ae da probamo ovako

<hator>

Veoma poznat
Banovan
Poruka
12.262
Znaci,bila fino tema o cicama koje se gade masturbiranja itd,svi smo se slozili da su glupace,i da nam se povraca od njih.
Juhu
E sad,meni isto tako abdomen blago pritiska to sto su,gle cuda,svi momci sa kojima sam caskala o seksulanoj temi(ne neophodno moji momci,cak suprotno),bili izuzetno zadovoljni duzinom kice,i ne bi oni "tu nista dirali"(ha,ne bi ni ja)
Msm,kao da zivimo na obali slonovace,svi kurati,bog te:roll:
I forumasice,sta vi mislite o tome,a sta vi forumasi imate da kazete na tu temu
zapravo,ovo poslednje me mozda i vise interesuje
 
Dužina penisa kod Srba je, kako kaže ginekolog i urolog dr Sava Bojović, na evropskom nivou! Naime, prema studiji koju su uradili nemački stručnjaci, dužina polnog organa kod Evropljana je negde između 15 i 17 centimetara. Kako je u svojoj studiji utvrdio dr Bojović, kod Srba je prosečna dužina 16,8 centimetara, što nas bar po tome čini Evropom.
- Ove dužine se odnose na situacije kada je penis u erekciji. U opuštenom stanju dužina penisa kod Srba iznosi oko 8,4 centimetra. Dakle, penis se prilikom kopulacije poveća u dužini i obimu do dva puta - objašnjava dr Bojović.

evo pa se uporedite...
 
Poslednja izmena:
ali si me ipak okrenula i rekla 'ae da probamo ovako'
kazi sve lepo,ljudi ce svasta da pomisle
sta je zapravo bilo-pred turu u englesku,mikiju je trebala lova,pa me je zamolio da mu napravim dva repica,i da mu nanesem postojani sjaj za usne,da bi bio lep i nakon pruzanja oralnih zadovoljostava ,zato sto je imao sastanak sa jednim cikom,pa je hteo da mu izvuce kintu vise
i on je jadan bio ukocnbe zato sto ga je drugi matorac jahao pre toga,pa sam ga namestila da mu bude udobnije
i onda,posle svega,pomisli covek da bi mi bio zahvalan
jok
ne moras,dosta od tebe:lol:
ma jok,vidis da se svi stisli ko babe,sto bi ti bio otvoren
ili ako bas insistiras:manikir:
 
kazi sve lepo,ljudi ce svasta da pomisle
sta je zapravo bilo-pred turu u englesku,mikiju je trebala lova,pa me je zamolio da mu napravim dva repica,i da mu nanesem postojani sjaj za usne,da bi bio lep i nakon pruzanja oralnih zadovoljostava ,zato sto je imao sastanak sa jednim cikom,pa je hteo da mu izvuce kintu vise
i on je jadan bio ukocnbe zato sto ga je drugi matorac jahao pre toga,pa sam ga namestila da mu bude udobnije
i onda,posle svega,pomisli covek da bi mi bio zahvalan
jok

ne moras,dosta od tebe:lol:
ma jok,vidis da se svi stisli ko babe,sto bi ti bio otvoren
ili ako bas insistiras:manikir:

ma salim s, nznam obim..kad izmerim javljam xD
 
e,o ovome vam pricam-svi su zadovoljni
(monomax,znam da ces sada da se osetis prozvanim,ali nije da mi puca sav od brushaltera)
msm,ja odma postajem ninfomanka
i oke,vidim8dobro,ne vidim,citam)-svi barem prosek
e znate li barem nekoga ko se otvoreno zali da size,da promenimo taktiku
dodje mi da platim da cujem lika koji ce da se pozali,majke mi
 
e,o ovome vam pricam-svi su zadovoljni
(monomax,znam da ces sada da se osetis prozvanim,ali nije da mi puca sav od brushaltera)
msm,ja odma postajem ninfomanka
i oke,vidim8dobro,ne vidim,citam)-svi barem prosek
e znate li barem nekoga ko se otvoreno zali da size,da promenimo taktiku
dodje mi da platim da cujem lika koji ce da se pozali,majke mi

to mozes da cekas do sutra....nema tog muskarca koji ce se javno zaliti da mu je mali....takva ti je muska psiha....xD
 

Back
Top