Britanija izdala novi set UFO fajlova

:worth::rotf::rotf::rotf: Broj 5 je TIE-Fighter
darthvader_tie_fighter.jpg



I to Lord Vader-ov licni!
 
Pa šta ti misliš, da je Lucas izmišljao ?
To i ja kazem. I Star Wars su radili po modelu i diktatu sa vrha.

africki shaman koji je vidjao Reptoide je rekao:

"Yes, sir. They are tall. They walk with a-you see, the Grey aliens walk with a jerking motion, sir, as if there is something wrong with their legs. But, the Reptoids walk very gracefully, like trees gently swaying in the wind. They are tall. They have large heads. Some of them have got horns all around their heads. Now, let me express amazement, there exists-that in one of the films that recently appeared in South Africa, a Star Wars film, the latest one, shows a character EXACTLY like a Reptoid, exactly! It’s got horns all around it’s head. These are the warrior Reptoid. The royal Reptoids have got no horns around their head, but have got a darker ridge reaching from above their forehead to their back. They are very graceful creatures, we are told, sir, but they have got-their little finger is a claw which is a very sharp, straight claw, which they use to punch into human noses, in order to drink human brains in one of their rituals."

darth maul iz filma star warsa za koga je africki shaman C.Mutwa svedocio da su ga uradili identicno kao humanoidne reptile koje je on vidjao:

DarthMaul2.jpg
 
Poslednja izmena:
Ja sam gotovo siguran da nasu planetu posecuju vanzemaljci vec dugo dugo vremena i da imaju uticaja na nasu civilizaciju, nas razvitak pa mozda i na nase zivote.
Gomila dokaza i teorija upucuje na to a sad sto neki to ne zele da prihvate (dal zbog nekog straha ili zbog toga sto se to navodno kosi sa njihovim " zdravim razumom") ili ne zele da vide to je njihov problem.

Pominju se u mnogim spisama, crtezima, u mitovima u, u religiji........itd
Takodje postoje ne hiljade vec milioni svedoka sirom sveta (iz razlicitih delova sveta, razlicitih starosnih doba, razlicitih sklonosti i interesovanja) koji tvrde da su videli NLO-e ili da su imali kontakt sa vanzemaljcima, pa sad ako su milioni ljudi ako su svi lazovi, ludaci........onda ***** mu mater.

Sad dal su oni reptilskog oblika ili nisu, dali ima i onih koji jesu i oniih koji nisu to vec ne znam.......takodje teorija o reptilima i meni zvuci pomalo suludo ali ko zna, mislim ja ni ne odbacujem tu teoriju nit je uzimam zdravo za gotovo.

Tako da rezimirano u teoriju o NLO-ima, vanzemaljcima i da oni posecuju Zemlju verujem , a konkretno u tu teoriju o humanoidnim reptilima tu i tamo.
 
Takodje postoje ne hiljade vec milioni svedoka sirom sveta (iz razlicitih delova sveta, razlicitih starosnih doba, razlicitih sklonosti i interesovanja)
Ja sam jedan od srećnika koji je video njihovu letelicu.Neću nikada zaboraviti taj trenutak.
Verujem da postoje vanzemaljci,ali da baš budu golišavi gušteri koji hodaju na dve noge,u to teško mogu poverovati.
 
I da ne zaboravim:da li je neko video jednom jednog lika na Pink-u koji je tvrdio da je bio sa malim zelenim?
jel to ono sto je bilo na dnevniku na Pinku??

Kada lik prica kako su ga otimali mali Sivi (sluge Reptoida)?

Cudi me da to jos niko nije uploadovao na youtube, ja sam iscimala drugricu da to snimi pa cu uskoro uploadovati ako vec niko to ne uradi pre mene.
 
Fenomen otmice zivotinja i ljudi od strane vanzemaljaca nije nista novo, kao ni posledice koje proizilaze iz svega ovoga. Mi inace sve sto se ne uklapa u nas koncenzus realitet volimo da nazovemo "fenomenom", mada se moze reci da fenomeni u stvari ne postoje - postoji samo nase neznanje, koje proizilazi mahom iz naseg nemara, odnosno naseg licnog ignorisanja i negiranja svega onoga sto "ne spada" u nas realitet.

Kada si vec spomenuo otete zivotinje, evo jos slika, preporucujem ljudima sa slabim srcem ili zeludcem da ne gledaju ove slike:

tele1.jpg

govedo4.jpg


Ovde vidimo tipicne lezije na glavi: odstranjena koza i misici sa mandibule (donje vilice), cirkularni rez oko ocne duplje, odstranjeni ocni kapci i oko, cesto nedostaje i jezik

goveda.jpg


Slika gore: nekada su goveda i uredno slozena u liniju, nakon povratka u nasu dimenziju.

lamb0002.jpg


Na gornjoj slici vidimo da ni jaganjci ne prolaze nista bolje u interakciji sa nasim "malim Sivim komsijama".

deer.jpg


Na gornjoj i donjoj slici vidimo kako zivotinje ponekad zavrse i na cudnim mestima, nakon vracanja njihovih beskrvnih i izmasakriranih tela u nas denzitet.

DeerTree.jpg


Drugo "objasnjenje" koje se nudi farmerima ili clanovima porodica izmasakriranih zivotinja i ljudi je da su ovi bili zrtve nekog satanistickog kulta. Ni ova teorija ne "drzi vodu" za one koji ovaj fenomen imalo dublje proucavaju, jer bi prisustvo stranaca bilo uoceno u mnogim od ovih slucajeva, pogotovo sto su farmeri na stalnom oprezu kad dodje do pojacane "aktivnosti" u njihovom regionu. Ono što cesto bude primeceno od njihove strane, to su - leteci tanjiri.

Tragova krvi na mjestu reza uopste nema, kao ni u okolini zivotinje, a ni u samoj zivotinji. Odredjeni organi su izvuceni kroz veoma male rezove, sto se takodje jos uvek ne moze da ostvari ni u nasim najboljim klinikama. Celije na rubu rezova nisu ni unistene niti zahvacene upalnim promenama, kao sto je to slucaj kod svakog normalnog hirurskog zahvata na zemlji. I sto je najcudnije, takvim zivotinjama se ni lesinari nece da priblize, koliko god se ostave da leze mrtve na ledini.

Zašto su “bogovi” kroz celu nasu istoriju trazili od ljudi da zrtvuju u njihovu cast mnoge svoje pripadnike ili zivotinje? Da li je slucajno to sto su jevrejski hramovi pre hiljadu ili dve godina vise licili na kasapnice, odnosno, klaonice, nego na mesta nekog duhovnog razvoja? Da li je Jehova stvarno voleo teletinu i jagnjetinu, ili je nesto drugo bilo u pitanju?

0.jpg


Kada borave u nasem denzitetu, Sivima i Reptoidima treba krvna plazma za njihovo sopstveno odrzavanje, a isto tako i meso. Odredjene supstance iz zlezda sa unutrasnjim lucenjem koje su sastavni deo organizma ljudi kao i nekih zivotinja (mahom prezivara), pomazu im kako bi duze izdrzali u trecem denzitetu i sa sto manje posledica po njihov sopstveni organizam. S druge strane, s obzirom da su ovi 4D entiteti u jednom stalnom procesu kreiranja novih tela za svoju rasu, cini se da im mi sluzimo i za "rezervne delove". Mnogo podataka u vezi ovoga dobijeno je od ljudi koji su bili oteti i vraceni nazad, ne secajuci se obicno nicega, osim da su izgubili par sati vremena, a da nisu znali kako. Neki su uz to imali i odredjene noćne more, pa kad su se po tom pitanju obratili nekom psihijatru ili klinickom psihologu i podvrgli dubokoj hipnozi, bili su u stanju da opisu sve detalje dogadjanja za vreme abdukcije. Takvih slucajeva je danas vec na hiljade, i price tih ljudi su veoma slicne.
 
Poslednja izmena:

Back
Top