Pilula "za dan posle" ...

Imala sam preksinoc odnos sa momkom ali bez zastite, koristili smo metodu prekinutog snosaja. Kasnije sam izracunala da sam u plodnim danima. Da li je potrebno da pijem piulu za dan posle? kolike su sanse da ostanem trudna? Molim vas brzo odgovorite!

A zamisli kada bi žene svaki put kada koriste metodu prekinutog snošaja u plodnim danima uzimale pilulu za jutros posle, na šta bi to ličilo....
Nemam pojma kolike su ti šanse, to bolje pitaj dragog. I računaj da ti je dovoljan jedan spermatozoid iz presemene tečnosti da ti oplodi jajnu ćeliju.... ako hoće.... ako neće, nikom ništa.... znam da ti nisam pomogla, ali ne može ti niko pomoći kod ovog pitanja...
 
Prije nedelju dana sam imala odnos,i desilo se to da je pukao kondom.Poslije 12 sati sam popila postinor 1 tabletu I nakon 12 sati drugu kao sto pise u upustvu. Medjutim dobila sam 10 dana prije nego sto trebam da dobijem mjesecnicu, i osjecam zadebljanje na krlicu materice...da li je moguce da je to zbog tableta ili sta vec je moguce...
 
Ниси трудна. Али немој то више да радиш, могла си прочитати бар део теме.
Те таблете су бомба за организам.
И како то осећаш задебљање на ,,крилцу материце''? Како осећаш ,,крилце материце''?
 
ma i ja sam za opustenciju, al mi nikako nije jasno kako nego zdrav u glavi moze da oseca promene na unutrasnjim organima... jel' dete, da ne mozes da osetis slucajno imam li cir na dvanaestopalacnom? :zcepanje:

Ћути, ја хтела да напишем да сам напуцала 5 банки, а да нисам успела да напипам те стварчице, па ме био блам, можда сам неспособна...:(
 
pa ne znam, jedino da probamo sa sondom :))))))
ako moze telepatski i odokativno, a ako ne onda nista
Ћути, ја хтела да напишем да сам напуцала 5 банки, а да нисам успела да напипам те стварчице, па ме био блам, можда сам неспособна...:(

:lol: znas da sam se zamislila, ove nove generacije napredne mozda stvarno imaju neku updejtovanu intuiciju i sesto culo
 
Ove nove generacije su napredne u smislu da se ranije bacaju u promet i da ranije znaju ili misle da znaju nesto...ali im fali osnovna edukacija sto se tice nekih stvari (npr. prevencija) :roll:

:) slazem se, razgovarajuci sa danasnjim tinejdzericama dosla sam do zakljucka da sam mentalno vec odavno baba :) ja nevinos izubila pri karaj faxa i dan dana mislim da sam pozurila a sada u osnovnoj skoli vec se malo pipkaju i stipkaju..... a kao blam ih je da idu doktoru ili bar da se informisu o bitnim stvarima, pre nekog vremena me brat poznanice ( djecak od nekih 18 god) pita o plodnim i neplodnim danima, te kako se ostaje u drugo stanju i slicne stvari i sad jedan od savjeta mi je bio da poprica sa svojom djevojkom i da odu doktoru da joj prepise tabletice (kad vec to rade) ....... medjutim njega je blam da sa njom uopste prica na tu temu..... blam ga je da pricaju a nije ga blam da se sexaju....?
 
A zamisli kada bi žene svaki put kada koriste metodu prekinutog snošaja u plodnim danima uzimale pilulu za jutros posle, na šta bi to ličilo....
Nemam pojma kolike su ti šanse, to bolje pitaj dragog. I računaj da ti je dovoljan jedan spermatozoid iz presemene tečnosti da ti oplodi jajnu ćeliju.... ako hoće.... ako neće, nikom ništa.... znam da ti nisam pomogla, ali ne može ti niko pomoći kod ovog pitanja...

nije on kriv...
nama su svi dani plodni :D
a ova neka "mutava" ako mož da se yebe a da ne udje...

baš popularna narodna tema vidi koliko pregleda pa ajd da i ja dam doprinos :D
 
cao devojke..imam jedno vazno pitanje za vas..bilo ko da zna nesto neka mi odgovori sto pre.. do sada nisam koristila pilulu za dan posle..ali jutros je bilo neizbezno.. nakom koriscenja pilule u roku i po uputstvu za upotrebu dobila sam krvarenje da ne nazovem ''menzis'' odma u roku od nekoliko sati tipa 4 sata maksimalno.. krvarenje nije bilo obilno vec nekoliko kapljica i prestalo je u roku od 5 sati..da li da smatram da je pilula delovala ili?! jos jednom bilo ko da zna nesto ili ko je imao iste simptome neka odg..hvala u napred!
 
Нисам сигурна да је то то што треба да буде. Прво, пар сати је прерано, друго, крварење које описујеш не личи на менструацију.
Ако кажем да треба да се обратиш гинекологу, нећеш ме послушати. Значи, чекај, за пар дана ако не добијеш, види шта ћеш, уради тест па се надај..
А за даље - контрацепција, нема друге!
 

Back
Top