winamp problem

barsa91

Zainteresovan član
Poruka
127
zamalo da posaljem zvucnike na servis da nisam provalio sledece:
kada pustam pesme ili spotove u bs playeru sve normalno radi,a kada pustam pesme u winampu ne rade mi svi zvucnici posto koristim 5.1 sistem vec mi rade samo dva zvucnika
a ukljucena su mi svi....
da li treba neka podesavanja da sredim,da li zna neko u cemu moze biti problem...
 
Ja ću moje pitanje da stavim ovde pošto se pominje winamp a ne vidim nigde ništa drugo što bi eventualno imalo veze sa mojim problemom.Znači možda sam omašila temu pa se unapred izvinjavam. Telefon mi filmove snima u mp4 formatu.Kad ih prebacim na kompjuter oni se "samoprebace" ili šta se već desi u winamp format, a otvaraju sa VLC plejerom, a i piše da je mp4, ali onda ne može da se čuje zvuk. Ja kliknem da se film otvori sa klasičnim media plejerom (tako ih je nekad i sam otvarao), on ga otvori i sve je ok. Ali neće da mi da opciju da ih uvek otvara u tom programu, tj. opcija je štiklirana, ali i osenčena tako da ne mogu ništa da uradim.
 
Poslednja izmena:
@sunchaya
Где је слика? :)

Овако, покрени Winamp, уђи му у подешавања, па под "Типови фајла" пронађи и деселектуј MP4. То исто уради и са VLC плејером, а онда у WMP подеси да ти отвара ту врсту фајлова.

Или једноставно, десни клик на тај фајл (MP4), па на "Отвори помоћу", па на "Изабери програм", па селектујеш програм којим желиш да ти отвара те фајлове, па чекираш "Увек користи изабрани програм..." да би ти увек са њим отварао то што хоћеш и... решен проблем. ;)
 
@sunchaya
Где је слика? :)

Овако, покрени Winamp, уђи му у подешавања, па под "Типови фајла" пронађи и деселектуј MP4. То исто уради и са VLC плејером, а онда у WMP подеси да ти отвара ту врсту фајлова.

Или једноставно, десни клик на тај фајл (MP4), па на "Отвори помоћу", па на "Изабери програм", па селектујеш програм којим желиш да ти отвара те фајлове, па чекираш "Увек користи изабрани програм..." да би ти увек са њим отварао то што хоћеш и... решен проблем. ;)
Evo ti sad slike.Ne znam što nisu "ušle" malopre.
untitled3.jpg
untitled4.jpg
 
@sunchaya
Где је слика? :)

Овако, покрени Winamp, уђи му у подешавања, па под "Типови фајла" пронађи и деселектуј MP4. То исто уради и са VLC плејером, а онда у WMP подеси да ти отвара ту врсту фајлова.

Или једноставно, десни клик на тај фајл (MP4), па на "Отвори помоћу", па на "Изабери програм", па селектујешпрограм којим желиш да ти отвара те фајлове, па чекираш "Увек користи изабрани програм..." да би ти увек са њим отварао то што хоћеш и... решен проблем. ;)

Odradila sam ono u winamp-u. Deštiklirala sam mp4. E sad, dal' sam luda il' sam ćorava
starescreen.gif
ali ja ovdeu VLC opcijama čak ni ne vidim opciju za mp4 format.
 
Poslednja izmena:
То за VLC не бих могао да ти кажем, јер га не користим.

Да ли ти је још увек неактивна она опција са чекирањем (да ти увек отвара са тим и тим програмом)?
 
Ta opcija je i dalje osenčena, ali sam uspela da ih prebacim sve u mp4, s' tim što sam morala to da uradim posebno u svakom folderu u kom ima nešto u mp4 formatu. (nije hteo sve odjednom da prebaci)...
fala... :bye:
 
Пробај онда следеће: из "Контролног панела" отвори "Опције фасцикле" па под "Типови датотека" пронађи "MP4" и онда пробај ту да промениш са којим ћеш програмом отварати ту врсту фајлова.

Аха, ок, тек сад видех да си некако успела. :)
 
Пробај онда следеће: из "Контролног панела" отвори "Опције фасцикле" па под "Типови датотека" пронађи "MP4" и онда пробај ту да промениш са којим ћеш програмом отварати ту врсту фајлова.

Аха, ок, тек сад видех да си некако успела. :)

Jao čoveče izvini... Mislim, to verovatno sad nije više ni bitno pošto to radi ali me samo zanima na koju foru sad tu stoji ikonica kvik tajm plejera?
untitledtfyhsh.jpg
 
Jao čoveče izvini... Mislim, to verovatno sad nije više ni bitno pošto to radi ali me samo zanima na koju foru sad tu stoji ikonica kvik tajm plejera?
Pogledajte prilog 80259

Ако све ради како треба и можете да репродукујете снимак, не схватам зашто је икона битна.
Ако Вам толико смета, једноставно избришете Quick Time Player.

Узгред, свиђа ми се Ваш избор — Media Player Classic (Home Cinema) је уистину један од најбољих плејера.
Ту је и KMPlayer због безброј могућности које он поседује.

Само моје мишљење.
 

Back
Top