernment-snipers.html?scp=2&sq=sarajevo&st=nyt

Siguran?
 
Znas, kako, cenim njenu brigu, imao sam i snimke nekih njenih gostovanja na radiju, ali, brate, zena preteruje i postavlja se kao srpski lobista.

Kao sto imas gomilu hrvatskih, bosanskih i albanskih dezurnih trubaca, koji drze stranu po svaku cenu, tako isto i Dzulija.

Daleko bi bila delotvornija podrska Srbima da je malo umerenija.

A ne, red antialbanske parole, red antimuslimanske parole, pa onda aplauzi za Srbiju itd.

Onda se svede na to da je citaju i podrzavaju je oni koji bi nas podrzavali u svakom slucaju i pljuju je oni koji su protiv Srba, tako da ona ne podstice ljude da se informisu, nego se postavlja kao neko ko je drechavo pristrasan.
 
Џулија Горин написала је прекјуче један од својих најжешћих чланака у одбрани српског народа и сећања на геноцид почињен над њим од 2 светског рата до данас и умешаности Ватикана у тај злочин.
Изузетно дугачак чланак у Јерусалимском Јерусалем посту говори о најранијим фазама геноцида над Србима до протеривања из Крајине.
Говори о Јасеновцу, хрватским злочинцима и свим морбидностима покоља у Јасеновцу и учешћу хрватског свештенства над Србима.
Говори о почушају канонизације папе Пија кога окривљује за злочин над Србима и Јеврејима, Гоивори о умешаности немачке у злочин над Србима и целом процесу уништења српског народа.

Чланак не могу превести, из два разлога.
Први је што обилује графички описаним сценама покоља над Србима а други је велика обимност тог чланка.

Израелске новине објавиле су оно што ни једне српске новине не смеју да објаве- хронологију хрватског злочина над Србима.
Знате како је, морамо да пишемо само лепо о нашим пријатељима и комшијама Хрватима!

http://www.jpost.com/Features/InThespotlight/Article.aspx?id=169378

мени су нај интересантнији коментари читалаца.

навешћу само пра да би сте спознали о чему се ради у чланку:

"Оставите нас на миру!"
Ђулија, из Италије


"Зашто ово стално извлачите на светлост дана? Прочитала сам чланак само до пола када сам бризнула у плач. Желим да вас питам, како да моја генерација ово схвати? Како можете све ово да за окривљујете нас? Како можете да нам набијате кривицу за ово да је носимо цели живот?"

"Србија"
Авигдор, Босна и Херценовина


"Ја за свог овог живота у Сарајеву могу да имам само речи поштовања према Србима и оним кроз шта су прошли. "кажњени" су без разлога у 2 светском рату, били невино оптужени за Балканске ратове, присиљени да се повуку са Косова које је по праву њихово и ЕУ их и данас малтертира."

"Веома важно"
Хулијо из Аргентине


"Веома значајан чланак који отвара очи. Не само да Папство се ујединило са нацистичком Хрватском већ и са осталим нацистичким режимима, чак и пре Пија."

Још једном скидам капу Израелцима....
:heart::heart::heart:

Flag-Pins-Serbia-Israel.jpg
 
Pa posle na s Jevreji mrze?!
Nemamo mi Srbi boljih prijatelja od Jevreja,i treba da ucimo od njih.Da ucimo kako se treba boriti za istinu,i ne zaboravljati nikada.Bas nikada.

Не губи се, осетљиви су на фашисте какви су Хрвати па их логично пљују. Је.бе се њима за Србе.

Што кажу мудри људи ''са јеврејима се не сарађује, јеврејима се плаћа''
 
Treba ispitati oko te Gorinove nesto nas ona mnogo voli i brani po USA , pa mi vuce malo na takodje naseg dragog iskrenog prijatelja i velikog branioca u USA ,Dzima Dzatrasa koji se prosto ubijao od ljubavi i podrsci Srbima , pa posle ispade da mu je ludi pop Artemije uz blagoslov i donaciju psihoticnog Kostunice platio 600 iljada dolara ,iz budzeta Srbije da nas voli ...
 
Treba ispitati oko te Gorinove nesto nas ona mnogo voli i brani po USA , pa mi vuce malo na takodje naseg dragog iskrenog prijatelja i velikog branioca u USA ,Dzima Dzatrasa koji se prosto ubijao od ljubavi i podrsci Srbima , pa posle ispade da mu je ludi pop Artemije uz blagoslov i donaciju psihoticnog Kostunice platio 600 iljada dolara ,iz budzeta Srbije da nas voli ...

Ma jok,Bandi,to je cisto prijateljstvo i empatija.
 

Back
Top