URADIO SAM PRAVU STVAR

DOKONI UM:
mackica ns:
DOKONI UM:
***** ti kevu pedersku ...
Keva mu je ***** :shock:

Pa da nisi očekivala da mu pomenem u kontekstu polnog čina tatu, brata ili zadnjicu možda :?: :?: :?: :lol:
Samo ženski rod... :idea: Isključivo :lol:
U isčekivanju da mi DEČKONJA PASIVNI napiše poemu dok se oporavi za par dana od šoka i konsultuje drvo na koje se oslanja :arrow: Pera Petao Metronom :lol:
ne kapiram ovo njegovo deckonja pasivni ali su mi u paklu pojasnili neki fenomen zvani tv most u 2 iza ponoci.kazu da dokoni igra na dva fronta pa da i tamo skuplja ekipu preko SMS-a....

A pesmicu pravnik zeli,
dok hellbojev k...c vreli,
i sestri mu a i kevi
podjednako spermu deli...

Pa obema njima milo,
k...a dugo nije bilo,
pa se oko kible biju
obe htele bi da piju...

A hellboy im rado toci,
prska bulju,sise oci,
kako jedna s njega sidje
druga mu na karu skoci...

te dokoni miran budi,
dok ih j...m medju grudi
uzarene su im rupe
a ti j..i se u dupe!!!

deckonja je ipak aktivan.....he-he-he
 
HELLBOY!!!:
DOKONI UM:
mackica ns:
DOKONI UM:
***** ti kevu pedersku ...
Keva mu je ***** :shock:

Pa da nisi očekivala da mu pomenem u kontekstu polnog čina tatu, brata ili zadnjicu možda :?: :?: :?: :lol:
Samo ženski rod... :idea: Isključivo :lol:
U isčekivanju da mi DEČKONJA PASIVNI napiše poemu dok se oporavi za par dana od šoka i konsultuje drvo na koje se oslanja :arrow: Pera Petao Metronom :lol:
ne kapiram ovo njegovo deckonja pasivni ali su mi u paklu pojasnili neki fenomen zvani tv most u 2 iza ponoci.kazu da dokoni igra na dva fronta pa da i tamo skuplja ekipu preko SMS-a....

A pesmicu pravnik zeli,
dok hellbojev k...c vreli,
i sestri mu a i kevi
podjednako spermu deli...

Pa obema njima milo,
k...a dugo nije bilo,
pa se oko kible biju
obe htele bi da piju...

A hellboy im rado toci,
prska bulju,sise oci,
kako jedna s njega sidje
druga mu na karu skoci...

te dokoni miran budi,
dok ih j...m medju grudi
uzarene su im rupe
a ti j..i se u dupe!!!

deckonja je ipak aktivan.....he-he-he

nesto te nema Ture, da te nije pesmica uvredila?
 
HELLBOY!!!:
HELLBOY!!!:
DOKONI UM:
mackica ns:
DOKONI UM:
***** ti kevu pedersku ...
Keva mu je ***** :shock:

Pa da nisi očekivala da mu pomenem u kontekstu polnog čina tatu, brata ili zadnjicu možda :?: :?: :?: :lol:
Samo ženski rod... :idea: Isključivo :lol:
U isčekivanju da mi DEČKONJA PASIVNI napiše poemu dok se oporavi za par dana od šoka i konsultuje drvo na koje se oslanja :arrow: Pera Petao Metronom :lol:
ne kapiram ovo njegovo deckonja pasivni ali su mi u paklu pojasnili neki fenomen zvani tv most u 2 iza ponoci.kazu da dokoni igra na dva fronta pa da i tamo skuplja ekipu preko SMS-a....

A pesmicu pravnik zeli,
dok hellbojev k...c vreli,
i sestri mu a i kevi
podjednako spermu deli...

Pa obema njima milo,
k...a dugo nije bilo,
pa se oko kible biju
obe htele bi da piju...

A hellboy im rado toci,
prska bulju,sise oci,
kako jedna s njega sidje
druga mu na karu skoci...

te dokoni miran budi,
dok ih j...m medju grudi
uzarene su im rupe
a ti j..i se u dupe!!!

deckonja je ipak aktivan.....he-he-he

nesto te nema Ture, da te nije pesmica uvredila?

Dragi Dokoni Ume....
Vidim da neces da odgovaras na moje pozdrave, i da si odlucio da primenis strategiju ignorisanja...ne mogu da te krivim verovatno bih to isto uradio da sam na tvome mestu. Ali niti sam kvazipravnik niti gej tako da ne mogu da znam kako je u tvojoj kozi...
Salu na stranu (nikada ne bih ni pozeleo tvoju kozu), mislim da su drugi imali uticaja na tebe, a ako si samoinicijativno odlucio da casnu borbu koju vodimo skoro godinu dana prekines cutanjem mogu ti reci da sam duboko razocaran...
Kada smo vec kod toga uskoro ce biti godinu dana od naseg prvog sukoba...dugo sam se pripremao za okrsaj no sada sve pada u vodu posto si kukavica....
Iako sam iz pakla i ja imam savest, te zelim da ti kazem da ako je posledica tvoga cutanja ono sto sam ti u pesmi napisao za majku, budi miran. Bila je to samo sala, ne ***** brkate niti ljubiteljke zoo sexa....

ali sestru bi ti i dalje.....

Toliko od mene,ukoliko ne budes uputio javni odgovor na ove moje reci, smatracu da si se konacno predao i zauvek cu otici sa ovog foruma jer ce time moja misija biti zavrsena...

Ipak, bilo bi mi zao da se sve zavrsi ovako...tiho i kukavicki!

tvoj iskreni prijatelj
Hellboy!!!
 
popaj ns:
Ja sam posle pokupio te ribe sa ruzama.
Ubacio sam ih u svoj besni auto i razvalio kod sebe u ekstra gajbi.

One ruze su bacile u kantu za djubre.:):):)

Hehe tako i treba!

I jos su rekle "Jao to nam dao neki klinac pacijent bez para a mi volimo tako muskarcine sa ke$om kao ti!! Mozes da nam radis sta hoces, i da nas ponizavas i sve, jer imas ke$" :lol:

Jel tako bilo!!
 
HELLBOY:
sinoć smo slavili drugarov rođendan...izašli smo u grad prepuni keša. bili smo svuda a na kraju smo završili u sobi...

i to bi bila još jedna pijana priča da nešto na samom kraju, negde oko 5 ujutru nije bacilo sasvim drugačiju senku na celokupan događaj...

hodali smo bulevarom i prošli pored picerije (ona posle timesa, karibik ili 5 plus, ko zna), i tu se moj garisa zaustavio i pitao jel mogu da nam ispeku malo susama...nismo imali vise love

devojke su počele iskreno da se smeju,a priča je imala prijatan tok i uopšte ih nismo iznervirali iako smo konstantno lupetali gluposti i brljavili...

njihovu ljubaznost smo shvatili tek nakon što smo stigli do futoške.rade tu celu noć, sto posto umorne i imaju živce za dva dokona kretena...čak su primile pune ruke siće za neki kroasan..i čačkalice su nam dale...

i to je to, startovali smo neku našu ekipu uzeli im 40 dinara i kupili 2 ruže kod futoške takođe.odneli smo ih dali ih devojkama,zahvalili se i odmah se udaljili ne smarajući ih više ni na trenutak.

sada kontam da je to imalo daleko veći efekat nego 100 din bakšiša, a i to mi je malo čudno kako se sve to odigralo i kako smo obojica istovremeno došli na ideju da to uradimo...ipak bili smo srećni ko mali majmuni...valjda je i njima to malo ulepšalo veče...

ja sam zaspao ko beba i spavao do malopre.

mislim da sam uradio pravu stvar!

p.s.
na obećanu priču nisam zaboravio samo nikako da stignem to da uradim-evo spavao sam ceo dan.
sutra...

iskreno vaš
HELLBOY
Kako si ti divno dete...dacemo te na usvajanje.
 
Inace ja sam primetio da su sve te ribe sto rade nocu na mestima gde se prodaje hrana nadrkane konstatno... Mislim znam zasto, ali nisam im ja kriv sto moraju to da rade....

Eno im nek idu poslovnu pratnju... :roll:
 

Back
Top