POMOC - Wellcome i Shut Down Windows

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Don Corleone

Primećen član
Poruka
515
Jel oze neko da mi da savet kako da povratim da mi kad se pali kompjuter upali sam sa welchome a ne da ja trebam da pritisnem ok da bih usao u windows.Tako je i sa gasenjem isto trebam da pritisnem ok da bih se gasenje zapocelo.ovakava je slika za gasenje kad hocu da ga ugasim,

shutdown.gif


a za paljenje je slicna slika samo nisam mogao da nadjem sliku ali je slicno.Znam da ovo nije veliki problem ali ja bih voleo da ga sredim.

Unapred Hvala!
 
Ima jeftnih kompjuterskih knjiga u terazijskom prolazu od 150 do 200 dinara za windows, moj prvi racunar i sl. Preporucujem vam da pogledate jednu od ovih knjiga jer ce vam u buducnosti biti potrebne. Ukoliko niste u beogradu, na sajtu CET-a mozete naruciti.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Не може да подеси шта жели, него мора да чекира обе опције које му се тамо нуде.


A recently Insalled program has disabled the Welcome screen and Fast User Switching.To restore these features youmust uninsall the program. THe following file name might help you idntify the program that make the change: ginamsi.dll

Moje je pitanje kako ovo da nadjem i gde da ga najem i dali smem da ga izbrisem posto sam video da je deo windows fajlova.
 
A recently Insalled program has disabled the Welcome screen and Fast User Switching.To restore these features youmust uninsall the program. THe following file name might help you idntify the program that make the change: ginamsi.dll

Moje je pitanje kako ovo da nadjem i gde da ga najem i dali smem da ga izbrisem posto sam video da je deo windows fajlova.
Ти мора да имаш неку MSI матичну плочу, јел' да?:think:

Ево како ћеш решити проблем: скини тзв. XP FixLogon и покрени га, уколико је потребан фикс (а код тебе очигледно јесте) дугме Repair ће ти бити активно. Иначе, овај фикс је са сајта http://www.dougknox.com/ који је још давно проверен и сигуран, као и сви фиксеви које нуди.
 
Ти мора да имаш неку MSI матичну плочу, јел' да?:think:

Ево како ћеш решити проблем: скини тзв. XP FixLogon и покрени га, уколико је потребан фикс (а код тебе очигледно јесте) дугме Repair ће ти бити активно. Иначе, овај фикс је са сајта http://www.dougknox.com/ који је још давно проверен и сигуран, као и сви фиксеви које нуди.

Demikelisu brate skidam ti kapu resio si problem svaka cast,voleo bih kad bi mi rekao tvoje ime i prezime pa ako imam neki problem da te kontaktiram preko facea.


i hvala puno
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top