Gde je sad reakcija Tadica i Jeremica

Atreides

Ističe se
Banovan
Poruka
2.736
Intervju, Volfram Mas, ambasador Nemačke u Beogradu
Volfram Mas: Kosovo je sused Srbije

Dobra regionalna saradnja u duhu dobrih međususedskih odnosa spada u preduslove za ulazak u Evropsku uniju, a za nas Kosovo jeste sused Srbije!

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/vesti_dana/story/102226/Volfram+Mas:+Kosovo+je+sused+Srbije.html


U svakoj drugoj normalnoj drzavi ovaj bi dobio sut u dupe u roku od 24h.

Eto onaj Jeremic shili karu na Crnoj Gori a ni da pisne na ove izjave ovog nemackog naciste
 
ja mislim da je on predstavnik nemacke, a posto je nemacka priznala kosovo odavno, mislim da je glupo da kaze da je kosovo sastavni deo srbije, samo da bi time ugodio forumasima.

Не треба и не би смео да вређа ДРЖАВУ која га је примила!

Рекох ја већ једном, али да поновим -
то што ме те домаћин прими и угости.............. не значи да треба да му прдиш и ке.аш о кући!
 
Банди у праву си ти, али ево ти Лаци лепо одговори!
Најуриш једног, ондаК и другог............................већ трећи ће да зна шта може и сме да прича!

Ma OK, ali šta ćemo ako, švabe po njihovom starom običaju, krenu da proteruju sto za jednog... Pa jel si ti svestan koliko bi gasterbajtera i emigranata bilo vraćeno...

Računaj odma' na pad standarda još za duplo...;)
 
pa u pravu je Mas , priznala Nemacka Kosovo evo vec 2 godine proslo , tako da ako tada nisu najurili ambasadore i prekinuli diplomatske odnose , sad bi bilo posebno debilno i beskorisno ...
nego ovaj Mas ne postuje ustavni pravilnik krste:evil: :rtfm:

Pa ne treba da protraju ambasadore . Ne treba , zato sto je Nemacka ogromna i ima ogroman uticaj , i za sad , dok god ne dira otvoreno u Vojvodinu ne treba im oterati Ambasadora . Al zato treba oterati hrvatskog ambasadora , bez obzira kako se hrvatska javno ponasala . Em je neprijateljska drzava , koliko i Nemacka , pa i vise , em je mala i nikakva . Koj ce nam moj . Inace , verujem da je najvece moguce licemerje , pozivaci se tu na nekakvu doslednost i nekakvu jednaku politiku prema svima . To jednostavno ne radi niko u svetu, bas nikada , pa ne treba ni mi da radimo . Daklem ,sa nemcima treba da se lubazno neslazemo i da govorimo nasu pricu , a sa Hrvatima treba da prekinemo diplomatske odnose za uvek.
 
Месецима из ЕУ и САД иду поруке да Србија треба да успостави добросуседске односе са самом собом. Није то ништа ново.

Проблем је што ови наши залуђују и лажу народ да чланство у ЕУ не подразумева признање мафијашке шиптарске државе, а то ради и власт и проевропска опозиција.
 

Back
Top