Izlasci i odeća

Nosim svasta svasta....

Suknjice, haljinice, ili farmerke sa dobrom majicom...

Uvek stikle (izlasci nocu ili kako god uvek uvek)

A partner... hm.. on me je odusevio kad sam ga prvi put videla i svaki naredni kad smo izlazili...
Oblaci se po mom ukusu, ili dobra majica ili dobra kosulja. Naravno farmerke ili leti lanene pantalone. Uvek cista obuca, jako vodi racuna o detaljima, kako su mu podvijene farmerke, jezik patika da li viri ili ne viri, ma svaki detalj bre. Sprema se duze od mene :rumenko:
I svaka mu cast.. mada ga gledaju druge devojke. :dash: ali nema veze.. on je moj :D
 
Zavisi i od toga gde izlazim..imam kombinacije za izlazak na veceru sa njim:heart:,na pice sa njim,na pice sa drugaricama,rodjendanske i ostale kombinacije...:roll:
A on..on je klasican,sveden,teget,belo,paul&shark,marina yachting...malo za moj ukus :neutral:ali sta cu..ja ga takvog volim...:)
 
Nosim sta mi se svidi u tom trenutku, kad previse planiram uglavnom mi vrijeme zezne planove, tako da volim da na brzinu pravim kombinacije. Ono sto obavezno nosim su stikle, a ostalo ukombinujem. Sto se njega tice, farke, Conversice i Time Out ili Fanatic majcice i duxevi, opusteno i lezerno. Ja najvise volim kad se uparadi u kosuljicu :D
 
Zavisi i od toga gde izlazim..imam kombinacije za izlazak na veceru sa njim:heart:,na pice sa njim,na pice sa drugaricama,rodjendanske i ostale kombinacije...:roll:
A on..on je klasican,sveden,teget,belo,paul&shark,marina yachting...malo za moj ukus :neutral:ali sta cu..ja ga takvog volim...:)

volim kad su muskarci tako obuceni.tako mi deluju sigurni u sebe.kod muskaraca cenim manje je vise.
 
Ha.Mislim da sam se poslednji put ''skockala" za izlazak u srednjoj skoli.
Takav sam klosar u medjuvremenu postala da nosim patike kad izadjem. :lol:
Uglavnom idem na neka opustenija mesta, rock svirke, nosim farmerke i neku majicu.Najcesce crnu, sa nekim detaljima.
Leti nosim suknje i haljine.
 

Back
Top