Sledeci zivot

NN76

Aktivan član
Poruka
1.532
Pripadnice lepseg pola…
Da li bi volele da se u sledecem zivotu rodite kao muskarac?
Znas ono, citava familija vesela jer se rodilo musko, nemas 7 dana mesecno pms, yebes a ne budes yeban…
Ne moras da se svadjas sama sa sobom, ne moras da isti pol smatras najvecim neprijateljem, ne moras da se sminkas svaki dan, za isti posao dobijes vecu platu
Ne moras u svemu da trazis teoriju zavere…
Sad ruge strane, fudbal, pivo, gledanje drugih zena….sasvim dovoljno da se ispuni dan.

Dakle, drage moje dame, da li bi u sledecem zivotu volele da se redite kao muskarac?
Molim iskrene odgovore!
 
Ne.
No.
Nein.

A da li bi ti, G-dine Autoru teme hteo da se sutra ujutru probudis kao devojka???

Ne moras da se brijes, jednom mesecno odes u kozmeticki salon i od glave do pete si kao beba, dakle, na tome ustedis dosta vremena.
Zatim ides do grada, na posao ili fax, usput razgledas butike, sve ti lepo stoji, kupovina ti je milina prava...
U gradskom prevozu te pustaju prvu u bus a zatim ti jos i ustupaju mesto (jer dame imaju prednost je li?)...
Savrseno si organozovana, tvoj mali uredni rokovnik je pun obaveza, ali i planova. Iako uspesna poslovna zena ili ambiciozna studentkinja, uvek imas vremena da na pedikiru i manikiru ili rucku sa prijateljicama prelistas nove casopise, caskas o momcima...
U diskoteku ce te uvek pustiti i, stavise, jos ce te i propustiti kroz guzvu i kilometarski red, a kad udjes, neces morati da stojis, u separeima uvek ima mesta za cure.
Ne moras da ides sama kuci jer zensko uvek mora da otprati neko musko kako bi stigla sigurno i bezbedno.

Naravno, ovo nije sve, samo milioniti deo :heart: :manikir:
 
Ne.
No.
Nein.

A da li bi ti, G-dine Autoru teme hteo da se sutra ujutru probudis kao devojka???

Ne moras da se brijes, jednom mesecno odes u kozmeticki salon i od glave do pete si kao beba, dakle, na tome ustedis dosta vremena.
Zatim ides do grada, na posao ili fax, usput razgledas butike, sve ti lepo stoji, kupovina ti je milina prava...
U gradskom prevozu te pustaju prvu u bus a zatim ti jos i ustupaju mesto (jer dame imaju prednost je li?)...
Savrseno si organozovana, tvoj mali uredni rokovnik je pun obaveza, ali i planova. Iako uspesna poslovna zena ili ambiciozna studentkinja, uvek imas vremena da na pedikiru i manikiru ili rucku sa prijateljicama prelistas nove casopise, caskas o momcima...
U diskoteku ce te uvek pustiti i, stavise, jos ce te i propustiti kroz guzvu i kilometarski red, a kad udjes, neces morati da stojis, u separeima uvek ima mesta za cure.
Ne moras da ides sama kuci jer zensko uvek mora da otprati neko musko kako bi stigla sigurno i bezbedno.

Naravno, ovo nije sve, samo milioniti deo :heart: :manikir:

Ma sve je to lepo, cak i da je istinito
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ma sve je to lepo, cak i da je istinito
Ali kada dodje vreme da se primi 20cm i da izigravas da ti je lepo...
ili kada dodje pms...

Prvo bih te zamolila da ne budes degutantan u izrazavanju, jer si ipak na zenskom pdf-u.
Zasto bi iko glumio da mu je lepo?! Ok, ne kazem da to nikad niko ne radi, meni je to licno bezvee, ali to ne znaci da one koje odigraju vrhunac ne uzivaju u intimnim odnosima, vec sigurno imaju neke svoje (dobre) razloge.

Sto se tice pms-a, jeste neprijatno, ali postoje pilule koje rese problem. Svi imaju razumevanja za to i dace slobodno devojci ili zeni da taj dan odmori. Ususka se uz solju caja, odspava i kao nova je. U svakom slucaju, bolje je od vojske, zar ne??? Ne smem ni da zamislim kako je tamo.
 
Za divno cudo, postoje i ljudi koji se raduju kad dobiju zensko dete... :eek:
Nisi cuo o njima?

Vidis da verovatno nije. Mislim, stvarno svasta.
Mene je moj tata maltene dobio za rodjendan i nisu mi se radovali nista manje nego kad je mama rodila brata.
Dete je sreca i radost za porodicu kojeg god da je pola, ja licno ne znam sta je lepse dobiti-devojcicu ili decaka.
U svakom je slucaju prinova nesto divno.
 
Dakle tvrdite da je PMS lep, da se isto raduje za musko i zensko dete i da bi i u sledecem zivotu radije da budete yebane nego da yebete?

Nerealne ste, priznajte

Te price oko ustajanja u busu, upada u diskoteku itd vaze smao ako imas sisu cetvorku i dobro dupe
bez toga....
 
Ja jedino na cemu zavidim muskarcima u Srbiji je sto su oni po default-u ti kojih se nimalo ne doticu kucni poslovi, sav teret oko kuce se podrazumeva da padne na zenu kad se uda ovde u Srbiji, a i oko gajenja dece takodje treba neko da ih podseca na ulogu oca
Cast izuzecima!

Svejedno, ako bi trebalo da se rodim kao muskarac koji ce da misli da je Bogom dan samo zato sto je musko - onda hvala, ne!
 
Pripadnice lepseg pola…
Da li bi volele da se u sledecem zivotu rodite kao muskarac?
Znas ono, citava familija vesela jer se rodilo musko, nemas 7 dana mesecno pms, yebes a ne budes yeban…
Ne moras da se svadjas sama sa sobom, ne moras da isti pol smatras najvecim neprijateljem, ne moras da se sminkas svaki dan, za isti posao dobijes vecu platu
Ne moras u svemu da trazis teoriju zavere…
Sad ruge strane, fudbal, pivo, gledanje drugih zena….sasvim dovoljno da se ispuni dan.

Dakle, drage moje dame, da li bi u sledecem zivotu volele da se redite kao muskarac?
Molim iskrene odgovore!
kao takav ni slucajno :lol:
 
Dakle tvrdite da je PMS lep, da se isto raduje za musko i zensko dete i da bi i u sledecem zivotu radije da budete yebane nego da yebete?

Nerealne ste, priznajte

Te price oko ustajanja u busu, upada u diskoteku itd vaze smao ako imas sisu cetvorku i dobro dupe
bez toga....

Ko je tebe naljutio pa si tako ogorcen na zene? :lol:

I, dragi gospodine, sve forumasice imaju sisu cetvorku i dobro dupe, tako da... :manikir:
 
Dakle tvrdite da je PMS lep, da se isto raduje za musko i zensko dete i da bi i u sledecem zivotu radije da budete yebane nego da yebete?

Nerealne ste, priznajte

Te price oko ustajanja u busu, upada u diskoteku itd vaze smao ako imas sisu cetvorku i dobro dupe
bez toga....

a muskarci moraju da stoje u svakom slyucaju i u busu i ispred diskoteke, pa makar imali i dobro dupe i sise peticu!
 
Ajede molim te citiraj gde pise da je pms prijatan? Napisala sam upravo suprotno, ali sam dodala da nije smak sveta i da mislim da to nije nista naspram nekih muskih zivotnih faza.

Ne znam kako neko moze tako neukusno da se izrazava, koliko god da te provocira suprotstavljeno misljenje, tvoj recnik na mestu gde se na forumu okuplja viseprocentno zenska populacija, nije u redu. Vodjenje ljubavi za oba pola predstavlja uzvisen cin ljubavi, a ne posedovanja.

Ako ti jedino devojkama takvih atributa ustupas mesto-ok, tvoja stvar, ali to nije tako generalno.
 

Back
Top