politika politike

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
mozda je u pitanju nostalgija, ali mi se cini da ni krsta nije vise sto je bila. nekada, kada sam ja pocinjao, bilo je puno interesantnije, imalo je mozda vise svajda na forumu, ali se znao neki red, da se tako izrazim.
danas je sve drugacije, ponekad pomislim da se nalazim na nekom drugom forumu, kriterijumi koje ima ovaj pf. se veoma razlikuju od ondasnjih kriterijuma.
sta mislite o ovom pf. uporedjuci ga sa onim od pre par godina???
kako vam izgledaju ovi modovi u odnosu na one stare???
meni se cini da je nekada bilo bolje. mozda je u pitabnju nostalgija, kao sto rekoh, ili sam ja bio mladji par godina, ali bih puno radije postovao na onom forumu, sa onim drustvom, mislim i na forumase, i na modove, ali i na samu poltiku ovog pf. nego sada.
a vi???????
 
Nije nostalgija u pitanju. Forum se promenio, jer su se sami forumasi promenili. Zavladala je mrznja, vetacka. I ja dolazim radi opustanja i smeha, alisve ga manje nalazim

E, sad, da li to modovi podrzavaju, ili cak prave tu atmosferu, tesko je proceniti. Mozda samo slede jezik mrznje.

U svakom slucaju, pre 2w godine je recimo, bila 'pesma", i ovo je bilo mesto pre svega za opustanje.

A sada ne znas da li je gore da dozivis od korisnika uvredu, ili da te mod "zakaci" za nesto sto ti ne bi palo na pamet da je kaznjivo. Ebg, kao u zatvoru.

Ozbiljno razmisljam da vise ne pisem ovde, sta ce mi sve to?
 
]Nije nostalgija u pitanju. Forum se promenio, jer su se sami forumasi promenili. Zavladala je mrznja, vetacka. I ja dolazim radi opustanja i smeha, alisve ga manje nalazim

E, sad, da li to modovi podrzavaju, ili cak prave tu atmosferu, tesko je proceniti. Mozda samo slede jezik mrznje.

U svakom slucaju, pre 2w godine je recimo, bila 'pesma", i ovo je bilo mesto pre svega za opustanje.

A sada ne znas da li je gore da dozivis od korisnika uvredu, ili da te mod "zakaci" za nesto sto ti ne bi palo na pamet da je kaznjivo. Ebg, kao u zatvoru.

Ozbiljno razmisljam da vise ne pisem ovde, sta ce mi sve to
?

ja ne znam da li bila ranije, ali verovala ili ne, nekada sam znao tako da se smejem postovima foruamsa, da sam budio ukucane, ako su bili kasni sati.
zadnjih meseci se retko desava da se nasemjem nekom postu. i u pravu si, mislim da ima previse mrznje u postovima.
zasto li je to tako, ja ne znam.
 
ja ne znam da li bila ranije, ali verovala ili ne, nekada sam znao tako da se smejem postovima foruamsa, da sam budio ukucane, ako su bili kasni sati.
zadnjih meseci se retko desava da se nasemjem nekom postu. i u pravu si, mislim da ima previse mrznje u postovima.
zasto li je to tako, ja ne znam.

Pojma nemam. Da li su teska vremena u pitanju, ili je ovde zavladao neki "politicki" primitivizam dolaskom nekih novih forumasa, ima od oba, verovatno. Pa moji vec napamet znaju poneke forumase koliko sam im pricala o njima smejuci se, a sada...:(
 
ja ne znam da li bila ranije, ali verovala ili ne, nekada sam znao tako da se smejem postovima foruamsa, da sam budio ukucane, ako su bili kasni sati.
zadnjih meseci se retko desava da se nasemjem nekom postu. i u pravu si, mislim da ima previse mrznje u postovima.
zasto li je to tako, ja ne znam.

Pa ti siparu idi na neki UCK forum!!!:mrgreen:

P.S.

Samo nemo' nesto protiv Haradinaja,da te ne nadju ''naduvanog'' od smeha!:whistling:
 
Nov sam jos ovde,tako da samo iz prica znam kako je bilo ranije.

promena je drasticna.
osim same politike ovog pf. "promenili" su se i sami forumasi.
evo jedan priemr, nekada je ovaj olimpijakos bio normalan, uslovno recene, umeren forumas cije si postove mogao da citas i da se nasemjes. danas osim mrznje nema nista u njima. a to sam mu pre nekog vremena i rekao. i nije on jedini, puno forumsa se promenilo ... nagore, nazalost.
 
mozda je u pitanju nostalgija, ali mi se cini da ni krsta nije vise sto je bila. nekada, kada sam ja pocinjao, bilo je puno interesantnije, imalo je mozda vise svajda na forumu, ali se znao neki red, da se tako izrazim.
danas je sve drugacije, ponekad pomislim da se nalazim na nekom drugom forumu, kriterijumi koje ima ovaj pf. se veoma razlikuju od ondasnjih kriterijuma.
sta mislite o ovom pf. uporedjuci ga sa onim od pre par godina???
kako vam izgledaju ovi modovi u odnosu na one stare???
meni se cini da je nekada bilo bolje. mozda je u pitabnju nostalgija, kao sto rekoh, ili sam ja bio mladji par godina, ali bih puno radije postovao na onom forumu, sa onim drustvom, mislim i na forumase, i na modove, ali i na samu poltiku ovog pf. nego sada.
a vi???????

Ti se posveti globalnim promenama klime kao proklamovani globalista i građanin sveta
i mani se politike
 
mozda je u pitanju nostalgija, ali mi se cini da ni krsta nije vise sto je bila. nekada, kada sam ja pocinjao, bilo je puno interesantnije, imalo je mozda vise svajda na forumu, ali se znao neki red, da se tako izrazim.
danas je sve drugacije, ponekad pomislim da se nalazim na nekom drugom forumu, kriterijumi koje ima ovaj pf. se veoma razlikuju od ondasnjih kriterijuma.
sta mislite o ovom pf. uporedjuci ga sa onim od pre par godina???
kako vam izgledaju ovi modovi u odnosu na one stare???
meni se cini da je nekada bilo bolje. mozda je u pitabnju nostalgija, kao sto rekoh, ili sam ja bio mladji par godina, ali bih puno radije postovao na onom forumu, sa onim drustvom, mislim i na forumase, i na modove, ali i na samu poltiku ovog pf. nego sada.
a vi???????

Naravno da se mnogo toga promenilo. Mnogo je novih ucesnika, nekih starih vise nema, menjaju se moderatori, politika, situacija, ali ono sto je pretrpelo najvecu promenu je sam vas dozivljaj foruma.
Pravilo je da na sve u zivotu gledamo razlicito u pocetku i posle odredjenog vremena. Ne samo sto neke stvari postaju rutina, neke su vec monotone,neke smo naucili ignorisati, jednostavno menja se sve a i da se ne menja promenio bi se nas pogled na to. Dovoljno da zakljucimo da je sve drugacije.
Osim toga, starite Ademe a starost se uvek seca proslosti sa setom. ;) Sala!
 
Nov sam jos ovde,tako da samo iz prica znam kako je bilo ranije.

Pa ti si onda najmerodavniji da kažeš kako je.

Mi matori smo prošli različite faze foruma, ali i sopstvenog razmišljanja. Menja se i forum, ali i naš odnos prema njemu. Neko izgubi interesovanje, neko se prviše udubi u diskusije, pa onda počne sve manje da uživa u njima. Neki ljudi stvarno preozbiljno shvataju forum.

Mislim da je nostalgija.

Ja se sa setom setim nekih starih forumaša i starog ponašanja, ali daleko od toga da mi se ovaj današnji forum ne sviđa.
Uvek ima jakih protivnika u diskusiji. Bar meni.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top