Preparati, pomagala, ves i sve sto povecava seksualni uzitak...

Papa Smurf

Elita
Poruka
17.348
Drage moje forumasice i cenjeni forumasi...

U vecini prodavnica mozete pronaci gomilu proizvoda namenjenih kako zastiti tako i povecanju seksualnog uzitka... Pored kondoma, koji su postali svakodnevnica, sada su tu i razni lubrikati, gelovi, vibrirajuci prstenovi i sl. To me je navelo da otvorim ovu temu i da medjusobno podelimo iskustva u koriscenju svih ovih preparata... Ovu temu sam zamislio kao sveobuhvatni pregled svih ovih zezalica... Da imamo sve na jednom mestu...

Znaci, da li posecujete seksi sopove i sta najcesce kupujete... Kako je bilo prvi put kada ste usli u seksi sop... Kakva su vasa iskustva sa asortimanom koji vam je ponudjen... Kakvi su radnici... Da li ste zadovoljni ponudom ili mislite da bi trealo da imaju jos nesto u ponudi... Da li uopste postoji neki seksi sop u vasem gradu...

Kao sto rekoh, neki proizvodi se mogu pronaci i u obicnim prodavnicama i marketima... Cak i kod Kineza imaju vibratore... Da li ih je neko pazario... Kakva su vasa iskustva sa kupovinom preko oglasa... Ponekad su oglasi puni preparata za potenciju... Da li ste ih narucivali, kakva su bila iskustva... Nekad su bili popularni johanbin i spanska musica... Onda je na presto dosla vijagra... Ovih dana na TV-u se reklamira Vigorect... Ima jos dosta slicnih preparata u ponudi... Da li ste ih koristili... Kakva su vasa iskustva...

Da li volite da koristite ove stvarcice... Koliko ste spremni da se upustite u ovakva eksperimentisanja... Vecina njih je bar probala seksi ves... Da li se zadrzavate na nekoj klasicnoj varijanti, ili mozda volite kozu, neke sado mazo varijante... Da li ste nekad koristili lisice... Kakav je osecaj kada vidite da je partner bespomocan i da mora da se prepusti vasoj masti...

Da li ste nekad koristili razne gelove i lubrikate... Kakva su vasa iskustva... Da li povecavaju seksualni uzitak... Ili mozda kondome sa raznim lubrikatima koji imaju zadatak da odrze erekciju kod muskarca i produze odnos... Da li ste nekad koristili vibrirajuce prstenove... Kakav je uzitak...

Da li ste nekad koristili vibrator... Kakav je osecaj... Da li ga praktikujete i sa partnerom ili samo kad ste sami... Da li vas partner ima nesto protiv toga... Da li ga to demoralise ili i on voli da eksperimentise... Postoje razliciti vibratori, dildoi, itd... Da li znate razliku izmedju svih tih spravica... Vidjao sam u ponudi i neke vrste bibratora koji mogu istovremeno da se koriste i za vaginalnu i analnu upotrebu... Kao i one za stimulans klitorisa... Sta mislite o tome... Da li se neko odvazio da ode malo dalje i proba razne kuglice, jajasca i sl... Kakav je osecaj... Da li je postojao strah... Da li ste zadovoljni ili razocarani...

Sta ste jos koristili ili imate nameru da koristite... Slobodno dopunite ovaj post vasim iskustvima i saznanjima... Da li imate nameru nesto da probate... Ili mozda nesto da preporucite na osnovu licnog iskustva...

:)
 
Poslednja izmena:
Takve radnje obilazim u sirokom luku jer ubijaju moj dozivljaj onogo sto nazivamo intimnim odnosima. Mislim da ta pomagala ne pomazu, vec odmazu, i meni je licno sve to jako smesno. Kome se to dopada, ok, nemam nista protiv sve dok nisam u vezi sa osobom kojoj se tvo svodja. Vodjenje ljubavi je odnos dvoje ljubavi, ne ljudi i sprava. Dopada mi se da razgledam i kupujem interesantan ves kojim ga iznenadim, ali nista vise.
 
A, sto volim kad kolege otvore temu u kojoj postave 79.526.391 pitanje :hahaha:

Ukratko, posecujem, nemam nista protiv, smatram da takve radnje treba da postoje, to je obicna ljudska potreba, nista narocito.
Nema blama, koji blam kad sam ja i sam prodavac. Pre ce njih da bude blam kad ih uhvatim da nesto ne znaju o onome sto prodaju :lol:
Posebno inZistiram da mi u detalje objasne upotrebu, sto je krajnje komicno.
I na jednoj temi se zezasmo o tome kako li oni prave popis i kako im se zovu artikli :hahaha:
 
Prvi ulazak u sex shop bio je...kad sam imala 20, cini mi se. Nisam imala decka vec duze vreme i jedan drug me je podstakao da kupim sebi dildo. Namerno ne kazem naterao :) .
I eto, tada sam kupila taj neki dildo... Pa nesto kasnije sam nabavila vibrator i jos kasnije jos jedan...ali to ne u sex shopu, nego u drogeriji. Taj mi je omljeni, mali slatki vibrator za klitoris. I tako, kupim s vremena na vreme neki ves u tim sex shopovoma. Lubrikante takodje... Sredstva za dezinfekciju sexi igrackica.... Tako...sitnice.
 
Prvi ulazak u sex shop bio je...kad sam imala 20, cini mi se. Nisam imala decka vec duze vreme i jedan drug me je podstakao da kupim sebi dildo. Namerno ne kazem naterao :) .
I eto, tada sam kupila taj neki dildo... Pa nesto kasnije sam nabavila vibrator i jos kasnije jos jedan...ali to ne u sex shopu, nego u drogeriji. Taj mi je omljeni, mali slatki vibrator za klitoris. I tako, kupim s vremena na vreme neki ves u tim sex shopovoma. Lubrikante takodje... Sredstva za dezinfekciju sexi igrackica.... Tako...sitnice.

:eek: nisam znala da ovo ima...drago mi je
 
images


images


I jos ponesto :cool:
 
Samo cu da napisem da je poseta sexy shopu jedno iskustvo vise ... prvi put je bio takav da je u meni probudio mnogo radoznalosti i zelju da dodjem i drugi put ... osoblje gde sam ja bila je super (ne gleda te cudno , ne smara osim ako zelis pomoc ,... mozes satima da biras i posmatras sta ti treba ili mislis da ti treba,...ma milina) i tamo je najnormalnija stvar da se ode u takav soping - to nije nista nesvakidasnje i cudno
 

Back
Top