Da li će Demokratska stranka IKADA sići sa vlasti?

18649_1338922276139_1323608268_30943977_6897678_n.jpg


Неће...јер очигледно да је народу добро..чим неће да се буни!
 
Хоће, врло брзо, небитно је да ли ће их протести или нешто друго навести на расписивање избора, а онда после пораза ће платити за сва злодела која су починили !!! Правосудни органи ће имати пуне руке посла !
 
Ало,
Колеге доктори са Лазе........
затварајте врата од канцеларија када идете на паузу за ручак.........изгледа да вам се болесници неовлашћено служе инвентаром.

a da ti popijes onaj lekic za glavu , znas ti dobro koji z:D

:hahaha: :hahaha: :hahaha:

Evo upecala se dva soma.

:hahaha: :hahaha: :hahaha:

Vas dvojica ne primetjujete kad se neko zajebava? Ne umete da prepoznate one koji promovishu ''evropske vrednosti''?
 
Ko te primorava da editujesh? Ima na forumu mnogo vetjih lingvistichkih problema od tog mog TJ.

Lingvistika i poznavanje gramatike je stvar obrazovanja, tu ja ne mogu mnogo da pomognem ako neko nije svestan greške a azbuka se uči u prvom polugodištu prvog razreda. Molim te koristi 30 postojećih slova jer je ovo ometanje rada foruma i to veoma svesno radiš, što nije u redu.

Evo ti pomoć ako si zaboravio : http://sr.wikipedia.org/sr-el/Азбука

Na dalje ću to tj, cj i slično kažnjavati jer stvarno nije u redu da nam tako zamaraš oči. Ako nemaš kvačice ti piši c i s umesto č, ć i š i to je to. Jedan Bratislav je bio dovoljan ... hvala.
 
Lingvistika i poznavanje gramatike je stvar obrazovanja, tu ja ne mogu mnogo da pomognem ako neko nije svestan greške a azbuka se uči u prvom polugodištu prvog razreda. Molim te koristi 30 postojećih slova jer je ovo ometanje rada foruma i to veoma svesno radiš, što nije u redu.

Evo ti pomoć ako si zaboravio : http://sr.wikipedia.org/sr-el/Азбука

Na dalje ću to tj, cj i slično kažnjavati jer stvarno nije u redu da nam tako zamaraš oči. Ako nemaš kvačice ti piši c i s umesto č, ć i š i to je to. Jedan Bratislav je bio dovoljan ... hvala.



Ovo je prvi put da moram da dam čokoladicu moderatoru i sam sam se tako iznenadio da prosto još neverujme da je neki moderator mogao nešto ovako da napiše.
 
Spam izbrisan. Nije ovde bitno to što ti imaš objašnjenje niti ja iznosim subjektivan stav. Korisnicima smeta kako kucaš , zamorno im je da čitaju i iritira ih i zamolila sam te da prestaneš. Imaš mogućnost da kucaš kao i svi ostali, iskoristi je bez obzira na to šta je tebi lakše jer to spada u domen internet bontona. Ako nećeš reci kratko i jasno pa ćemo to regulisati na drugi način. Nema potrebe da nastavljaš diskusiju o svojoj tastaturi ovde, samo primeni ili nemoj da primeniš savet i to je to ... a sad se možemo vratiti na temu ;)
 
Spam izbrisan. Nije ovde bitno to što ti imaš objašnjenje niti ja iznosim subjektivan stav. Korisnicima smeta kako kucaš , zamorno im je da čitaju i iritira ih i zamolila sam te da prestaneš. Imaš mogućnost da kucaš kao i svi ostali, iskoristi je bez obzira na to šta je tebi lakše jer to spada u domen internet bontona. Ako nećeš reci kratko i jasno pa ćemo to regulisati na drugi način. Nema potrebe da nastavljaš diskusiju o svojoj tastaturi ovde, samo primeni ili nemoj da primeniš savet i to je to ... a sad se možemo vratiti na temu ;)

Meni takodje smeta kad neko pishe krnjom latinicom(bez kvachica), hrvatskim, bugarskim ili nekim drugim stranim jezikom smeta mi kad naslov teme ne govori o chemu se radi poput ove: http://forum.krstarica.com/threads/355179, smeta mi kad neko pishe malim slovima, ne poshtuje gramatichka pravila itd. itd., mnogo toga mi smeta. I sve to takodje nije pravilno(po pravopisu, Pravilniku foruma, gramatichkim pravilima) kao ni ovo moje pisanje.

Ja pristajem kao kompromis da naslove pishem tjirilicom, a da poruke i dalje pishem ovako. Kome se to ne svidja, ne mora uopshte da chita moje poruke.
 

Back
Top