napraviti originalne majce

paulidealiste

Početnik
Poruka
49
pitam se da li neko mozda zna gde je moguce, u Srbiji, nabaviti papir za preslikace na majce. Cuo sam da tako nesto postoji ali nisam nigde uspeo da pronadjem...Isto tako zanima me da li neko ima iskustva sa D.I.Y. stampanjem na majcama pomocu boje i tkanine?
 
papir imas u boljim print centrima (bio je ranije copy print centar kod Bogoslovije),
ali... nije kvalitetno resenje.

Moja drugarica stampa majice u jednoj radnji 200 din je slika jednobojna ili crno bela. Koju ti doneses naravno. Mogu da je pitam gde ona to tacno nosi pa da ti javim... posalji mi pp ako te to interesuje.
 
pitam se da li neko mozda zna gde je moguce, u Srbiji, nabaviti papir za preslikace na majce. Cuo sam da tako nesto postoji ali nisam nigde uspeo da pronadjem...Isto tako zanima me da li neko ima iskustva sa D.I.Y. stampanjem na majcama pomocu boje i tkanine?

U Kg-u ima u jednoj kao kopirnici-knjizari... Kod njih mozes da kupis taj papir i poneses sliku na flesu koju ti istampaju na kupljeni papir. Kupis belu majicu(najbolja je bela boja jer se svaki detalj vidi), uzmes peglu i preslikas. Mada, to ti i nije neki kvalitet, radila je moja drugarica, krajevi slike polako pucaju. Najbolje ti je da se raspitas u nekoj firmi gde rade majice. Kod nas ti kosta 700 dinara majica sa aplikacijom po zeli, a kvalitet je vrh.
Nadam se da sam ti pomogla.
 

Back
Top