Zašto ?

све је то слободна љубав :) Знаш ли ти омладинац ко је први у Србији промовисао ,,слободну љубав,, ?
 
Pa to su deca i postovanje obicaja..to ubija sex

Da, ali ja sam razumela da se covek pita zasto takve veze i brakovi opstaju duze od onih u kojima ima sexa i ljubavi.
Ne postoji garancija da mozes nekoga voleti ili se sexati sa jednom osobom ceo zivot. Obaveze se mogu izvrsavati cak i kada postoje negativne emocije prema njima, duznost...........no, suvise je za ovu temu. :lol:
 
Da, ali ja sam razumela da se covek pita zasto takve veze i brakovi opstaju duze od onih u kojima ima sexa i ljubavi.
Ne postoji garancija da mozes nekoga voleti ili se sexati sa jednom osobom ceo zivot. Obaveze se mogu izvrsavati cak i kada postoje negativne emocije prema njima, duznost...........no, suvise je za ovu temu. :lol:

TaKO JE, kad jedno od drugog ne očekuju ništa, to može da potraje ihaaha.
Kad jedno drugome daju dosta, pa to prestane jednog dana, odmah kad prestanu davanja, nastaje kriza veze, i to obično završava raskidom, jer si jednoj od strana izneverena očekivanja.
 
Zašto su veze i brakovi bez velike ljubavi i sa vrlo malo, ili nimalo sex-a najduže, a i obrnuto ?

Ovo pitanje predpostavlja da se radi o nepobitnoj chinjenici da je to tako, a samo se josh pitamo za uzroke
meni je zanimljivije da ja tebe pitam
Zashto
ti mislish da je ta izjava tachna
otkud ti takva informacija
ko je radio to istrazzivanje
u kojoj zemlji
koje godine
koliki je bio broj ispitanika
i koliko su ti nauchni rezultati verodostojni?

:kolac:
 
Ovo pitanje predpostavlja da se radi o nepobitnoj chinjenici da je to tako, a samo se josh pitamo za uzroke
meni je zanimljivije da ja tebe pitam
Zashto
ti mislish da je ta izjava tachna
otkud ti takva informacija
ko je radio to istrazzivanje
u kojoj zemlji
koje godine
koliki je bio broj ispitanika
i koliko su ti nauchni rezultati verodostojni?

:kolac:

i da kaze sta je radio 4.9.1989. u 16.00h
ako se nije muckao po jajima
 
chovek ako jede ono shto najvishe voli i u chemu uziva ne moze da se kontrolishe i nagoji se ko mechka
zato se swi ili bar veci deo nas hrani najvishe i najcheshce bljutavom hranom:))
 

Back
Top