Da li će da "zveknu" Medojevića ?

Две су могућности, или је Медојевић нашао спонзора ван ЦГ, можда у Бегораду и постао озбиљна претња босу Милу и његовим капоима или оно вероватније, да је ово фарса и представа за медије.
 
Nema ništa od toga.
Medojević jednostavno pljuje po svima na vrlo arogantan način.
Svi su za njega lopovi, mafijaši, šverceri itd... a nikad nemože da navede ni jedan dokaz.
Previše laže i pljuje po ljudima, pa je zato od nekih dobio po lobanji.
To je sva istina.
 
Nema ništa od toga.
Medojević jednostavno pljuje po svima na vrlo arogantan način.
Svi su za njega lopovi, mafijaši, šverceri itd... a nikad nemože da navede ni jedan dokaz.
Previše laže i pljuje po ljudima, pa je zato od nekih dobio po lobanji.
To je sva istina.

Mogao bih s ovim da se složim - međutim, Mićunovići gube živce. A novac i nervoza lako mogu da dovedu do bojazni o kojoj pričam : da ga neko smakne...
 
Nema ništa od toga.
Medojević jednostavno pljuje po svima na vrlo arogantan način.
Svi su zaa njeg lopovi, mafijaši, šverceri itd... a nikad nemože da navede ni jedan dokaz.
Previše laže i pljuje po ljudima, pa je zato od nekih dobio po lobanji.
To je sva istina.

A kao nisu? Izostavio si narko dilere. Pa to nije država nego azil za kriminalce svih fela. Don Milo je na čelu azila.
 
Ćuti sine, mislim da sam se zaebao ... Šta ako se moje crne slutnje ostvare ? Ima da me juri posle COŠ (Crnogorska Obaveštajna Služba :mrgreen: ). Da ispituje, otkud sam znao, ovo-ono ... :dash:

Pa ništa, u tom slučaju će da te ANB pozove na jedan prijateljski, konstruktivan i nadasve srdačan razgovor, uz kaficu naravno.

A posle će da bude: JAAAAAOOOOOO, UUUJKOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO ! Mislim, JAAAAOOOOO, TATAAAAAAAAAAAAAAAAAA ! :hahaha:
 
Nema od tog nista!

Pametan je Medo,digao je previse halabuke,da mu se slucajno nesto desi,bilo bi jasno ko stoji iza toga!

Nego,nije sva sustina u tome.Medo je namirisao ili,bolje receno,signalizirano mu da je duvandzija ispusio,pusten niz vodu sto se tice vlasti!

Grabi,jednostavno,poziciju,ekponira se maksimalno,ne bez razloga!Ameri zele da zamene svog piona u C.Gori,a Medo je idealno resenje!

Zapamtite,veliku ulogu u ovome ima Ratko Knezevic,ako ne i presudnu!
 
Nema ništa od toga.
Medojević jednostavno pljuje po svima na vrlo arogantan način.
Svi su za njega lopovi, mafijaši, šverceri itd... a nikad nemože da navede ni jedan dokaz.
Previše laže i pljuje po ljudima, pa je zato od nekih dobio po lobanji.
To je sva istina.

Medojevic je funjara. Pljuba je po Slavku Perovicu 2001-e isto ovako, zato sto nije usha u koaliciju sa Milom, no je pregovara sa SNP-om. Ovo danas sto se dogadja je samo malo marketinga N. Medojevica.
 
Црна Гора је демократска и држава у којој постоји владавина права.
Сваки криминални ексцес па макар и према похманиталом Медојевићу се санкционише.

Паметном довољно!
 
Nema od tog nista!

Pametan je Medo,digao je previse halabuke,da mu se slucajno nesto desi,bilo bi jasno ko stoji iza toga!

Nego,nije sva sustina u tome.Medo je namirisao ili,bolje receno,signalizirano mu da je duvandzija ispusio,pusten niz vodu sto se tice vlasti!

Grabi,jednostavno,poziciju,ekponira se maksimalno,ne bez razloga!Ameri zele da zamene svog piona u C.Gori,a Medo je idealno resenje!

Zapamtite,veliku ulogu u ovome ima Ratko Knezevic,ako ne i presudnu!

:ok::ok::ok:
 
Nikome vise,od onih koji vode evropsku i svetsku politiku,don Milo i njegov rezim ne trebaju.Sada vec smetaju.Mozda i zveknu Medojevica ali se nista nece promeniti,zveknuli su i Puhanica pa nista,samo jos gore za njih,svuda po neki trag ostane.
Rezim se nece lako dati,nije se ni Milosevicev lako dao,ali je "gotov".:))
 

Back
Top