Pilula "za dan posle" ...

jedan ultrasenzitivni test na trudnocu dan posle skratio bi muke. al zabole imunohemicare q za patnju ljudsku neprofitabilnu. e sad a sto je neprofitabilna :lol:

Ako su mene dobro učili,životni vek spermatozoida u ženskim reproduktivnim organima je 72+ sata,samim tim do oplođenja može doći i nakon isteka 24h od ejakulacije. U startu bi test bio teoretski besmislen ako bi se radio dan posle.
 
Molim vas da li moze pomoc ? Zadnji ciklus sam imala 13.09. I imala sam sa deckom odnos 06.10.gde je kondom pukao i to smo skontali tek na kraju kada je izvadio,mada kaze da nije nista unutra. Popila sam escapelle tabletu 07.10 sutradan posle 20sati. Sledeci ciklus sam ocekivala 10.10 posto mi je u periodu na 25-30dana. Sada je 13.10 i dalje nisam dobila. Da li je moguce da sam trudna ako mi kasni ili je to do tablete ? Zigaju me jajnici i bole grudi kao pred menstruaciju medjutim jos uvek nisam dobila.
 
sinoc sam imala kao odnos sa deckom tj on je bez zastite pokusao par puta (4-5) da udje u vaginu, ali to kao nije uspevao jer je ona bila stegnuta, po njemu mozda je usao 1-2-3cm ali ne do kraja sigurno, sam ulaz jer me je bolelo pa i njega. nije svrsio u mene vec posle van. inace sam bila u plodnim danima. da li da pijem pilulu, niti je svrsio u mene niti je to bio pravi odnos vec samo pokusaj. hvalaaaa puno unapred
 
Ljudiiiiiiiiiiiiii, popila sam tabletu za dan posle i sjutri dan mi je krenuo kafeni iscjedak. I to traje 4 dana,a stomak me boli kao da je menstruacija u toku,a i trebala bi da bude. Krvi ima jako malo,tek koji trag, a tog kafenog jos po malo. Je li to normalno? Je li to menstruacija? Da li da je ocekujem normalnu i obilnu ili je to to? Heeelllllp!!!
 

Back
Top