Tetovaza

chokolada

Iskusan
Poruka
5.251
Nisam znala gde da stavim ovu temu. Moderatori ako smatrate da tema nije za svastaru, molim vas nemojte je brisati vec je prebacite negde drugo!

Elem, nesto sam razmisljala da "zalepim" jednu malu tetovazu. Volela bih da mi napisete vase utiske! Da li mnogo boli, koliko vam je "zarastalo", jeste li zadovoljni itd.
Unapred hvala! :D
 
Dva, skorpiju i sidro, kod Snezane u Skadarliji... Naravno da boli malo (pa bode te po mesu) ali nista strasno. Kad sam radio jedan imao sam osecaj kao da mi radi na bradavici, sto nije ni malo prijatno. Kasnije mi je rekla da je Legiji radila jednu (mislim da je spomenula bas tu cuvenu ruzu) i da se on stalno ceskao na sasvim drugom mestu. Nervi su cudo. Ako si mazohista, uzivaces :)
Malo je smaranje da cekas da zaraste...
 
i ja nesto ovih dana razmisljam o tome, al nisam sigurna, dvoumim se :roll:
prvo dobro razmisli, pa ako budes 1000 % sigurna da to zaista zelis, onda to i uradi...i predlazem ti da ako se odlucis, uradis nesto sitno i sakriveno- samo za tebe...
stvarno ne kapiram ljude koji stavljaju skorpiju i sidro na sebe :cry:
 
Uh, i ja se lomim oko toga vec duuuugo. Nervira me sto je sve to postalo pomalo kich. Stara prica o mojoj divljoj i pitomoj strani.
P.S. Marx, opasne su ti pesme! Wooow! Sve pohvale!
 
A zna li neko nesto o onim privremenim tetovazama, znaci ne morskim koje spadaju posle maximalno 20 dana, vec onim sto traju oko pola godine?
Cula sam za njih, pa mi se dopada ideja.
Kako se rade i ko ih radi u BG?
 
LUDICA:
A zna li neko nesto o onim privremenim tetovazama, znaci ne morskim koje spadaju posle maximalno 20 dana, vec onim sto traju oko pola godine?
Cula sam za njih, pa mi se dopada ideja.
Kako se rade i ko ih radi u BG?
Ti bi da probaš... :wink: Nemoj navućićeš se.Zamisli sebe kao baku sa unucima na moru... :wink: 8)
 
0077:
LUDICA:
A zna li neko nesto o onim privremenim tetovazama, znaci ne morskim koje spadaju posle maximalno 20 dana, vec onim sto traju oko pola godine?
Cula sam za njih, pa mi se dopada ideja.
Kako se rade i ko ih radi u BG?
Ti bi da probaš... :wink: Nemoj navućićeš se.Zamisli sebe kao baku sa unucima na moru... :wink: 8)
Ma znam, uzasavam se toga,i generalno ne volim kad se neko ofarba tetovazama :? , zato me i interesuju ove polutrajne!
Pogotovu jer sam tip kome stvari brzo dosadne.
Na moru sam probala kratkotrajnu i super mi je ali se vec skoro sprala.
 
LUDICA:
Na moru sam probala kratkotrajnu i super mi je ali se vec skoro sprala.

Проблем је што се привремена неравномерно скида. Значи биће ОК годину, две...а онда ћеш да се лјуштиш бар још пола године. Имам ортакинју која је у фази лјуштенја...изгледа као да се није купала месец дана (на месту бившег Tattoo-a) :!:
Размисли добро :!:
 
Pink Panter:
prvo dobro razmisli, pa ako budes 1000 % sigurna da to zaista zelis, onda to i uradi...i predlazem ti da ako se odlucis, uradis nesto sitno i sakriveno- samo za tebe...
Ma ja sam mislila da stavim jednom malog leptira na stomacicu. Nista ekstremno, samo nesto za vruce letnje dane! :wink:
 
Ja imam malu tetovazu na liniji struka, sa desne strane. Stavila sam je pre 5 godina i nikada se nisam pokajala jer sam stvarno zelela da je imam. Iskreno, mene je mnogo bolelo, iako je tetovaza mala-precnik oko 4-5cm. Trajalo je oko sat vremena, a zarastanje je trajalo oko nedelju dana, uz dodatnu negu. Ako stavrno to zelis, onda to i uradi, ali ako je to trenutna zelja zato sto su tetovaze "in" ovog leta, onda nemoj.
 
dakle, ponosni vlasnik 4 lepe sarene tetovaze, vidi sliku u profilu uostalom. Sve 4 odlicno odradjene kod bobana, tattoo house, sremska. 100% bezbedno, profesionalno i pre svega neverovatno zivotno iskustvo.
Bitna stvar - sta stavljas na sebe, dobro razmisli, tebi treba da predstavlja nesto za ceo zivot a to je nesto sa cim generalno svi imamo problem. Idi svakako pregledaj kataloge, nadji nesto sto ti se dopada pa olovku i papir u ruke i stvori sopstvenu verziju. Potpuna sloboda oblika i boja nudi beskrajan svet mogucnosti.

Sto se bola tice, zavisi od dela tela, tamo gde su nervi blize povrsini koze boli, otprilike na mestima gde smo svi golicljivi ili makar osetljivi (unutrasnja strana ruku i nogu, donji deo kicmenog stuba, bocna strana torzoa). Kako god kad krenes jednom u proces na stranu neprijatnog zvuka nema nikakvog stravicnog bola, koza se navikne na iritaciju i utrne blago. Takodje ako ti je bas frka postoji anestezija u spreju koja ti otupi povrsinski sloj koze.

eto nadam se da je pomoglo, srecno u svakom slucaju
 
malibuda:
Sto se bola tice, zavisi od dela tela, tamo gde su nervi blize povrsini koze boli, otprilike na mestima gde smo svi golicljivi ili makar osetljivi (unutrasnja strana ruku i nogu, donji deo kicmenog stuba, bocna strana torzoa).
Znas li mozda slucajno da li mnogo boli na stomaku?
 

Back
Top