Letovanje u maju...?

Planiram da uplatim smenu od 25. maja do 4. juna, najverovatnije Halkidiki, ali sam cula da je u tom periodu more hladno i da nije bas za kupanje. Da li neko zna nesto o tome...?

Poznajem ljude koji vec trecu godinu letuju u tom periodu i kazu da je extra bude 1-2 dana malo oblaka ali ostatak je super i nisu se zalili da je more hladno
 
Planiram krajem maja u Grcku,pa me interesuje zna li ko gde je more najtoplije u tom periodu?

Ja sam isla 01.06. prvi put i u septembru drugi put .Bili smo u Olympic Beachu voda je bila izuzetno topla i cista.I ove godine planiramo isto od 01.06. i ponovo u septembru jer je u tom periodu dosta jeftinije. Bili smo smesteni u hotelu Kostas koji je udaljen od plaze negde oko 80-100 m.
 
Pa jos bolje nego da je guzva.

...nemoj tako isljucivo...jedno je da Halkidiki lici na Sutomore i Budvu a nesto sasvim drugo ako nema nigde zive duse, polovina kafica i restorana ne radi, prodavnice ne rade, osecas se kao Robinzon...dobro, mozda je to nekome u redu ali ja sam covek koji voli pomesano - i ljude i prirodu...niti mi prija guzva niti osecaj da sam sama na svetu...osecam se udobno negde na sredini...
 

Back
Top