Ambasador Lutovac se vratio u Crnu Goru.

old-mne

Poznat
Poruka
7.563
23 Feb 2010. 20:54

Lutovac se vratio u Crnu Goru

Pošalji vijest | Proslijedi na Facebook


Ambasador Srbije u Crnoj Gori Zoran Lutovac vratio se na dužnost u Podgoricu, odakle je povučen sredinom januara, prenose beogradski mediji.

Prema izjavama srpskih zvaničnika, Lutovac je povučen “na konsultacije" zbog odluke Vlade Crne Gore da uspostavi diplomatske odnose sa Kosovom.

Zbog ove odluke, ministar spoljnih poslova Srbije Vuk Jeremić naložio je hitno povlačenje ambasadora Srbije u Podgorici Lutovca na konsultacije u Beograd.


Srpski mediji navode da je isto srpsko ministarstvo tada je “uputilo demarš ambasadoru Crne Gore u Beogradu Igoru Jovoviću, ali mu nije uskraćeno gostoprimstvo".

Podsjetimo, u oktobru 2008. godine, Crna Gora je priznala nezavisnost Kosova, pa je našem prvom ambasadoru u Beogradu Anki Vojvodić, uskraćeno gostoprimstvo i ona se vratila u Podgoricu.

http://cafemontenegro.com/index.php?group=23&news=108692

___________________________

Dakle... :mrgreen:
 
Meni taj Jeremic sve simpaticniji ,pogotovo njegova spoljna politika i ono cudo sto u post-lsd flashu naziva "diplomatska ofanziva " , koja sve vise lici na Monty Python's Flying Circus, mada ni oni nisu bili toliko kreativni i vispreni da smisle skec sa coravim japi zubom -ministrom koji trazi Kabilu po dzunglama Konga :eek:, ustvari Jeremic je sve pobedio :super:
 
Poslednja izmena:
Mene bas zanima do kad ce da traje ova zajeßancija sa ovim ambasadorima... :per:

Nije to nikakva zajebancija.Sa povlacenjem ambasadora vam je stavljeno do znanja sta mislimo o vasem uspostavljanju diplomatskih odnosa sa Kosovom.To sto je vracen znaci da ne zelimo da kvarimo odnose sa vama.Mada sto se mene tice ja ne bi ni vracao ambasadora.U zemlji od 600000 stanovnika ni ne treba nam ambasador.
 
O' ***** ti drzavu...

Da sam ja Lutovac, uleteo bih Jeremiji u kancelariju i pitao ga: "Dobro, bre, je l' ti to mene zajebavas?! Je l' mogu sledeci put barem da se raspakujem pre nego sto me ti opet posaljes za Titograd?"


:ok: Да знаш :evil:

А ја бих га још приупитала , шта сам ја гори од оне Томићке па да њој плаћаш гајбу, кувара, батлера , коЊобаре , чистачице и још ко зна шта приде , а најмање 10.000 ојра месечно, не рачунајући крканлук и мезетлук за којекакве хохштаплере тамо , а ја да се злопатим у некој црногорској вукохебини за сића лову и са спакованим пртљагом...час тамо - час 'амо :roll::evil:
 
:ok: Да знаш :evil:

А ја бих га још приупитала , шта сам ја гори од оне Томићке па да њој плаћаш гајбу, кувара, батлера , коЊобаре , чистачице и још ко зна шта приде , а најмање 10.000 ојра месечно, не рачунајући крканлук и мезетлук за којекакве хохштаплере тамо , а ја да се злопатим у некој црногорској вукохебини за сића лову и са спакованим пртљагом...час тамо - час 'амо :roll::evil:

:hahaha:
 
Nije to nikakva zajebancija.Sa povlacenjem ambasadora vam je stavljeno do znanja sta mislimo o vasem uspostavljanju diplomatskih odnosa sa Kosovom.To sto je vracen znaci da ne zelimo da kvarimo odnose sa vama.Mada sto se mene tice ja ne bi ni vracao ambasadora.U zemlji od 600000 stanovnika ni ne treba nam ambasador.

Znaci li to da to sto ste do sad mislili o Milovom priznanju (vecine gradjana ne) vise ne mislite... :mrgreen:

Indirektno i vi priznajete Kosova ili... :think:
 
:ok: Да знаш :evil:

А ја бих га још приупитала , шта сам ја гори од оне Томићке па да њој плаћаш гајбу, кувара, батлера , коЊобаре , чистачице и још ко зна шта приде , а најмање 10.000 ојра месечно, не рачунајући крканлук и мезетлук за којекакве хохштаплере тамо , а ја да се злопатим у некој црногорској вукохебини за сића лову и са спакованим пртљагом...час тамо - час 'амо :roll::evil:


:super::rotf::rotf::rotf:
 
:ok: Да знаш :evil:

А ја бих га још приупитала , шта сам ја гори од оне Томићке па да њој плаћаш гајбу, кувара, батлера , коЊобаре , чистачице и још ко зна шта приде , а најмање 10.000 ојра месечно, не рачунајући крканлук и мезетлук за којекакве хохштаплере тамо , а ја да се злопатим у некој црногорској вукохебини за сића лову и са спакованим пртљагом...час тамо - час 'амо :roll::evil:
:roll::roll:
 

Back
Top