(Tinejdzeri) Kviz

Poruka
17.135
Khm khm khm drugovi i drugarice tinejdzeri, dosao sam na jednu ideju koja mi je vec padala na pamet ali nikako da se namuzim i postavim je. :zper: Dakle, mislio sam da oragnizujemo nesto poput tinejdzerskog kviza tokom svake nedelje na ovoj temi na odredjenu temu. Kviz bi trebao da bude realizovan na sledeci nacin:

1. Svake nedelje cemo dogoviriti najzanimljiviju temu za kviz koja ce biti svakom na neki nacin bliska i u vezi koje cemo postavljati pitanja jedni drugima. Moja zamisao je da ove nedelje tema kviza bude Tinejdzeri, koliko se znamo , u kojoj cemo postavljati pitanja u vezi sa tinejdzerima forumasima o ovoj temi malo vise mozete procitati na kraju ovog posta. Teme mogu biti iz razlicitih oblasti pocevsi od tema vezanih za ovaj forum do tema vezanih za nauku (zanimljiviji deo nauke, nesto sto ce nam sigurno ostati u secanju), muziku, istoriju itd :per:

2. Svaki postavljac pitanja mora da bude dobro obavesten o gradji i odgovoru pitanja, tj ne sme da bude pitanje poluformulisano ili odgovor polutacan, tj ne bi trebalo da se desi, niko vas nece kazniti ;) Ukoliko tog momenta postavljac pitanja nije siguran sta bi mogao da pita to moze uciniti tako sto ce direktno preko privatne poruke pitati nesto nekog tinedzera forumasa (Sta najvise voli da jede,pije, radi, sexualna fantazija :rumenko: ) ali to mora da bude nesto karakteristicno za tog forumasa. Pr

Pitanje: Koji forumas tinejdzer voji najvise da jede tolumbe
Odgovor: Stevee .

Nije obar primer dobrog pitanja jer Stevee nije jedini forumas koji voli najvise da jede tolumbe :heart:

Dakle ponavljam pitanje i odgovor mora da budu jasno precizirani, pouzdano tacni i duboko karakteristicni za tu osobu.

3. Ucesnik koji da tacan odgovor je sledeci postavljac pitanja .

4. Postavljac pitanja moze a i ne mora da pomaze takmicarima ali ne sme da im odmaze od namere da daju tacan odgovor :p

5. Takmicar je duzan da :
a) Odgovara na pitanja
b) Ne spamuje temu
c) Prilikom odgovaranja daje tacne i precizne odgovore
d) Ne odgovara na pitanje vise puta uzastopce
, zapravo trebali bismo da uvedemo neko pravilo ovde jer bi tema bila uzasna kada bi svako od nas odgovarao 5 puta uzastopce. Recimo da je neki limit ,,Jedan Vas na necija dva posta,, tj. Tek posle dva tudja posta smete okusati srecu ili znanje i da date odgovor :rumenko:

6. Teme cemo menjati ili necemo menjati, u zavisnosti od toga koliko nam bude zanimljivo svake nedelje uvece

7. Pobednik igre na kraju teme je ucesnik koji je imao najvise tacnih odgovora. Koje cu licno ja prebrojavati :lol: ako niko nema nista protiv :mrgreen:

8. Nagrade

Zbog nemogucnosti da se skupimo onako svi zajedno na jednom mestu, stimulativna nagrada, bice davanje reputacije o strane svih clanova koji su ucestvovali te nedelje u postavljanju pitanja kao i u njihovom odgovaranju. Konacno da ova reputacija dobije neki smisao :roll:

P.S Onaj ko ne bude hteo da da reputaciju ili ne da reputaciju bice saznat od strane sviih nas i bice lincovan na temi koju cu licno otvoriti, nadam se da ce Soffy odobriti sve ovo :lol: Ako ne, dzaba sam ispisao ovo ovoliko :hahaha:

Napomene:
1-Ukoliko ipak budemo imali problema sa svakodnevnim spamerima kriticne postove cu licno prijavljivati i nadlezni ce reagovati odgovarajucom kaznom.
2-Da ne bude zabune, ukoliko u momentu tacnog odgovora postavljac pitanja ne bude bio na forumu on ce logicno kada ponovo dodje na temu da prelista odgovore i vidi da li je bilo ko daotacan odgovor.
3-Ukoliko ima vise takmicara sa tacnim odgovorom, poene i mogucnost da postavi sledece pitanje ima samo onaj koji je prvi dao tacan odgovor
4-Molim ,,odgovaraca,, da jasno i citko napise forumsko ime korisnika dakle njegov nick da ne bi doslo do zabune :)
5-Ukoliko ucesnik resi da bude duhovit i odluci da odgovori na pitanje u kome je uzgred on odgovor taj odgovor se ubuduce nece razmatrati od strane voditelja kviza :lol:
6-Kada se dodje do odgovora, postavljac pitanja je duzan da postavi tabelu sa poenima kako se ne bismo zabrojali :lol:
 
Poslednja izmena:
Tinejdzeri koliko se znamo ?!​

Gorenavedena tema ovonedeljnog kviza je odabrana iz razloga kako bi se bolje upoznali :heart: Pitanja mogu biti u vezi sa bilo kojim tinejdzerom ali molim Vas nemojte vrteti sve jedne te iste ljude, koliko god oni bili zanimljivi ;) Svaki tacan odgovor vrednuje se jednim poenom a pobednik na kraju zna se sta dobija. Iz nemogucnosti da potrefimo neke retke stvari bas uvek kod tinjdzera mislim da ce ipak biti dozvoljena pitanja tipa neka omiljena hrana, kolac, fetis ali da to bude nesto malo redje, da nisu fetis recimo cipele kod forumasice?! :lol: Iz tehnickih razloga molim svakog ko postavi pitanje da napise redni broj pitanja i boldira ga ovako. Prvo pitanje na ovoj temi glasi:


1. Za kog forumasa se moze reci da mu je fetis mokraca?
 
pa znači mi sad treba da pročitamo sve postove svakog forumaša da bismo mogli da odgovorimo na tvoje pitanje?ne xDD
ne znam...možda...kreptoman?

Da dam odgovor na tvoje pitanje. Ne, svrha teme nije da ti citas sve njegove postove nego da se kroz par dana tacnije nedelju dana koliko ce ova tema kviza da traje biti iskljucivo nase medjusobno upoznavanje. Izlazak u javnost nekih smesnih stvari o nama ili tako nesto, bez obzira da li je to neko pomenuo ili ne na ovom forumu .

Da ne dodje do zabune i do mog svakodnevnog odgovaranja ne nije ovaj ne nije onaj ja cu kada neko da tacan odgovor da kazem :) A ako vidite da potraje da postavlajc teme nije tu neki kraci vremenski period budite strpljivi dok ne dodje a ako se ne pojavi bas duze vreme onda cemo postavljaca zameniti i odgovor na aktuelno pitanje necemo saznati :lol:

Dakle idemo dalje :cool:
 
Molim vas barem se potrudite da postujete pravilo da na necija dva ili tri posta ide vas odgovor a ne da svaki drugi odgovor bude vas, a da ne pricam o tome ni da ne dajete odgovor nego da chatujete :lol:

Ako bi ste dodali nesto a zaboravili ste to da kazete u prethodnoj poruci mozete iskoristiti edit opciju :cool:
 

Back
Top