Karaoke

mikelo90

Iskusan
Poruka
5.070
Verovatno je bila tema, ali hitno mi je, pa molim za razumevanje. Treba mi neki dobar softver za karaoke na PC-u. Ako moze i poneko uputstvo o koriscenju istog, cenio bih to. Hvala unapred ;)
 
E, sad ...Da li postoji neki program za pravljenje tih karaoka.Da ja uveked tajming i tittle, pa da ga kasnije prebacim u .kar format.Da li je neko ovo radio? Kako vam se cini? Ako nemogu sam da slazem title, predlozite mi neki dobar sajt za skidanje tih specijalnih pesama za karaoke
 
ee ljudi nasao sam resenje.Sve je to lako pa se cak moze uraditi i u Winampu.Treba skinuti plugin Lyrics.Taj plugin treba aktivirati u winampu.Kada pusitite zeljenu pesmu izacice prozorcic u koji mozete uneti tekst.Inace, ako te mrzi da pises tekst samo na google ukucaj

pesma i na kraju lyrics.Onda to prekopiras u plugin, i to je to.Jedine razlike su sto nije uskladjen tajming pa da je zvuk povezan sa tekstom, vec sam moras da pratis pesmu i da je pevas.Drugo je to sto nemozes da ukljucis mikrofon.I trece je to sto se glas pevaca cuje.Nadam se da sam barem nekome pomogao, ako ne pokusacu na drugi nacin
 
ee ljudi nasao sam resenje.Sve je to lako pa se cak moze uraditi i u Winampu.Treba skinuti plugin Lyrics.Taj plugin treba aktivirati u winampu.Kada pusitite zeljenu pesmu izacice prozorcic u koji mozete uneti tekst.Inace, ako te mrzi da pises tekst samo na google ukucaj

pesma i na kraju lyrics.Onda to prekopiras u plugin, i to je to.Jedine razlike su sto nije uskladjen tajming pa da je zvuk povezan sa tekstom, vec sam moras da pratis pesmu i da je pevas.Drugo je to sto nemozes da ukljucis mikrofon.I trece je to sto se glas pevaca cuje.Nadam se da sam barem nekome pomogao, ako ne pokusacu na drugi nacin

a zasto bi sve to radio? Izguglas tekst i pevas, a pesmu pustis u bilo kojem plejeru...:think:
 

Back
Top