URADIO SAM PRAVU STVAR

HELLBOY:
Tri dana me ne bude na forumu vratim se i šta me dočeka...!!!
Vi Dokoni ume, poštovani moj prijatelju, koga sam oduvek cenio jer ste uvek pružali častan otpor u odmeravanju naših snaga...pribegli ste kukavičluku!

DA, UPRAVO TO!

Skrili ste se iza nekakve mizerne persone dugi777jezik(u daljem tekstu zvaću ga samo jezik),ponudivši joj kojekakve opscenosti sa mnom,iako je ona pokušala obojicu da nas izvrne ruglu.

vaše povlačenje je sramno i bojim se da je vaš ugled narušen u mojim očima.

toliko ste patetični da vam posvetih baladu!

BALADA O PRAVNIKU I JEZIKU


na forumu novoga sada
bivstvova pravnik bludni,
što imo bi časti tek kad bi
****** mogli bit trudni!


i poče on tad da se krije
iza jezika,nekakva duga,
kažu da spermu mu pije
i kitu da mu pljuga!

a meni se načisto zgadi
zbog greške te njegove glupe,
što dugim se penisom sladi
i trpa ga sebi u dupe!

kažu da jezik mu noću
za kitu vezuje žicu,
on viče-TAKO HOĆU!
dok ovaj mu piša po licu!

I voli kad mu se slije
niz lice sperma gusta,
tad je halapljivo pije
dok jezik mu sere u usta!

on forumom sata luta
i sanja pederske snove,
njemu što faluse guta
uputih stihove ove!



tvoj duboko razočarani prijatelj
HELLBOY


p.s.
od srca se zahvaljujem peti w,za sve razumevanje i poverenje koje je ukazala i takođe pozdravljam člana Mareta.

8) 8) 8) Dakle, Peta W., Ljubavi moja, stvarno ovom totalno obolelom peshovaniju DebillBoy-u treba saucesnicki ukazati na najblizu ustanovu za mentalno retardirane, ili sexualno ugrozene spodobe, vredne jedino sazaljenja.

Kao sto je Adolf bio propali moler, i ovaj je propali, a kako vidimo i iznadrkavan i muskim semenom opsednut, kanda ga se vec nagutao, cim ga drugima preporucuje u svom bednom i prostackom pseudo-poetskom popushaju, pardon, pokushaju.

Zato mu i onolika pena po ustima od tolikog pljuvanja i gutanja jogurta, steta... Ja opevah ode zenskim "mashinicama" a on sanja o pederluku na minderluku.

Gospodo, izjavimo masovno saucesce ovom mentalnom degeneriku, s ovim "ukusom" nek putuje u Ameriku !

Amin ! :? :? :?
 
HELLBOY:
draga milosti grešiš, mi se ističemo od ostalih zahvaljujući devojkama kao što ste ti i peta w.
što se tiče pesmice,to je jedna od mojih užih specijalnosti i pišem ih u dahu,što vam mogu i dokazati.
nego nema mi dogovnog uma,pa sam nešto tužan...da nije prihvatio poraz.
ili možda rešava probleme u ulazu ipak je on pravnik...
iz principa ne koristim smajlije,ali jako sam tužan...

8) 8) 8) Pishe dasa u dahu koji se oseca na spermu, ne vadi ga iz usta ocigledno... :twisted: :twisted: :twisted:
 
Pa gde si Dokoni stari prijatelju....
Na pocetku ti dugujem jedno veliko izvinjenje sto me ovako dugo nije bilo, imali smo neke nemire dole pod zemljom, no evo vidis vratio sam se upecatljiviji nego ikad!Sada je sve u redu, ne moras se brinuti, sacuvao sam ti mesto u osmom krugu, delices sobu sa Dzordz Majklom...
Kako ti je porodica, jos uvek stoji ponuda za instalaciju motora medj guzove im...
ajde pisi prosto sam nestrpljiv da vidim tvoje inferiorne odgovore...jednom si me zamalo sredio, ali kao i svaki dobar negativac...


vratio sam se...
 
HELLBOY!!!:
Pa gde si Dokoni stari prijatelju....
Na pocetku ti dugujem jedno veliko izvinjenje sto me ovako dugo nije bilo, imali smo neke nemire dole pod zemljom, no evo vidis vratio sam se upecatljiviji nego ikad!Sada je sve u redu, ne moras se brinuti, sacuvao sam ti mesto u osmom krugu, delices sobu sa Dzordz Majklom...
Kako ti je porodica, jos uvek stoji ponuda za instalaciju motora medj guzove im...
ajde pisi prosto sam nestrpljiv da vidim tvoje inferiorne odgovore...jednom si me zamalo sredio, ali kao i svaki dobar negativac...


vratio sam se...

evo tebe opet
evo tebe opet
boljeg nego ikad
ne zaboravljas nikad
gde je sad ekipa
koja nikad nije znala
gde je sad ekipa
zabava i sala ;)
 
Midnight Rambler:
Neva:
nsbee:
smarate nevidjeno
ALI NEVIDJENO! Vratite se u pakao, tamo je ekipa! :roll:

Koliko ovaj forum pripada fuksama bez mozga i stupidnjacima, toliko pripada i ovima drugima, pa zato svoje komentare na racun momcadi iz pakla zadrzite za te povrsnjake kojima ste jos jedino zanimljive, je l' vazi ?! :shock:
e jesi im ga....svaka cast....
nego gde li je dokoni...?
 
HELLBOY!!!:
Midnight Rambler:
Neva:
nsbee:
smarate nevidjeno
ALI NEVIDJENO! Vratite se u pakao, tamo je ekipa! :roll:

Koliko ovaj forum pripada fuksama bez mozga i stupidnjacima, toliko pripada i ovima drugima, pa zato svoje komentare na racun momcadi iz pakla zadrzite za te povrsnjake kojima ste jos jedino zanimljive, je l' vazi ?! :shock:
e jesi im ga....svaka cast....
nego gde li je dokoni...?

Taj se pojavljuje u jutarnjim satima , ko vampir ! :lol:

Nego bre , o cemu se ovde radi ?
Nije bas normalna situacija ?
Cak ima i ludih ! :lol:
 
nesons:
HELLBOY!!!:
Midnight Rambler:
Neva:
nsbee:
smarate nevidjeno
ALI NEVIDJENO! Vratite se u pakao, tamo je ekipa! :roll:

Koliko ovaj forum pripada fuksama bez mozga i stupidnjacima, toliko pripada i ovima drugima, pa zato svoje komentare na racun momcadi iz pakla zadrzite za te povrsnjake kojima ste jos jedino zanimljive, je l' vazi ?! :shock:
e jesi im ga....svaka cast....
nego gde li je dokoni...?

Taj se pojavljuje u jutarnjim satima , ko vampir ! :lol:

Nego bre , o cemu se ovde radi ?
Nije bas normalna situacija ?
Cak ima i ludih ! :lol:
Niko tu nije lud(iako ce dokoni da ti tvrdi upravo suprotno...).
U pitanju su stare prijateljske razmirice izmedju mene i njega, dugo se nismo sreli ali se nadam da ce se to uskoro promeniti. Da bi ti bilo jasnije procitaj neke od zatvorenih tema, posebno DOKONI UME i DOKONI V.S. HELLBOY. Dobar je on momak...

I nemoj se brinuti nije dokoni vampir....iako voli da
sisa....
 
Ej ja mislim da si ti nedostajao Dokonom...cak u tolikoj meri da je pokusavao u vise navrata da nedje i zamenu za tebe. :lol: Znas ono kao dete koje zeli da skrene paznju na sebe, al ne ume normalno, pa onda makar i na taj nacin sto napravi neku glupost, izvredja nekog ili se pokaki u gace.

Ajde pliz zanimaj se sa njim samo da se skine nama ostalima sa ...grbace...sa njegovim (primeceno dosadnim) umotvorinama.
 
HELLBOY!!!:
nesons:
HELLBOY!!!:
Midnight Rambler:
Neva:
nsbee:
smarate nevidjeno
ALI NEVIDJENO! Vratite se u pakao, tamo je ekipa! :roll:

Koliko ovaj forum pripada fuksama bez mozga i stupidnjacima, toliko pripada i ovima drugima, pa zato svoje komentare na racun momcadi iz pakla zadrzite za te povrsnjake kojima ste jos jedino zanimljive, je l' vazi ?! :shock:
e jesi im ga....svaka cast....
nego gde li je dokoni...?

Taj se pojavljuje u jutarnjim satima , ko vampir ! :lol:

Nego bre , o cemu se ovde radi ?
Nije bas normalna situacija ?
Cak ima i ludih ! :lol:
Niko tu nije lud(iako ce dokoni da ti tvrdi upravo suprotno...).
U pitanju su stare prijateljske razmirice izmedju mene i njega, dugo se nismo sreli ali se nadam da ce se to uskoro promeniti. Da bi ti bilo jasnije procitaj neke od zatvorenih tema, posebno DOKONI UME i DOKONI V.S. HELLBOY. Dobar je on momak...

I nemoj se brinuti nije dokoni vampir....iako voli da
sisa....

:lol: :lol:
Sve mi bilo nezgodno da ga pitam ?! :lol:
 
HELLBOY!!!:
Midnight Rambler:
Neva:
nsbee:
smarate nevidjeno
ALI NEVIDJENO! Vratite se u pakao, tamo je ekipa! :roll:

Koliko ovaj forum pripada fuksama bez mozga i stupidnjacima, toliko pripada i ovima drugima, pa zato svoje komentare na racun momcadi iz pakla zadrzite za te povrsnjake kojima ste jos jedino zanimljive, je l' vazi ?! :shock:
e jesi im ga....svaka cast....
nego gde li je dokoni...?
Nema problema :wink:
Midnajt je uvek protiv suvisnih nadobudnih komentara. Sto se tice tebe i Dokonog, nisam ni na jednoj strani, ali mi je zanimljiv vas "sukob". Kad mozemo ocekivati nove pesme/price ?
 
Pera_Zdera:
nsbee:
Pera_Zdera:
dete koje zeli da skrene paznju na sebe, al ne ume normalno
Al si opisao sebe, svaka ti cast!!!
Pa ne znam ko uvek pljuje prvi bez razloga. Pacenici. :wink:

I ko su ljudi zbog kojih ovaj forum nije prijatno mesto.
Znas !! Samo, radi licnog doprinosa prijatnosti ovoga foruma, neces (na glas) da kazes !! :lol:
 
Midnight Rambler:
HELLBOY!!!:
Midnight Rambler:
Neva:
nsbee:
smarate nevidjeno
ALI NEVIDJENO! Vratite se u pakao, tamo je ekipa! :roll:

Koliko ovaj forum pripada fuksama bez mozga i stupidnjacima, toliko pripada i ovima drugima, pa zato svoje komentare na racun momcadi iz pakla zadrzite za te povrsnjake kojima ste jos jedino zanimljive, je l' vazi ?! :shock:
e jesi im ga....svaka cast....
nego gde li je dokoni...?
Nema problema :wink:
Midnajt je uvek protiv suvisnih nadobudnih komentara. Sto se tice tebe i Dokonog, nisam ni na jednoj
strani, ali mi je zanimljiv vas "sukob". Kad mozemo
ocekivati nove pesme/price ?

i treba biti nepristrasan, forumi su i stvoreni za takve ljude....no na ovom postoji odredjeno zmijsko leglo na celu sa DOKONIM TUROM...

A sto se pesmica i prica tice bice ih, o da, itekako...samo da se moj stari prijatelj, kvazipravnik po struci i ljubitelj motora javi...

plasim se da nije uzeo odmor...mikonos ili tako nesto...kad bi muskarci mogli da zatrudne pomislio bih da ocekuje prinovu....

cekam.....

E da, ako Mare jos uvek jase ovim forumom saljem mu veliki pozdrav...

Lepo je vratiti se...
 
nesons:
Vise mi lici na cirkus , koji u svojim kavezima ima nakaze , i razne frikove !
Samo da ne idu za Bosnu ! :lol:

Kakav crni Cirkus :shock:
Pa cirkus je Nemačka apoteka spram ovoga...
U cirkusu ima jedan majmun i jedan klovn...a ovde prosto ne mogu ni uz pomoć knjige o evoluciji da provalim da li je Pera postao od "debila iz pakla" ili je pak obrnuto .
E Darvine , Darvine promakla ti je Perina vrsta ... :lol:
 
DOKONI UM:
nesons:
Vise mi lici na cirkus , koji u svojim kavezima ima nakaze , i razne frikove !
Samo da ne idu za Bosnu ! :lol:

Kakav crni Cirkus :shock:
Pa cirkus je Nemačka apoteka spram ovoga...
U cirkusu ima jedan majmun i jedan klovn...a ovde prosto ne mogu ni uz pomoć knjige o evoluciji da provalim da li je Pera postao od "debila iz pakla" ili je pak obrnuto .
E Darvine , Darvine promakla ti je Perina vrsta ... :lol:

Nemoj tako !
Nas Perkan je plemenita retka vrsta !
Mislim da je u izumiranju , ali u svakom slucaju bi trebalo pomoci ! :lol:
Samo da smislimo ...kako !? :?
 
DOKONI UM:
Sajam debila je u toku.
Pera je uzeo štand odmah do ovog debila koga na tržištu debila nije bilo podugo.

Kupujem ulaznicu.
Moj dragi prijatelju Dokoni ture. Toliko dugo se nismo sreli i konacno evo i prvih reci od tebe. Zovi to kako god hoces, ali karta ti ne treba-ti si uvek dobrodosao.
Povedi i ekipu (o da, znas ti na koga mislim).
Ocekivao sam da ces se u toku ovih godinu uljuditi ali ti si i dalje ostao pri svom pravnickom sitnicarenju, pretparackim dosetkama i kvazimudrovanju.Zato sam se i vratio...da te rasturim-ali ne u onom smislu u kom ti to rade tvoji drugari....
Ali tebi nije bilo dosta sto sam se ja povukao vec si se zamerio jos nekim ljudima....
Vidim da prozivas i Peru samo zato sto je izrazio svoj stav....pomoci cu ti da razmislis o sebi...i skenjas se....
Ovo sada je nista...tek je pocelo da se kuva....
Jednom smo zapoceli pa se nije zavrsilo...prihvati izazov....nemoj se bojati, ili jos gore praviti da me ignorises....dokona devojcice(vidim da te tako zovu).

cekam....
p.s.
nisi mi jos rekao da li jos uvek vazi ponuda za instalaciju motora familiji ti?

tvoj iskreni prijatelj
HELLBOY
 

Back
Top